Amantadyna- kompromitacja polskich medykow i naukowcow

Mam ponad 500 udokumentowanych przypadków wyleczeń z COVID-19 przy użyciu amantadyny - mówi Interii dr Włodzimierz Bodnar, pediatra i specjalista chorób płuc z Przemyśla. Jego zdaniem rząd powinien już wcześniej zlecić badania skuteczności tego leku. Na konferencji prasowej zapowiedział to minister zdrowia Adam Niedzielski.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-amantadyna-a-covid-19-dr-wlodzimierz-bodnar-mam-500-udokumen,nId,4928349#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefoxNa wieść o tym, że doktor Bodnar leczy skutecznie chorych na grypę amantadyną, Ministerstwo Zdrowia zablokowało sprzedaż tego lekarstwa i wycofało go z aptek, argumentując, że specyfik ten nie został przebadany pod kątem leczenia grypy (zwanej teraz kowidem), gdyż pierwotnie był przeznaczony do leczenia choroby Parkinsona.

I w tym momencie rozpoczyna się seria niewiarygodnych kompromitacji!!

Amantadyna została dopuszczona w Europie do leczenia zarówno choroby Parkinsona jak i grypy już w latach sześćdziesiątych, tylko do leczenia grypy wypuszczono ją na rynek pod inną nazwą handlową: Symmetrel firmy NOVARTIS (więcej na ten temat tutaj: https://ziut.neon24.pl/post/159338,symmetrel-amantadyna-na-grypo-covida oraz tutaj: https://ziut.neon24.pl/post/159347,wegierski-wiregyt-k-amantyda-na-grype-typ-a-i-grypo-covid19 )

Tylko jeden lekarz w Polsce (pan Bodnar) wiedział o tym fakcie i sięgnął do sprawdzonego lekarstwa...na grypę, osiągając 100% wyleczalność!

Jeden lekarz w Polsce miał wiedzę o skutecznym leku na grypę! To jest niebywała kompromitacja polskich medyków! Z tej kompromitacji wynika, że oni nie interesują się ani współczesnymi ani historycznymi osiągnięciami medycyny, niczego fachowego nie czytają, na tematy medyczne nie dyskutują pomiędzy sobą...itp. Czyli stanowią „ciemną masę ludzików ubraną w białe fartuchy” nie wiedzieć czemu zwaną lekarzami!


Minister Zdrowia zapowiada zlecenie badań skuteczności tego leku, w sytuacji gdy lek ten przeszedł cała procedurę dopuszczenia do obrotu jako środek na grypę, stosowaną w państwach europejskich już ...60 lat temu! Jego „doradcy” profesory od siedmiu boleści nic na ten temat nie wiedzą i nic nie wiedząc próbują pana Bodnara zdyskredytować w oczach opinii publicznej. Trudno o większe bęcwalstwo!


KOMPROMITACJA!!! Jak by tej kompromitacji było mało, żaden z polskich lekarzy nie zadał sobie trudu aby sprawdzić w internecie jakie choroby leczy amantadyna, pod nazwą handlową Symmetrel, lub Viregyt-K! Żaden z tych lekarzy nie próbuje leczyć grypy lekarstwem które wypróbował pan Bodnar, natomiast z wielką energią rozwalają chorym płuca respiratorami, choć już z doświadczeń włoskich i amerykańskich wiadomo, że położenie chorego pod respirator zabija go!!!


Doktor nauk medycznych Jerzy Jaśkowski (i wielu innych lekarzy) od wielu już lat propaguje leczenie grypy węglem aktywowanym (z doskonałym skutkiem, co sprawdziłem na własnej rodzinie) i nikogo to nie interesuje! Jaki to byłby problem przeprowadzić badania porównawcze skuteczności węgla aktywowanego i Symmetrelu w leczeniu grypy, w tym celu aby określić który środek jest skuteczniejszy? Albo i spróbować leczyć obuma specyfikami jednocześnie.

Badania takie trwałyby 7 dni i już w dniu ósmym byłby znany wynik! Koszty byłyby znikome, badania proste! Dwie grupy chorych liczące po kilkadziesiąt osób, jedna leczona węglem, druga amantadyną. I po tygodniu porównanie wyników!

Dlaczego tak oczywistych działań nikt nie wykonuje??

Z prostego powodu! Skuteczny lek na grypę kowidową obnażyłby całą nadętą oszukańczą aferę kovidową. Szpitale opustoszałyby z pacjentów kowidowych, stadiony kowidowe okazałyby się potrzebne jak pryszcz na dupie! Cały cyrk kowidowy runąłby jak domek z kart! Cały pogrzeb na nic!

Dlatego żaden lek leczący grypę nie zostanie oficjalnie dopuszczony do masowego stosowania, gdyż cyrk kowidowy musi trwać tak długo, jak długo będzie to w interesie mafii szczepionkowej!!

Czy polscy lekarze (choćby w części) „oleją” ludobójcze zalecenia Ministerstwa Zdrowia, zaczną myśleć i leczyć ludzi z grypy kowidowej, tak jak to robi dr Bodnar, Jaśkowski i inni?


Anthony Ivanowitz

16.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org