Jakim trzeba być durniemMedia donoszą, że ok 10 % pracowników polskiej służby zdrowia zamierza zaszczepić się na kowida. Jest to dobra i zła wiadomość jednocześnie. Dobra, bo świadczy o tym, że zdecydowana większość medyków posiada instynkt samozachowawczy, zła- bo około 10 % z nich to skończeni durnie, którzy ...leczą ludzi, bądź się nimi opiekują!

Zbierzmy do kupy informacje o producencie szczepionek, samych szczepionkach i chorobie na którą te szczepionki mają nas uodpornić.

Zacznijmy od producenta, firmy Pfizer. Każdy rozsądny człowiek kupując cokolwiek co ma mu służyć w dłuższym okresie, wybiera produkt firmy o znanej i dobrej reputacji, potwierdzonej w badaniach i różnych rankingach! Produkty firmy która ma złą reputację, potwierdzoną wieloma nie korzystnymi dla niej wyrokami sądowymi, nie są brane pod uwagę z oczywistych powodów!

Jaką opinię w świecie farmaceutycznym ma firma Pfizer?

Federalni prokuratorzy USA określili tę firmę Pfizer mianem notorycznego oszusta i przestępcy”. – Firma była zainteresowana zwiększeniem wyników sprzedaży nie licząc się ze zdrowiem i bezpieczeństwem pacjentów..” (więcej tutaj: https://nczas.com/2020/12/07/dr-martyka-o-szczepionce-na-koronawirusa-w-razie-powiklan-pacjent-zostanie-sam-nikt-nie-wyplaci-odszkodowania/ )

Po takiej opinii Federalnej Prokuratury USA, każdy rozsądny człowiek, omijałby firmę „Pfizer” na odległość kilometra! Kupowanie czegokolwiek od firmy wielokrotnie karanej sądownie za różne szwindle ( zwłaszcza wyrobów decydujących o naszym zdrowiu i życiu) byłoby czystym szaleństwem, bądź wynikiem skorumpowania przez firmę Pfizer urzędników państwowych odpowiedzialnych za zakupy, za co była ona wielokrotnie karana!

Już powyższy argument dyskwalifikuję szczepionkę Pfizera, która powinna zostać podana tylko łapownikom rządowym którzy podjęli decyzję o jej zakupie.

Co wiemy o samej szczepionce?

Producent z rozbrajającą szczerością informuje w swojej ulotce do szczepionki, że w zasadzie on tej szczepionki...nie przebadał i nie wie jak ona zadziała i jakie może mieć skutki uboczne, choć część tych skutków przewiduje.!

Więcej na ten temat tutaj:

http://pospoliteruszenie.org/Malpy%20z%20brzytwami.html )


Po takiej informacji producenta, szwajcarska instytucja dopuszczająca na rynek produkty farmaceutyczne „Swissmedic” nie dopuściła do stosowania na terenie Szwajcarii szczepionek firm: Pfizer, Biontech, Astra Zeneca i Moderna, argumentując to troską o zdrowie obywateli.

(więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Depopulacja%20nabiera%20tempa.html )


Na spotkaniu doradców ds. szczepionek Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), , składającego się z niezależnych ekspertów m.in. od chorób zakaźnych, zaprezentowana została prezentacja dr Steve’a Andersona „Plany monitorowania COVID-19. Bezpieczeństwo i Skuteczność szczepionek”

Dr Steve Anderson jest Dyrektorem MPP, Biura Biostatystyki i Epidemiologii, Centrum Oceny i Badań Biologicznych (CBER).

Slajd 16 jego prezentacji zawiera „WERSJĘ ROBOCZĄ listy możliwych skutków zdarzeń niepożądanych” związanych z rychłym wprowadzeniem szczepionek COVID-19 podlegających nadzorowi bezpieczeństwa FDA. Lista ta zawiera 21 możliwych skutków ubocznych zagrażających życiu a także śmierć. (więcej na ten temat tutaj: http://medycyna-komorkowa.com/szczepionki-przeciw-covid-19-262/ )

Oto tylko niektóre skutki uboczne zastosowania szczepionek z listy dr Andersona:

Więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Co%20chce%20ukryc.html

W świetle powyższych informacji zastanówmy się jaką to chorobę dzięki szczepionkom chcemy wyeliminować?

Jest nią grypa sezonowa o łagodnym przebiegu (nazwana covidem-19) , nie wymagająca leczenia gdyż mija samoistnie w ciągu 5-7 dni, w przypadkach cięższych jest wyleczalna albo amantadyną albo węglem aktywowanym. ( więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Amantadyna.html ) Śmiertelność tej choroby jest bliska zera, zaś powikłania z reguły są rzadkie i łatwo uleczalne. Grypa jest groźna dla osób starszych i schorowanych i tak jest od dziesięcioleci! Tacy ludzie umierają na inne choroby, zaś kowid jest im do kart zgonów dopisywany!

(„...Gorsze powikłania są po grypie niż po Covid-19. Zmiany w płucach po koronawirusie ustępują po 3-6 miesiącach. Nie bójmy się. Czy boją się państwo jechać autem? Też można się zabić – powiedział w Polsat News prof. Piotr Kuna z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. ...” )

(cały wywiad z profesorem Kuną tutaj: http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/prof-kuna-stwierdza-ze-gorsze-i-czestsze-niz-po-covid-19-sa-powiklania-po-grypie )

Jakim trzeba być durniem aby podjąć taką decyzję?!

Tacy ludzie chcą leczyć innych, a nie potrafią zadbać własne zdrowie i życie! Każdy lekarz który zaszczepi się, powinien utracić prawo do wykonywania zawodu, gdyż szczepiąc się ujawnia swoją bezgraniczna głupotę i analfabetyzm medyczny!Anthony Ivanowitz

17.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org