Co chce ukryc przed nami rzad MorawieckiegoPolskie ścierwomedia od rana do wieczora bombardują ludzi zapewnieniami o bezpieczeństwie szczepionek na civid-19, podczas gdy coraz więcej faktów wskazuje, że są one poważnym zagrożeniem dla zdrowie i życia ludzi. (więcej na ten temat tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Bezczelne%20i%20zuchwale.html


Lekarze i naukowcy którzy ostrzegają przed grożącym nam niebezpieczeństwem, są szykanowani, ośmieszani, obrażani, a nawet stosuje się wobec nich pogróżki „rozmów ostrzegawczych” ( w domyśle pozbawienia prawa wykonywania zawodu, co wobec kilku z nich stało się faktem).

Tymczasem sami producenci oraz naukowcy odpowiedzialni za dopuszczenie szczepionek do obrotu, ujawniają szokujące fakty. Szczepionki mogą wywołać masę powikłań, łącznie ze śmiercią!


Na spotkaniu doradców ds. szczepionek Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), , składającego się z niezależnych ekspertów m.in. od chorób zakaźnych, zaprezentowana została prezentacja dr Steve’a Andersona „Plany monitorowania COVID-19. Bezpieczeństwo i Skuteczność szczepionek”

Dr Steve Anderson jest Dyrektorem MPP, Biura Biostatystyki i Epidemiologii, Centrum Oceny i Badań Biologicznych (CBER).

Slajd 16 jego prezentacji zawiera „WERSJĘ ROBOCZĄ listy możliwych skutków zdarzeń niepożądanych” związanych z rychłym wprowadzeniem szczepionek COVID-19 podlegających nadzorowi bezpieczeństwa FDA. Lista ta zawiera 21 możliwych skutków ubocznych zagrażających życiu a także śmierć. (więcej na ten temat tutaj: http://medycyna-komorkowa.com/szczepionki-przeciw-covid-19-262/ )

Oto tylko niektóre skutki uboczne zastosowania szczepionek z listy dr Andersona:Przy tak możliwych powikłaniach skutkujących nawet śmiercią, rząd warszawski „na chama” forsuje szczepienia, mające nas uodpornić na łagodną formę grypy sezonowej (nazwanej covid-19), która nawet nieleczona mija samoistnie po 5- 7 dniach. (więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/leczenie%20kowida.html ) i której śmiertelność jest w granicach błędu statystycznego, jeśli wykluczyć zgony spowodowane innymi chorobami, a które w statystykach zaliczona na poczet kowida.

Trudno takie działanie nazwać inaczej niż sabotażem zdrowotnym uprawiany przez rząd warszawski wobec obywateli!


Anthony Ivanowitz

10.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org