Przed szkodą po szkodzie i do końca świata ... głupi .

Pan Czesław Jarosz , w liście do tygodnika " Angora " ( numer 18 ) , napisał : "...Znowu mądry Polak po szkodzie . Tak mogę dzisiaj , na kilka dni przed godziną zero , powiedzieć o sobie i podejrzewam , że nie tylko ja . Zamiast słuchać Rydzyka i jemu podobnych , posłuchaliśmy " oświeconych " polityków i " oświeconych " hierarchów . Zaiste , rację mieli przeciwnicy tzw. integracji z UE ( mea maxima culpa ) , bo co widzimy dzisiaj , proszę wycieczki ? Z każdym dniem ubywa gruszek , a po Święcie Pracy okaże się , że nie ma również wierzby . Nie mając innych możliwości , by zrehabilitować się ( choćby we własnych oczach ) za głupotę , jaką zrobiłem rok temu , postanowiłem wypiąć się na wybory naszych parlamentarzystów do Parlamentu Europejskiego .(.......) Na koniec pozostaje tylko pytanie : czy z tego unijnego raju będzie się można wypisać w sposób pokojowy , czy też jedynym wyjściem , będzie europejska wojna secesyjna ? . Ciekaw jestem , czy jakiś polityczny ekspert , potrafi na to proste pytanie odpowiedzieć . Jeśli tak , to będę wielce zobowiązany . ..."

Nie uważam się za politycznego eksperta , pomimo tego postaram się udzielić panu Jaroszowi odpowiedzi . Otóż po kilku latach naszej obecności w Unii , w ciągu których " stare " państwa UE ( głównie Niemcy ) , zrealizują w Polsce swoje interesy ekonomiczne ( to jest odzyskają na drodze prawnej , ziemie i majątki na naszych ziemiach odzyskanych , oraz wykupią co cenniejszy majątek produkcyjny od bankrutującego Państwa polskiego ) , nie będzie już komu ani wypisać się z Unii w sposób pokojowy , ani też wszcząć wojnę secesyjną , by opuścić Unię " na chama " . Jeśli " integracja " Polski z Unią , przebiegać będzie według schematu przećwiczonego już przez Niemców z dawnego NRD ( a właśnie tak będzie , z tą poprawką , że to nie Niemcy wpompują ogromne pieniądze w Polskę - jak wcześniej w NRD - lecz to Polska jako płatnik netto składki do budżetu Unii , wykrwawi się , finansując bogate Niemcy ) , to kilka milionów Polaków w wieku produkcyjnym ( w tym wykształcona młodzież ) , wyemigruje z kraju w poszukiwaniu pracy i środków do życia !!! .

Ci którzy pozostaną , będą mieli podobną ochotę i możliwości do "wypisywania " się pokojowo , albo " siłowo " z Unii , jak i obecnie mają , do reformowania chorej III RP !!!! .

W czasie naszego członkostwa w NATO , organizacja ta zadbała , aby awangardę bojową polskiej armii , stanowiło 15 czołgów Leopard , przekazanych nam przez Niemców ze składnicy złomu , oraz 7 samolotów zezłomowanych przez USA , i wspaniałomyślnie podarowanych naszej armii , przez prezydenta Busha . Z taką armią to - ho , ho , ho ! - możemy nie tylko wszcząć wojnę secesyjną w Europie , ale nawet podbić Burkino Faso , o ile rząd Ukrainy wypożyczy nam , choćby jeden samolot transportowy , którym polska armia zostałaby przerzucona na tyły wroga !! .

W ciągu 15 lat polskiej " demokracji " , wyselekcjonowane " przez Kiszczaka " okrągłostołowe " sitwy polityczne , uczyniły nasz kraj bezbronnym ekonomicznie i militarnie !!! . Wnosząc takie " wiano " do zjednoczonej Europy , nie będziemy mieli w niej nic do powiedzenia . O naszym losie zadecydują inni , głównie Niemcy . Prorocza może się okazać wizja rozbioru Polski , pomiędzy Niemcy i Rosję , ukazana w teatrze telewizji , kilka miesięcy temu .

Przed szkodą , po szkodzie i do końca świata głupi .... Polacy !!! .

Anthony Ivanowitz

www.pospoliteruszenie.org

29.kwietnia.2004 r.