Anioły śmierci w akcjiNie żyje 46-letni mężczyzna, który próbował uciec ze szpitala jednoimiennego w Sanoku. Pacjent chciał wyjść przez okno na pierwszym piętrze, poślizgnął się i spadł na betonowe podłoże.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-11-04/pacjent-zginal-podczas-proby-ucieczki-ze-szpitala/


Dlaczego mężczyzna w sile wieku znalazł się w szpitalu covidowym? Dlaczego próbował z niego uciec? Co go tak śmiertelnie przeraziło, że postanowił wyskoczyć oknem z pierwszego piętra?

Wyjaśnienie jest tylko jedno: ten człowiek musiał być przekonany, że uciekając ze szpitala ratuje swoje życie! Musiał się zorientować, że lekarze chcą go uśmiercić, albo w najlepszym wypadku uczynić kaleką ! Innego wyjaśnienia nie ma!

Dlaczego lekarze mieliby go uśmiercić albo okaleczyć?


Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację tzw. ustawy covidowej, która zakłada m.in. dodatki w wysokości 100 proc. wynagrodzenia dla pracowników służby zdrowia, zaangażowanych w walkę z epidemią COVID-19.

Podpisana przez prezydenta nowela zakłada ponadto wyłączenie z odpowiedzialności karnej w czasie epidemii personelu medycznego walczącego z COVID-19. Zgodnie z nowymi przepisami nie popełniają przestępstwa lekarze, pielęgniarki i ratownicy, którzy lecząc pacjentów z COVID-19 i działając w szczególnych okolicznościach, dopuścili się czynu zabronionego, chyba że był on wynikiem rażącego niezachowania ostrożności.


Jakiego to czynu zabronionego może dopuścić się lekarz, pielęgniarka, czy ratownik medyczny lecząc pacjenta z grypy nazwanej teraz covid-19?

Metody leczenia grypy są znane od dziesięcioleci, obecnie ujęte są one w ramy tak zwanych procedur medycznych, które precyzyjnie opisują jak leczyć grypę i infekcje grypopodobne!

Więc o co chodzi z tym zwolnieniem z odpowiedzialności karnej lekarzy którzy dopuścili się czynu zabronionego? Jaki to może być czyn zabroniony w przypadku leczenia z grypy?????


A może taki jaki przygotowali 46 letniemu mężczyźnie lekarze w Sanoku? Do szpitala zgłosił się pacjent na coś tam uskarżając się, zrobili mu test (który niczego nie wykrywa), test wyszedł „pozytywnie” , więc zapakowali człowieka do szpitala kowidowego i rozpoczęli jego „leczenie” za pomocą „czynu zabronionego”!

To znaczy bez potrzeby medycznej chcieli go zapewne podłączyć do respiratora, bo to modne i na czasie, a i kasa dodatkowa płynie za użycie respiratora! Pacjent zorientował się co się święci i próbował dać dyla, co mu się tylko częściowo udało: opuścił szpital kovidowy nogami do przodu!

Dzięki temu „lekarz” prowadzący pacjenta z czystym sumieniem może wpisać w karcie zgonu, w pozycji przyczyna zgonu: covid-19!


Drodzy Rodacy, zarządzający naszym krajem przestępcy zastawili na nas śmiertelną pułapkę, wykorzystując do tego celu najbardziej zdemoralizowane środowisko zawodowe w Polsce: lekarzy!

Zachęcili ich finansowo (podnosząc im o 100% wynagrodzenie) aby na potęgę diagnozowali covida-19, a jednocześni zwolnili ich z odpowiedzialności karnej za działania na szkodę pacjentów!


To jest wyraźna zachęta do mordowania ludzi w szpitalach! To jest „powtórka z rozrywki”, czyli zachęcanie całkowicie zdemoralizowanych lekarzy, aby poszli w ślady „łowców skór”, lekarzy z łódzkiego pogotowia którzy dla pieniędzy wymordowali kilka tysięcy ludzi podając im pavulon albo potas! Kilku lekarzy i pielęgniarzy z Łodzi którzy mordowali pacjentów, trafiło do więzienia!

Obecni lekarze którzy zrobią to samo co ich koledzy z łódzkiego pogotowia, do więzienia nie trafi, gdyż zbrodniczy rząd polski zapewnił im prawną bezkarność!Przypadek pacjenta z Sanoka powinien stać się dla nas bardzo poważnym ostrzeżeniem: unikać lekarzy i szpitali jak ognia, pechowiec który tam trafi może z niego wyjść nogami do przodu!

Staliśmy się zwierzyną łowną, zbrodniarze zarządzający naszym krajem i zbrodniarze w białych kitlach połączyli swoje siły: teraz mogą mordować nas bezkarnie, otrzymując za te zbrodnie dodatki finansowe w wysokości 100% dotychczasowego wynagrodzenia!!

Ciemność widzę, Polska wkracza w erę barbarzyństwa i zbrodni na skalę masową!


Anthony Ivanowitz

05.11.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org


Ps. Jeden z lekarzy łódzkiego pogotowia który mordował pacjentów pavulonem miał wśród kolegów ksywkę Anioł Śmierci, inny mordujący potasem- Potasik. Tytuł artykułu nawiązuje do tego pierwszego zbrodniarza!