Szczepionki uszkodziły krew 94% osobom zaszprycowanym

Nieprawidłowe struktury we krwi u 94% zaszczepionych przeciw COVID 19

94 procent zaszczepionych pacjentów z późniejszymi problemami zdrowotnymi ma nieprawidłową krew - podają włoscy badacze.

Badanie:

Analiza mikroskopowa w ciemnym polu na krwi 1,006 osób z objawami po zastrzykach anty-COVIDmRNA od Pfizer/BioNtech lub Moderna

opublikowane w sierpniu 2022 r. w Międzynarodowym Przeglądzie Teorii, Praktyki i Badań nad Szczepionkami wykazało liczne zmiany we krwi osób, które przyjęły eksperymentalne preparaty przeciw COVID-19.

Autorzy:

Riccardo Benzi Cipelli, MD, DDS, Franco Giovannini, MD, and Gianpaolo Pisano, MD, OHNS


...

Podsumowując, takie gwałtowne zmiany, jakie udokumentowaliśmy w profilu krwi obwodowej 948 pacjentów, nigdy nie były obserwowane po zaszczepieniu przez jakiekolwiek szczepionki w przeszłości, zgodnie z naszym doświadczeniem klinicznym. Nagłe przejście, zwykle w momencie drugiego wstrzyknięcia mRNA, ze stanu idealnej normalności do stanu patologicznego, z towarzyszącą hemolizą, widocznym upakowaniem i układaniem czerwonych krwinek w połączeniu z tworzeniem gigantycznych konglomeratów obcych struktur, z których niektóre wyglądają jak super struktury z rodziny grafenowej, jest bezprecedensowe. Takie zjawiska nie były nigdy wcześniej obserwowane po jakiejkolwiek "szczepionce" w przeszłości.

W naszym zbiorowym doświadczeniu, a także w naszej wspólnej opinii zawodowej, duża ilość cząstek we krwi biorców zastrzyku mRNA jest niezgodna z normalnym przepływem krwi, zwłaszcza na poziomie naczyń włosowatych. O ile nam wiadomo, takie zjawiska samoagregacji były tylko udokumentowane po tym, jak zastrzyki z COVID-19 mRNA zostały najpierw dopuszczone, następnie nakazane w niektórych krajach, a teraz nadal są szeroko dystrybuowane w ponad 12,3 miliardach dawek (Bloomberg.com, 2022).

Całość tutaj:  Nieprawidłowe struktury we krwi u 94% zaszczepionych przeciw COVID 19 - PSNLIN


Anthony Ivanowitz

17.10.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org