Pijani bandyci sieją śmierć na polskich drogach .

" Kilkanaście osób zabitych , setki rannych .." Komunikaty o podobnej treści ogłasza codziennie program I Polskiego Radia , i nie są to informacje z wojen w Iraku , Czeczenii , czy Liberii , lecz z polskich ... szos !!! . Fatalne drogi ,... plus pijani bandyci za kierownicami aut ... efekt : codziennie , na polskich drogach ginie kilkanaście osób , a kilkaset pokaleczonych trafia do szpitali , by po wyjściu z nich , " zasilić " ogromną już rzeszę kalek i inwalidów !!! .

Czy ten horror na polskich drogach , jeszcze kogoś ( oprócz pozostałych przy życiu ofiar wypadków ) interesuje ??? . Czy trzeba , aby pijany bydlak zabił samochodem premiera , prezydenta , lub kogoś z ich rodzin ( czego oczywiście im nie życzę ) , aby władze ocknęły się z letargu i zaczęły działać ??? Apeluję do panów premiera i prezydenta RP : wyeliminujcie z polskich dróg , pijanych dzikusów !! . Jest na nich prosty sposób : egzekwować prawo !!! . Skoro zgodnie ze znowelizowanym ostatnio , Kodeksem Karnym , prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym , jest przestępstwem , to przedmiot za pomocą którego przestępstwo popełniono ( w tym wypadku samochód ) , powinien zostać zarekwirowany !! . Tak stanowi polskie prawo ! . Dlaczego nie jest ono stosowane ???

Panowie , najwyżsi w kraju dostojnicy !! . Wykorzystajcie władzę którą posiadacie ; spowodujcie , aby pijanym kierowcom zabierać samochody . Tak jest w wielu krajach ( na przykład w USA , w stanie Nowy York ) . Uratujecie tysiące ludzkich istnień , a setkom tysięcy zaoszczędzicie bólu , cierpień , przerażenia i szoku !!

Zrobicie w końcu coś pożytecznego , w przerwie pomiędzy przecinaniem wstęg i przypinaniem orderów !!!

Anthony