Bagno

 

Brendan Fay, gej z Nowego Jorku, który zaprotestował przeciw użyciu zdjęcia z jego homoseksualnego ślubu w orędziu prezydenta Lecha Kaczyńskiego, przybędzie w niedzielę do Polski, gdzie planuje spotkania z posłami. Pragnie też spotkać się z prezydentem.

Jego wizytę organizuje działacz Kampanii Przeciw Homofobii w Polsce Grzegorz Czarnecki. Fay, filmowiec-dokumentalista i działacz ruchu gejowskiego, przybędzie do Warszawy na trzy dni wraz ze swym partnerem Thomasem Moultonem, lekarzem z Nowego Jorku.

Fay powiedział, że Czarnecki aranżuje dla niego spotkania z posłami w poniedziałek. Tego samego dnia wystąpi w wieczornym programie telewizji TVN.

 

Mamy też, oczywiście, nadzieję spotkać się, choćby na kilka chwil, z prezydentem Polski - powiedział Brendan Fay. To jest nasz cel od samego początku. Jak napisaliśmy w naszym liście do prezydenta, pragnęlibyśmy pełnego szacunku dialogu - dodał.

 

Dodał jednak, że jak dotąd nie otrzymał żadnej odpowiedzi na swój list z biura prezydenta ani "od żadnego przedstawiciela rządu".

 

We wtorek Fay spotkał się w Nowym Jorku z konsulem generalnym RP Krzysztofem Kasprzykiem.

 

Powiedział, że w Polsce pragnie wraz ze swym partnerem poznać polskich gejów i podzielić się z nimi swoimi doświadczeniami.

 

Dla mnie i Toma to okazja do podziękowania wszystkim Polakom, którzy zareagowali na naszą historię, za ich szlachetność. Przez cały ostatni tydzień otrzymywaliśmy telefony i e-maile z wyrazami poparcia - powiedział Fay. Dodał, że ta podróż będzie dla nich okazją do opowiedzenia ich historii i wysłuchania historii par takich jak oni w Polsce.

 

Fay powiedział, że widzą tę podróż jako wizytę przyjaźni i solidarności, nie tylko ze społecznością homoseksualną, lecz także z "całą progresywną społecznością w Polsce", z wszystkimi, którzy są oddani idei "nowej, ewoluującej Polski", która popiera równość dla wszystkich obywateli.

 

Zaznaczył, że w niedzielę uda się ze swym partnerem do kościoła. Fay jest irlandzkim katolikiem, aktywnym w akcjach na rzecz dopuszczenia gejów i lesbijek do udziału w Paradzie św. Patryka w Nowym Jorku, organizowanej przez religijnych konserwatystów. Fay nie był jeszcze w Polsce.

 

Tomasz Zalewski (kiga)

 

 

 

Artykuł powyższej treści ukazał się na portalu „Wirtualnej Polski”

Czymże to zasłużył sobie na ogromny rozgłos w polskiej prasie pan Brendan Fray? Cóż to on jest za personą, że będą się z nim spotykać parlamentarzyści, może sam Prezydent polskiego państwa, dziennikarze telewizji Tvn, Gazety Wyborcze i Bóg wie kto jeszcze? Z jakiegoż to powodu przyjął  pana Fraya  konsul Generalny IV RP w Nowym Jorku, pan Krzysztof Kasprzyk??

   Pan Brendan Fray wielkim człowiekiem jest, gdyż chcąc zaspokoić swój popęd seksualny, robi to nie z babą, tylko z chłopem! Już sam fakt, że pan Brendan Fray wtyka  fujarę w odbyt  swojego partnera pana Thomasa  Moultona, albo też odwrotnie, pan Thomas Moulton rżnie w dupsko pana  Brendana Fraya , czyni z obu gwiazdy polskich mediów i bohaterów  USA.  Jakimi to doświadczeniami chcą się podzielić z polskimi politykami dwaj pederaści z Nowego Jorku? Czy lepiej dać  z rana, czy lepiej z wieczora? (pytała się pani pewnego doktora, czy lepie dać z rana czy lepiej z wieczora). Od tyłu od przodu, czy może „w paszczu”?

   O nierządne królestwo i zginienia bliskie!!  Dwóch obrzydliwych pederastów przez kilka dni będzie kręcić polskimi mediami i politykami, robiąc za gwiazdy awangardy i postępu tylko dlatego, że jeden z nich rucha drugiego!!! Ogłupieni politycy i dziennikarze będą  się wdzięczyć do zboczeńców- robiąc w portki ze strachu- że gdyby tego nie uczynili, to  poprawna politycznie  „elita”  intelektualna kraju, przerobi ich  nich kaszankę. Więc hamując ostatkiem sił swój odruch wymiotny, będą się obściskiwać  ze „zboczkami”, będą udawać, że bardzo ich oni interesują, że ich podziwiają....zaś  po spotkaniu wybiegną pędem do kibla by puścić pawia i obmyć ręce którymi dotykali  swoich „idoli”. Co za bagno..... 

 

Anthony Ivanowitz

www.pospoliteruszenie.org