Koniec Pandemii czy koniec WHO

35 osobowe prezydium WHO ogłosiło koniec pandemii.

 5 października 2020r., podczas posiedzenia 35-osobowego prezydium WHO ogłoszono koniec pandemii. 
  Cooronawirus nie jest bardziej niebezpieczny niż zwykła grypa”brzmiało oficjalne stanowisko prezydium WHO. (więcej na ten temat tutaj: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/158606,koniec-pandemii-czas-zastopowac-syjonistyczne-szalenstwo )

 Dlaczego WHO ogłosiło koniec „pandemii” w czasie, gdy rządy krajowe na całym świecie właśnie nasiliły terror i propagandę „pandemiczną”?

Jest to kluczowe pytanie! Jeśli udzielimy na nie poprawnej odpowiedzi, to uzyskamy informację jakie są dalsze plany żydowskiej oligarchii finansowej wobec ludności świata.

Przypomnijmy rok 2009. Ci sami ludzie co obecnie, te same instytucje co obecnie, rozpętały podobną do obecnej „pandemię” świńskiej grypy!

Celem ówczesnej „pandemii” był czysty biznes: sprzedać wszystkim rządom na świecie szczepionki na świńską grypę, wcześniej siejąc strach i przerażenie za pomocą mediów. To się udało!

Będące własnością żydowskiej oligarchii finansowej koncerny farmaceutyczne zarobiły na sprzedaży szczepionek ok. 19 mld dolarów! Kto miał zarobić ten zarobił, kto miał dostać łapówkę ten dostał. Co prawda 95% szczepionek zniszczono, gdyż nie było chętnych do ich przyjmowania, jedynie Szwecja”wyszczepiła” 60% swojej populacji, o czym w tym państwie dobrze pamiętają do dzisiaj. Szczepionki zniszczono, ale kasa została w odpowiednich rękach!

Kilka tysięcy szwedzkich dzieci po szczepieniach zachorowało na narkolepsję (niekontrolowane zasypianie w czasie dnia), rząd Szwecji wypłaca im do dzisiaj odszkodowania za trwałe okaleczenie szczepionką na świńską grypę!

Z wydarzeń roku 2009 żydowska oligarchia finansowa wyciągnęła odpowiednie wnioski i „pandemia” covid-19” została już przygotowana perfekcyjnie! Jako głównego „rozgrywającego” wyznaczono (tak jak w roku 2009) WHO.

Jestem przekonany, że działacze tej organizacji dali się wciągnąć w pułapkę, z której teraz próbują się rozpaczliwie wydostać!

Byli oni zapewne przekonani, że celem nowej „pandemii” jest ten sam numer który odstawili w roku 2009, czyli obrabowania całego świata pod pozorem dobrodziejstwa szczepień.

Teraz musieli oni sobie uświadomić, że cel jest zupełnie inny, tak przerażający, że postanowili wykonać bardzo ryzykowny manewr: wycofać się z przerażającej gry w trakcie jej trwania.

Co tych ludzi tak przeraziło, że ryzykując kariery, ogromne pieniądze, a może nawet życie, postanowili ogłosić światu swoją dezercję?

Ludzi ci uświadomili sobie, że celem obecnej „pandemii” nie jest oszukańczy biznes, tylko przerażający zamiar wymordowania za pomocą szczepień większości ludzi na świecie!

Zauważmy, że dezercja WHO niczego nie zmieniła w rozwoju „pandemii”, nikogo opinie i deklaracje tej organizacji już nie interesują! Oni swoje zrobili i są już zbędni.

Działacze tej organizacji walczą o życie, próbując wydostać się z matni w którą ich wmanewrowano! I tak właśnie należy odczytać desperacką deklarację WHO o końcu pandemii covid-19!

Co dalej ?

Pandemia” będzie dalej nasilać się, terror będzie narastał, przerażenie ludzi osiągnie niebawem stan bliski szaleństwa: będą domagać się szczepionek i te szczepionki zostaną im do żył zaaplikowane. Rozpocznie się depopulacja, czyli mord na skalę w historii Ziemi dotąd nieznany!

Zauważmy, że depopulatorzy wcale nie kryją się ze swoimi zamiarami: oni już nawet określi kolejność szczepień (czyli mordowania): w pierwszej kolejności zaszczepią pracowników służby zdrowia i ludzi starych. Zarówno jedni jak i drudzy ochoczo pozwolą sobie wszczyknąć do żył truciznę, gdyż poziom intelektualny tych grup jest podobnie kompromitujący!

Chodzi również o to, że wykończenie lekarzy przyspieszy depopulację, gdyż schorowanych ludzi nie będzie komu leczyć. Szczepionki będą uszkadzać układ odpornościowy człowieka, co spowoduje masową umieralność na przeróżne choroby (oczywiście rozciągnięte w czasie na kilka lat!)

W następnej kolejności „wyszczepią” służby mundurowe, aby zlikwidować struktury które mogłyby (teoretycznie) wzniecić zbrojny opór.

Jeśli wymordowanie wymienionych grup społecznych zaspokoi oczekiwania depopulatorów, pozostali przeżyją, jeśli nie: rozpoczną się „szczepienia” terrorystyczne. Zostaną utworzone specjalne grupy szczepionkowców, które używając przemocy będą próbowali szczepić opornych.

Czy to się uda?

Gdy w roku 2011 utworzony grupy szczepionkowców z zadaniem „wyszczepienia” dzieci w Indiach i Pakistanie szczepionkami na polio, to tym przestępcom udało się okaleczyć szczepionkami 500 tysięcy dzieci, które zostały sparaliżowane! Dopiero gdy zdesperowani rodzice zastrzeli 8 szczepionkowców, pozostali (w liczbie kilkuset) w panice uciekło z Indii i Pakistanu.

Czy w Polsce i innych państwach świata zobaczymy podobne sceny?

Boże, jeśli jesteś, zbaw nasze dusze, jeśli je mamy ( modlitwa rewolucjonistów francuskich)

 

Anthony Ivanowitz

02.11.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org