Kurwa kurwie łba nie urwiePropagandowa zagrywka rządu warszawskiego, który aby zachęcić przestraszonych Polaków do szczepień zaaranżował „skandal” z celebrytami -którzy poza kolejnością zaszczepili się - pokazuje, że za tą tandetną szopką stoją jacyś sprytni spece od marketingu, zapewne jakieś „młode wilczki” polskiego biznesu!


Strzał okazał się w dziesiątkę: polskojęzyczne media ( plus tak zwane witryny niezależne) „grzeją” temat od rana do wieczora, co utwierdza ogłupiałą od propagandy gawiedź w przekonaniu, że skoro poza kolejnością szczepią się celebryci, to widocznie ta szczepionka to jakiś wyjątkowy cymes, po który trzeba ustawić się w kolejce, bo może zabraknąć!


Okazuje się, że skandal z celebrytami to tylko część propagandowej szopki! Minister Niedzielski wezwał zaszczepionych celebrytów, aby „odpokutowali” swój niecny czyn poprzez prace społeczne w szpitalach na wydziałach kowidowych.

Na apel ministra natychmiast pozytywnie odpowiedzieli „przestępcy szczepionkowi” i tylko patrzeć jak pokażą w telewizjach panią Jandę, Zborowskiego i innych jak wynoszą baseny, sprzątają sale szpitalne, myją chorych, itp.

Okaże się, że żaden z aktorskich kurwiarzy przebywając wśród chorych nie zaraził się kowidem, co będzie stanowić dowód na skuteczność szczepionek!!

I znów przez kilka tygodni ścierwo media będą „grzały” temat i następni głupcy popędzą po „szprycę”.

Jaki będzie ciąg dalszy tej propagandowej „opery mydlanej”? Może któryś celebryta (bądź celebrytka) zakocha się w pacjencie kowidowym? Może razem wyjadą do sanatorium i tam ich miłość rozkwitnie?

A może zaszczepiony celebryta przekona chorego po amputacji nogi, żeby się zaszczepił na kowida i po tej szczepionce choremu noga odrośnie?

Wersji dalszego ciągu „opery mydlanej” może być wiele, niebawem dowiemy się co wymyślili „młode wilczki” polskiego biznesy szczepionkowego.

Nikomu dotychczas nie życzyłem żadnego nieszczęścia, tym razem uczynię wyjątek:


Oby was obrzydliwi sutenerzy szczepionkowi spotkała za wasze kurewstwo jakaś kara, choćby porażenia nerwu twarzowego, jako efekt powikłania poszczepiennego! Miejcie do końca życie powykrzywiane mordy, żeby mijający was ludzie widzieli z kim mają do czynienia!

Chcecie skłonić za pomocą różnych sztuczek marketingowych miliony ludzi do poddania się eksperymentowi medycznemu, co jest przestępstwem karnym. Odpowiedzialności karnej unikniecie, ale powikłań poszczepiennych już niekoniecznie!

Niech was piekło pochłonie, a wcześniej pomęczcie się z powodu powikłań poszczepiennych!!


Anthony Ivanowitz

12.01.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org