Przepis na artystę w kraju pojebusów .

Weźmij gówna koziego ( kangurzego , mysiego , od słonia , bądź ostatecznie swojego ) kilogram , zasmaruj nim obraz świętego Antoniego , bądź jakąś relikwię czczoną przez Katolików , Żydów , Muzułmanów ( itp. ) . Tak wykonaną " instalację " artystyczną zanieś do najbliższego muzeum , galerii , bądź domu kultury . Przyjmą cię tam z otwartymi rękami i pokażą Twoje " dzieło " na najbliższej wystawie . Tym prostym sposobem zostaniesz ...... artystą awangardowym , odważnie walczącym z ciemnotą , zabobonem i religijnym obskurantyzmem !!! .

Do wykonanej w pocie czoła " instalacji " , wymyśl jakąś mętną ideologię , na przykład taką ; " dzieło " symbolizuje nędzę fizycznego trwania przyrody ( z jej smrodem i przemocą ) , w świecie wzniosłego piękna religii i ludzkich tęsknot do nieśmiertelności ! .

Po otwarciu wystawy ( a przed zamknięciem ) podpuść jakiegoś religijnego oszołoma , aby złożył przeciwko Tobie pozew do sądu , gdyż uraziłeś jego uczucia religijne . Sąd uzna Ciebie winnym popełnienia przestępstwa , i wymierzy karę dwóch lat więzienia , w zawieszeniu na trzy lata . Od tego momentu Twoja artystyczna kariera ulegnie kosmicznemu przyspieszeniu : nie będzie takiej gazety , stacji radiowej , czy telewizyjnej , która by nie zaprotestowała przeciwko tłamszeniu wolności twórczej , przez represyjny system polityczny . Twoje "dzieło " i nazwisko stanie się znane każdemu obywatelowi Republiki Pomrocznej ( w skrócie RP ) . Polskie " przekaziory " zrobią Ci za darmo , taką reklamę , za którą w normalnym kraju musiałbyś zapłacić krocie . Wszystkie awangardowe galerie w kraju i w Zjednoczonej Europie , będą chciały mieć w swoich zbiorach , Twoje " instalacje " . By sprostać zapotrzebowaniu rynku , będziesz musiał importować kangurze odchody z ogrodów zoologicznych całego świata !! .

Wesoło jest żyć w kraju totalnych pojebusów , w którym sądy , prokuratury , dziennikarze , i tak zwane " elity " intelektualne , miesiącami " wałkują " sprawę pani Nieznalskiej , która z nikomu nieznanej obywatelki , stała się głośną , prześladowaną " artystką " , po tym jak do krzyża przyczepiła , wykonane przez siebie ( z dużą troską o detale ) , męskie genitalia .

Anthony