Kto inteligentny ten przetrwa


Po 5 dniach szczepień na civid-19 w USA, u 3150 osób zaobserwowano ciężkie powikłania po przyjęciu szczepionki, o czym poinformował departament zdrowia USA. (więcej tutaj: https://nczas.com/2020/12/22/juz-ponad-3-tys-osob-w-usa-ma-ciezkie-powiklania-po-szczepionce-na-covid-19/ )

Ponieważ szczepienia w USA nie są obowiązkowe, a dane dotyczące powikłań są powszechnie dostępne i publikowane przez rząd na stronie internetowej departamentu zdrowia, (więcej tutaj:

https://www.cdc.gov/vaccines/acip/meetings/downloads/slides-2020-12/slides-12-19/05-COVID-CLARK.pdf?fbclid=IwAR075JLa-BqFRSixKdy10FbICU-DrFk0qiOIhOXk6_1oS3geNDVZay0Ld9k ) więc należałoby czekiwać, że wiedząc o skali powikłań, rząd amerykański natychmiast przerwie szczepienia, a jeśli tego nie robi, to sami Amerykanie powinni położyć temu kres, ignorując szczepienia!

Tak jednak nie jest, chętnych do szczepień nie brakuje, co tylko potwierdza obiegową opinię, że Amerykanie to stado baranów, którymi można dowolnie manipulować, zaś oni nawet tego nie zauważą nawet w sytuacji utraty zdrowia!

W innych państwach nie jest wcale lepiej! W Polsce środowisko medyków już szykuję się do wielkiego szprycowania zaczynając od samych siebie, choć ludzie ci z racji wykształcenia medycznego powinni całą tą ludobójczą akcję zignorować i przestrzegać swoich pacjentów przed nią! Jednak nic takiego się nie dzieje!

Głupota milionów ludzi (w tym medyków) na całym świecie poraża!

Sami pchają się w szpony zbrodniarzy szczepionkowych, choć widzą jak skończyli ochotnicy przed nimi!

Sam nie potrafię tego dostatecznie dosadnie skomentować, zacytuję więc komentarz blogera o nicku „banned, zamieszczony pod artykułem w nczas.


Teoria spiskowa okazała się kolejny raz prawdziwa. Ale grunt, że hajs się zgadza, mosiek zarobił, gówno sprzedał, frajerzy wezmą i zdechną. Selekcja naturalna, kto się uchroni i wykombinuje metodę jak uniknąć trutki. znaczy że inteligentny, asertywny i ma wolę do życia, a matoły do piachu bo marnują tylko powietrze.”Anthony Ivanowitz

22.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org