Co pływa w Twojej krwi po szczepieniu p/Covid-19, czyli szambo w twoim ciele na życzenie
Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 20 września 2021 roku w instytucie patologicznym w Reutlingen, głos zabrali niemieccy naukowcy, patolodzy i prawnicy, zapoznając opinię publiczną z zanieczyszczeniami znajdującymi się w tak zwanych "szczepionkach" przeciw Covid 19.

Po przeprowadzeniu sekcji zwłok kilkudziesięciu osób zmarłych w wyniku szczepień na covid- 19, niemieccy patolodzy odkryli w „szczepionkach” (i ciałach zmarłych) nieprawdopodobną ilość toksycznych i nieznanych zanieczyszczeń. ( konferencja prasowa do obejrzenia i wysłuchania tutaj: https://psnlin.pl/artykuly,co-plywa-w-twojej-krwi-po-szczepieniu-p-covid-19-konferencja-patologow-niemieckich-czesc-2,17,134.html


Ustalenia niemieckich lekarzy i naukowców szokują: tak zwane szczepionki okazują się być trującymi miksturami o tak ogromnej ilości toksycznych substancji i nieznanych zanieczyszczeń (których nie udało się zidentyfikować), że aż trudno zrozumieć dlaczego osoby które te trutki na szczury przyjęły jeszcze żyją.


Osobom które wahają się czy „wyszczepić” się, albo i przyjąć tak zwaną 3 dawkę „przypominającą” proponuję obejrzeć konferencję prasową niemieckich lekarzy.

Jeśli po wysłuchaniu wystąpień, nadal będą one skłonne poddać się „szprycy” i uczynić ze swego ciała szambo na trujące odpadki, to trudno im współczuć! Na własne życzenie popełniają samobójstwo, będąc na tyle głupim, by nie rozpoznać zastawionej na nich prymitywnej, śmiertelnej pułapki!

Niech im ziemia lekką będzie!


Anthony Ivanowitz

13.11.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org