Milionerzy z Polski .

 

Prostowanie rogów słowiańskiemu jeleniowi ( zwanemu Polską ) , rozpoczęło się na dobre . Ministerstwo Finansów poinformowało , że przekazało pierwszą ratę naszej składki do budżetu Unii , w wysokości 727 milionów złotych . Cała nasza składka , jaką musimy zapłacić w roku 2004 , wynosi 1,344 mld . euro , to jest 6,32 mld . złotych . Do następnego etapu " dymania " Polaczków , przyłączy się już niebawem , rodzime cwaniactwo różnej maści , z zamiarem " oskubania " naiwnych , metodą na " dotację unijną " . Tysiące firm doradczych , wyruszy na łowy , w nadziei ustrzelenia jeleni , którzy zlecą im opracowanie papierów , koniecznych do ubiegania się o dotacje . Za swoje usługi firmy te wyciągną z kieszenie naiwniaków , potężną kasę , wiedząc , że większość z nich będzie oglądać unijne dotację , jak świnia gwiazdy ! . O tym jednak , jelenie dowiedzą się w trzecim etapie , prostowania im rogów , gdy po sfinansowaniu inwestycji ( za pożyczone w bankach pieniądze ) , wystąpią o dotacje . W odpowiedzi dowiedzą się , że nie spełniają takich , czy innych kryteriów . Grzecznie im podziękują za udział w programie i zaproszą do współpracy w przyszłości ! . Polski jeleń , pozostanie z inwestycją , na której sfinansowanie zadłużył się po uszy , w stopniu uniemożliwiającym spłacenie kredytów . W skali kraju , oznaczać to będzie lawinowy przyrost zadłużenia budżetu Państwa , samorządów i przedsiębiorstw , co ostateczną katastrofę ekonomiczną kraju , przyspieszy .

Na szczęście dla nas , jest w Polsce jeden taki gość , który wie jak kraj uratować z opresji !! . Rozda on biednemu społeczeństwu pieniądze , których od dawna w kasie państwa nie ma ! . Program polityczny , opierający się na rozdawaniu pieniędzy których nie ma , a które dopiero trzeba pożyczyć ( lub dodrukować , gdy chętnych do pożyczania zabraknie ) , zawsze może liczyć na duże poparcie roztropnego elektoratu .

Dzięki naszej narodowej mądrości , oraz pomocy Unii , już niebawem będziemy zarabiać miliony złotych miesięcznie ! . Szkopuł w tym , że paczka zapałek , będzie kosztować kilkaset tysięcy .

Anthony Iwanovitz

www.pospoliteruszenie.org