Ku serc pokrzepieniuNajlepiej nawet zorganizowane akcje dywersyjne jednych państw wobec innych, często kończyły się kompromitującą nieskutecznością, z powodów niekiedy śmiesznych i błahych.


Gdy w czasie II wojny światowej Niemcy wysłali do Anglii kilkudziesięciu szpiegów, wszyscy oni zostali w ciągu kilku dni wyłapani, gdyż wyposażono ich w...identyczne walizki.

Największa w historii świata akcja dywersyjna zorganizowana przez banksterską mafię żydowską wobec ludzkości, właśnie wchodzi w fazę która doprowadzi tą mafię do fizycznej likwidacji, co teoretycznie wydaje się niemożliwe.

Jak do tego dojdzie? Otóż procesami społecznymi sterują pewne uniwersalne reguły, na które ludzie nie ma wpływu. Każde imperium kiedyś upada, za każdym nawet najpotężniejszym władcą czai się jakiś Brutus, który owego władcę ukatrupi by zająć jego miejsce.

Mafia żydowska która wydała wojnę całemu światu podlega tym samym regułom! O upadku tej mafii zadecydowała ... walizka, czyli „wpadka” którą można było łatwo przewidzieć, a którą przeoczono.

Zamiar mafii był taki, aby najpierw ludzi na całym świecie śmiertelnie przerazić wirusem który zabije wszystkich, (wykorzystując do tego celu przejęte wcześniej media) by następnie miliardy przestraszonych ludzi „wyszczepić” czyli wymordować w sposób który oni w większości nawet nie zauważą.


Aby plan taki się powiódł, należało „rzucić” na rynek miliardy „szczepionek” w bardzo krótkim czasie, do czego oni byli logistycznie i produkcyjnie przygotowani. Ale jednak po kilku miesiącach szczepionek zabrakło gdyż drastycznie ograniczono ich produkcję? Co poszło nie tak? Kto pomylił walizki?

Otóż surowce chemiczne do produkcji wszelkich leków, są produkowane w Chinach. Również te które są potrzebna do produkcji szczepionek. Żydowscy mafiozi nie przewidzieli, że Chińczycy zrobią im psikusa i drastycznie ograniczą dostawy, gdyż postanowią sami produkować szczepionki.

W efekcie fabryki szczepionek musiały drastycznie ograniczyć produkcję, co uruchomiło lawinę której już nie da się zatrzymać.

Pierwsze szczepienia pokazały ludności świata, że trucizny wprowadzane do ich organizmów powodują ogromną ilość powikłań i zgonów. Im dłużej trwa „wyszczepianie” (a przyspieszyć tego nie można bo brakuje szczepionek) tym więcej ludzi dostrzega „co jest grane”. Strach przed szczepieniami rośnie, coraz więcej ludzi z nich rezygnuje. Co robi mafia w takim przypadku? Postanawia znaleźć kozła ofiarnego, rozpowszechniając w mediach propagandę, że tylko jedna szczepionka jest trująca (Astra Zeneca), reszta jest ekstra bezpieczna!

Rusza propagandowa machina która ma ludzi w takim przekonaniu utwierdzić. Ale na szczęście w tym przypadku ludzie są na tyle głupi, że jak słyszą, że jedna szczepionka jest niebezpieczna, to zaczynają się bać wszystkich!

Tak więc operacja „wyszczepiania” która miała być wojną błyskawiczną, grzęźnie „w okopach”, co umożliwia gojom z różnych państw „przejrzenie na oczy” i zorganizowanie kontruderzenia!

Choć wydawać by się mogło, że w jaskimi żydowskich zbójów (czyli w USA) nikt im „nie podskoczy”, to jednak tacy się znaleźli.

Gubernatorzy kilku stanów zorientowali się, że są robieni w konia i wszelkie ograniczenia kowidowe zlikwidowali. Już wkrótce za ich przykładek pójdą inne stany i wojna kowidowa w USA się zakończy.

Mordowanie amerykańskich gubernatorów którzy zakończą wojnę kowidową w swoich stanach (tak jak zamordowano prezydenta Tanzanii) raczej nie wchodzi w grę, gdyż wybuch społeczny w USA by to przyspieszyło.

Czy żydowscy agresorzy - tak jak wiele razy w przyszłości- ujdą bezkarnie i za zbrodnie ludobójstwa nie odpowiedzą?

Tym razem „to nie przejdzie”!

O ile w poprzednich zbrodniach przez nich popełnionych (najczęściej amerykańskimi rękami) ucierpiało stosunkowo niewiele ludzi w skali globu, to tym razem poszkodowanych będzie miliardy na całym świecie.

Będą to osoby pokaleczone szczepionkami, będą to osoby którym wymordowano szczepionkami bliskich, będą to miliony osób którym zniszczono biznesy i miejsca pracy, będą to ci których wpędzono w choroby „od maseczkowe” i wynikłe z izolacji….będzie to masa krytyczna, której nikt nie powstrzyma ani w USA ani nigdzie na świecie.

W początkowej fazie kontrofensywy gojów mafia będzie się bronić „wyrzucając za burtę” różnych „murzyńskich chłopców”: jakiś skurwionych naukowców- oszustów, , jakiś zbrodniczych lekarzy którzy za pieniądze mordowali ludzi za pomocą respiratorów, jakiś wystruganych z banana premierów i prezydentów.... próbując na nich skupić wściekłość ludzi! Oczywiście takie słupy mafii żydowskiej zostaną „pożarci” przez rozwścieczone tłumy w pierwszej kolejności, ale na tym odwet gojów się nie zakończy!

Być może wskutek własnej głupoty światowa mafia żydowska zostanie ostatecznie rozbita w pył. Z takiej możliwości zdają sobie sprawę co bardziej rozumni Żydzi w USA.


Na swoim blogu internetowym rabin Lazer Brody pyta wprost:  czy Holokaust może wydarzyć się w Ameryce?  Według niego nie tylko może, ale jest on już bardzo niedaleko, „tuż za rogiem”. (http://lazerbrody.typepad.com/lazer_beams/2008/09/template-for-a-holocaust.html)


Czy polskie słupy mafii żydowskiej (Niedzielskie , Morawieckie, Szumowskie, i reszta „wadzy” i opozycji) ) po raz kolejny „wykręcą się sianem” i pod innymi nazwiskami będą nadal żydowskim ogonem kręcącym polskim psem, jak to już wielokrotnie w historii przerabialiśmy?
Anthony Ivanowitz

20.03.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org