W tej wojnie orężem jest kłamstwo i korupcja
Niebywały sukces żydowskiej oligarchii finansowej w wojnie błyskawicznej z całą światową populacją gojów, wynika z użycia na masową skalę kłamstw w posiadanych przez siebie mediach, oraz ze skorumpowania rządów poszczególnych państw i całych instytucji, w tym tych które odpowiadają za dopuszczenie leków i szczepionek na rynek.


Prof. Christiana Perronne podczas swojego wystąpienia w Parlamencie Francuskim, ujawnił,

  że Europejska Agencja Leków stwierdziła  latem zeszłego roku, ze nie zna całkowitego składu tych szczepionek, a jednak zostały one dopuszczone na rynek. Identycznie było w USA. (źródło:

https://wawel.neon24.pl/post/166311,film-usuwany-z-youtube-w-trybie-pilnym-prof-ch-perronne-w-parlamencie-luksemburga )Dlaczego producenci „szczepionek” nie poinformowali instytucji dopuszczającej leki na rynek o ich pełnym składzie chemicznym, choć mają te instytucje „w kieszeni” i mają taki prawny obowiązek? I Dlaczego wbrew prawu takie „szczepionki” zostały dopuszczone na rynek?

Dlatego aby zapobiec „wyciekowi” informacji!


Ujawnienie prawdziwego składu chemicznego natychmiast zakończyłoby „pandemię”, gdyż nikt o zdrowych zmysłach nie pozwoliłby sobie wpuścić do organizmu cieczy zawierającej...trucizny!

Dlatego też faktyczny skład chemiczny szczepionek jest najpilniej strzeżoną tajemnicą, za złamanie której można stracić życie, o czym przekonał się austriacki chemik Noack, specjalista w dziedzinie produkcji i zastosowań grafenu, który potwierdził odkrycie naukowców hiszpańskich o obecności tlenku grafenu w szczepionkach!


Inni naukowcy którzy próbują ustalić co tak naprawdę zawierają „szczepionki” są szykanowani, ośmieszani, pozbawia się ich pracy i możliwości publikacji, itp., itd.

Z wyjątkową zaciekłością twórcy „pandemii” atakują naukowców którzy odkryli w szczepionkach tlenek grafenu.

Dlaczego?

Gdyż obecność tego związku chemicznego w szczepionkach nie da się wyjaśnić inaczej niż tylko użyciem trucizny do kaleczenia i zabijania ludzi!


Tlenek grafenu jest silną trucizną, a dodatkowo posiada strukturę nano żyletek, tnących zaszczepionego człowieka od środka . (mechanizm działania nono żyletek wyjaśnił dr. Noack, dlatego został zabity!)

Jednak oficjalna narracja propagandowa, jakoby naukowcy którzy odkryli w szczepionkach tlenek grafenu to szury, foliarze i płaskoziemcy, powoli wali się w gruzy.

O obecności tlenku grafenu w szczepionkach poinformowała argentyńska agencja rządowa ANMAT (więcej na ten temat tutaj: https://babylonianempire.wordpress.com/2022/01/17/argentynska-agencja-rzadowa-przyznaje-ze-szczepionki-anty-covid-19-zawieraja-tlenek-grafenu/


Dokument można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej agencji, wpisując następujące informacje: Numer GEDO: IF – 2021 – 120912800 – APN-DECBR#ANMAT: http://visorgedo.anmat.gov.arKilka miesięcy temu japońska agencja rządowa dopuszczająca szczepionki do obrotu wykryła w nich pył ze stali chirurgicznej, co było przyczyną wycofania całej partii szczepionej z rynku i co spowodowało upadek koncepcji masowych szczepień w Japonii.Jakkolwiek z badań niezależnych naukowców wiemy już ponad wszelką wątpliwość, że tak zwane szczepionki zawierają śmiertelnie niebezpieczne trucizny, to jednak jest to „musztarda po obiedzie”.Kilka miliardów gojów ( tym ponad 20 mln. gojów polskich) została już zainfekowana różnymi truciznami pod pozorem szczepień (w tym pasożytami odkrytymi w „płynie szczepionkowym” , tlenkiem grafenu, pyłem ze stali chirurgicznej i Bóg jeden wie czym jeszcze) i im wiedza czym zostali zatruci nie jest już do niczego potrzebna!

Pozostaje im żyć w błogim przekonaniu, że trapiące ich choroby i przyszłe zgony, nie mają ze szczepieniami nic wspólnego!Anthony Ivanowitz

22.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org