Kobylański : trafiony , zatopiony .

 

Górale ze wzgórza Synaj,  zatrudnieni w ogólnopolskich „ przekaziorach „ , rozpoczęli medialną  nagonkę na działacza polonijnego z Urugwaju,  pana Kobylańskiego.  Czym się tej szlachetnej nacji,  pan Kobylański naraził ??.  Otóż miał on czelność  wspierać finansowo radio Maryja, choć radio to „ robi koło pióra „ okrągłostołowym „ sitwom , w których owi „ górale „, wiodą prym !!. Ta zniewaga krwi wymaga !! . Ponieważ wcześniejsza nagonka na  rydzykowe radio , spaliła na panewce i ani Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji , ani też polscy biskupi nie stanęli na wysokości zadania ( to znaczy nie pogonili Rydzyka z ekipą z toruńskiej rozgłośni ) , wymyślili więc  „ górale „ skandal z Kobylańskim !!. Skoro ( jak to trąbią dzień i noc , wszystkie przekaziory ) , był Kobylański szmalcownikiem , który za pieniądze wydawał Żydów w łapska gestapo , a dodatkowo trudnił się szpiegostwem na rzecz sowietów , to – na zasadzie  z kim się zadajesz , takim sam się stajesz -  radio Maryja biorąc od niego kasę , niejako stało się współodpowiedzialne za szmalcownictwo wszystkich Polaków w czasie II wojny światowej ! . Na takiej samej zasadzie , jak odpowiedzialność całego polskiego narodu , za Jedwabne  .

Nie wiem , czy pan Kobylański był sowieckim szpiegiem i szmalcownikiem , czy też nie , wiem natomiast z całą pewnością , że zmontowana przeciwko niemu medialna nagonka , śmierdzi ubecką prowokacją na kilometr, i przypomina mi nagonkę na byłego kandydata do prezydentury , pana Tymińskiego . Krajowe przekaziory ( głównie reżymowa telewizja ) , skompromitowały go , preparując różne kłamliwe zarzuty , na przykład takie , że znęca się on nad swoją peruwiańską żoną ! . Po wyborach , telewizja przyznała się do ordynarnej , kłamliwej manipulacji , co panu Tymińskiemu pomogło jak umarłemu kadzidło ! .

Zajadłość z jaką sitwy okrągłostołowe  próbują zniszczyć radio Maryja , przypomina mi czasy komuny i ówczesne próby egzekutywiaków , skompromitowania Wolnej Europy , Radia Swoboda , BBC , czy Głosu Ameryki . Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało , że obecną  nagonką  na radio Maryja sterują ci sami spece od dezinformacji  , którzy za komuny  oczerniali Wolną Europę ! .Te same metody , te same wzorce manipulacji i oczerniania  wrogów : kto był wiele lat dyrektorem Wolnej Europy ? . Pan  Nowak – Jeziorański ! . Czym się ten pan zajmował w czasie wojny ? . Pracował w instytucji niemieckiej , zajmującej się rabowaniem Żydów ! ....... Co za zbieg okoliczności ! .......... I Kobylański i Jeziorański , szkodzili Żydom w czasie wojny ! . Pań Jeziorański miał możliwości , by się oczyścić z tych kłamliwych zarzutów , pan Kobylański takiej szansy nie otrzyma ! . Już go górale ze wzgórza Synaj zatopili ! . Liczą oni , że idąc na dno pociągnie ze sobą tak znienawidzonego  przez nich   Rydzyka i jego medialne imperium .

 

Po 15 latach praktykowania „ demokracji „ , wróciliśmy na stare ubeckie śmieci . Następnym krokiem na drodze rozwijania „ demokracji „ , będzie zapewne zagłuszanie radia „ Maryja „ , skoro zniszczyć się go nie da !! . Jeśli dobrze poszukać , to zapewne odnajdą się zagłuszarki Wolnej Europy , przechowywane gdzieś w piwnicach MSW , na wszelki wypadek . Tylko je nieco  odkurzyć , a znów będą służyć „ demokracji „ i socjalizmowi !!!

Anthony Ivanowitz

www.pospoliteruszenie.org

23.marca . 2005 r.