Bezczelne i zuchwale są te kurwyBezczelne i zuchwałe są te kurwy, mawiał Dobry Wojak Szwejk z powieści Haska, mając zapewne na myśli (proroczo) członków senackiej komisji ds. zdrowia!

Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej, zapowiedział „przesłuchiwanie” lekarzy, którzy są sceptyczni co do szczepień.

Norbert Maliszewski, szef Centrum Analiz Strategicznych przy KPRM, zapowiedział już kampanię społeczną. Nie będzie ona oparta na argumentach naukowych, lecz „emocjonalnych”.

W sytuacji gdy w prasie angielskiej już na drugi dzień po szczepieniach pojawiają się informacje o pierwszych dwóch powikłaniach poszczepiennych (na zaszczepionych 100 osób), oraz po informacjach Daily Mail, które powołując się na źródło w Brytyjskiej Agencji ds. Żywności i Leków, podało, że czterech ochotników którzy przyjęli szczepionkę Pfizera doznało porażenia nerwów twarzy, gdy Szwajcaria nie dopuszcza na swój rynek żadnych szczepionek na kowida gdyż uważa je za potencjalnie niebezpieczne (więcej na ten temat tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Depopulacja%20nabiera%20tempa.html ), gdy w USA po szczepionkach Pfizer zmarły już dwie osoby, zaś młode osoby zaszczepione mają ciągłe silne bóle głowy - zuchwałe i bezczelne kurwy z polskich urzędów, grożą lekarzom i naukowcom przestrzegającym przed niesprawdzoną szczepionką, jakimiś „przesłuchaniami” (w domyśle utratą uprawnień do wykonywania zawodu lekarza). Takiej buty i arogancji nie przejawiali nawet wojskowi z powieści Jarosława Haska.

Dalej ta sama swołocz urzędnicza zapowiada narodową kampanię propagandową zachęcającą do szczepień, do której zamierza zaangażować jakiś celebrytów, szarpidrutów i wyjców disco polo!

Pytanie: jacy celebryci zgodzą się namawiać rodaków do szczepień wiedząc, że już nazajutrz po zaszczepieniu pierwszych 100 osób w Anglii, pojawiły się powikłania poszczepienne, Szwajcaria pogoniła producentów nie sprawdzonych szczepionek, zaś w USA 2 osoby zmarły po szczepionkach?

To też będą BEZCZELNE I ZUCHWAŁE KURWY i z pewnością się takie znajdą w dużej ilości! Ale czy wyjdzie im to na zdrowie?

Jak mawiał jeden z polskich reżyserów: aktor jest od grania jak dupa od srania! Niby tak! Ale odgrywania scenek w teatrze czy filmie jeszcze nikomu nie zaszkodziło, zaś namawianie ludzi do działań szkodzących ich zdrowiu a może i zagrażających ich życiu, to już jest przestępstwo kryminalne, za które można kiedyś „beknąć”!

Co zwycięży? Chęć skurwienia się i zarobienia ogromnych pieniędzy za udział w propagandowej szopce, poczucie przyzwoitości, czy też strach przed konsekwencjami w przyszłości za ogłupianie ludzi i zachęcanie ich do działań zagrażających ich zdrowiu?

Tego dowiemy się niebawem! Z całą pewnością ci celebryci którzy się skurwią dla pieniędzy, okryją się wieczną hańbą i pogardą ludzi których chcieli oszukać i narazić na szwank ich zdrowie i życie! To zwykłe prostytutki płci obojga!

Bezczelne i zuchwałe są te kurwy, plandemia kowida spowodowała, że cała ta antypolska szumowina wypłynęła na powierzchnię, dręcząc Polaków i upadlając ich z sadystyczną rozkoszą. Ci psychopatyczni przestępcy liczą, że skrajnie upodleni Polacy pobiegną zaszczepić się w nadziei, że tym sposobem uwolnią się od tyranii! Wielu z nich uwolni się – na zawsze!Anthony Ivanowitz

10.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org