Fala zgonów poszczepiennych
Na naszych oczach spełnia się czarny scenariusz mordowania Polaków za pomocą szczepionek!

Z danych Ministerstwa Zdrowia dotyczących zgonów poszczepiennych wieje grozą!

Ministerstwo Zdrowia: zmarło 1670 zaszczepionych osób z pozytywnym wynikiem testu – 994 w ciągu 14 dni

12 kwietnia 2021

Ministerstwo Zdrowia w odpowiedzi na wniosek udzieliło informacji, że pozytywny wynik testu na obecność wirusa wykazano u 37 833 zaszczepionych osób, a 1670 z nich zmarło. Natomiast w ciągu 14 dni od szczepienia zmarły 994 zaszczepione osoby.

(źródło: https://stopnop.com.pl/mz-zgony/ )


Jeśli przyjmiemy, że zgony poszczepienne są w skali masowej ukrywane ( na co jest niezliczona ilość dowodów) to może się okazać, że „nadliczbowa” ilość zgonów za pierwsze 3 miesiące tego roku w liczbie ponad 30 tysięcy, wynika głównie z morderstw szczepionkowych!


Pomimo tak tragicznych statystyk pokazujących ogrom zbrodni szczepionkowej, Polacy masowo ustawiają się u bram rzeźni szczepionkowej poddając się dobrowolnie „wyszczepianiu” , co wielu z nich już przepłaciło życiem i kalectwem, zaś następni stoją już w kolejce do mogiły, gdyż machina śmierci dopiero się rozkręca. Skala zgonów poszczepiennych w średnim i długim okresie po zaszprycowaniu jest nieznana!


W takiej sytuacji należy uznać, że każda osoba biorąca udział w sianiu paniki kowidowej, oraz zachęcająca do szczepień jest współwinna zbrodni na narodzie polskim. Mówiąc wprost- jest zbrodniarzem!

Prym wiodą w ten dziedzinie tak zwani celebryci (różne Piaski, Borkowskie i Pazury) , oraz tysiące tak zwanych medyków, którzy stanowią „zbrojne w strzykawki” ramię zbrodniarzy rządowych!

Podają oni ogłupionym ludziom trutki zwane szczepionkami z pełną świadomością, że trutki te mogą ludzi zabić i pokaleczyć, nie dając żadnej ochrony przed zachorowaniem.


Tej hańby polscy „lekarze” nigdy już z siebie nie zmyją. Jednak sprawiedliwość i ich dopadnie, co już się dzieje. Wielu z nich podzieliło już los nieszczęśników zabitych szczepionkami. Tak zginął na własne życzenie doktor nauk medycznych Rogiewicz, tak zginał profesor Pardelii i wielu, wielu innych.


Rzeź Polaków trwa, ogłupiona medialnie tłuszcza pcha się do grobów, garstka rozsądnych ludzi próbujących ową tłuszczę zatrzymać w pędzie ku przepaści, jest traktowana przez ową tłuszczę z agresją i nienawiścią!

Obłęd i taniec śmierci trwa!!!!Anthony Ivanowitz

13.04.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org