Polska topi pieniądze podatników w skorumpowanej Ukrainie

 

 

   Podczas gdy polskie media i politycy w udawanym amoku okładają się cepami w obronie „polskiej demokracji” (stan amoku – już nie udawanego-udzielił się części społeczeństwa), prezydent Andrzej Duda  podczas spotkania z ukraińskim prezydentem, obiecał udzielenie Ukrainie....kredytu w kwocie 4 miliardów złotych.

   Informacja o tej skandalicznej decyzji ani na moment nie otrzeźwiła polskich polityczno- medialnych oszołomów,  co by sugerowało, że polityczna młócka wokół Trybunału Konstytucyjnego, jest  teatralną ustawką mającą na celu odwrócenie uwagi  społeczeństwa od  zamiaru  dokonania na nim zuchwałego rabunku 4 miliardów złotych.

   Zauważmy, że Ukraina jest ekonomicznym bankrutem, a do tego państwem do cna skorumpowanym i zadłużonym ponad wszelką miarę. Państwo to nie spłaca już zaciągniętych kredytów i nie reguluje innych własnych zobowiązań.. 

   Gdyby zarząd jakiegoś banku udzielił ogromnego kredytu  bankrutowi, to popełniłby przestępstwo niegospodarności, zaś członkowie zarządu trafili by do więzienia na długie lata!

Rząd który czyni podobnie z pieniędzmi podatników powinien skończyć jak zarząd banku!

 

 Kredyt udzielony przez Polskę   państwu ukraińskiemu  nigdy nie zostanie spłacony i trafi (podobnie jak i inne kredyty udzielone temu państwu)  na prywatne konta żydowskich  oligarchów którzy w wyniku zamachu stanu  przejęli władzę na Ukrainie!

 

   

 

   Obawiam się, że „kredyt” który obiecał pan Duda panu Poroszence, to dopiero początek okradania polskiego podatnika, metodą na „pomoc Ukrainie” . Polscy podatnicy zostaną złupieni w „miejscowym znieczuleniu” , które zapewnią politycy i media organizując  społeczeństwu walki politycznych kogutów.

   Jeśli mam rację, to najbliższe 4 lata czeka nas bezustanna (udawana!) polityczna nawalanka  która będzie tworzyć zasłonę dymną. W oparach tego toksycznego dymu  obywatele polskiego państwa zostaną  obrabowani  przez gang międzynarodowych syjonistów,  który już zrujnowali Ukrainę a teraz zabrali się za Polskę!

  Dowodem na to, że mam rację jest  milczenie „opozycji” parlamentarnej oraz mediów, którzy zapowiedź udzielenia Ukrainie pożyczki  nie komentują, choć wszyscy oni mają świadomość, że  nie będzie to żadna „pożyczka” tylko darowizna, która  trafi na prywatne konta żydowskich oligarchów, zaś Ukraińcy nawet tych pieniędzy nie powąchają!

   Jeśli  rząd  pani Szydło  udzieli Ukrainie zapowiedzianej przez Dudę  pożyczki będzie to oznaczać, że nie reprezentuje  on  interesów   Polaków, tylko tych sił międzynarodowych syjonistów  które chcą Polskę ograbić i puścić z torbami, podobnie jak to już uczynili z Ukrainą!!

 

Anthony Ivanowitz

17. stycznia. 20-15r.

www.pospoliterusznie.org