Malpy z brzytwami, czyli szczepionki na kowida


Na stronie internetowej rządu brytyjskiego opublikowana została ulotka informacyjna do szczepionki na kowida, amerykańskiej firmy Pfizer.

(https://www.youtube.com/watch?v=TVN8H2qcVp0&feature=youtu.be )

Szczepionka tej firmy zostanie też użyta w Polsce.


Lektura ulotki jeży włosy na głowie. Szczepionka nie powinna zostać dopuszczona do stosowania, chyba, że jako jako trutka na szczury!


Cóż bowiem na temat szczepionki pisze firma która ją produkuje? Zainteresowanych odsyłam do ulotki, dla mniej dociekliwych wymienię tylko kilka zaleceń producenta.

  1. Szczepionki nie można stosować wobec dzieci poniżej 16 roku życia. A jeśli dziecko będzie miało 16 lat i jeden dzień, to już można podać mu szczepionkę? Dlaczego szczepionki nie wolno stosować wobec dzieci? Jakie powikłania przewiduje producent po podaniu dzieciom szczepionki? Odpowiedzi brak!

  2. Szczepionki nie wolno podawać kobitom w ciąży. Kobiety którym zaaplikowano szczepionkę, nie powinny zajść w ciążę w okresie co najmniej dwóch miesięcy po podaniu szczepionki. A co się stanie gdy kobieta przyjęła szczepionkę nie widząc jeszcze, że jest w ciąży albo też zaszła w ciążę w okresie do dwóch miesięcy po otrzymaniu szczepionki? Jaki wpływ na płód będzie miała szczepionka? Czy ten płód uszkodzi? W jakim zakresie? Czy w takim przypadku konieczna będzie aborcja? A kto ją wykona jeśli w Polsce aborcja z powodu uszkodzenia płodu jest niemożliwa?Odpowiedzi brak!

  3. Ile dzieci przyjdzie na świat, uszkodzonych szczepionkami? Kto wyłoży kasę na ich leczenie i rehabilitację? Odpowiedzi brak!

  4. Producent szczepionki oświadcza w ulotce, że nie zbadał interakcji szczepionki z jakimikolwiek lekami. Jednocześnie media i rządy całego świata zalecają stosowanie szczepionki w pierwszej kolejności wobec ludzi w wieku 75 lat i więcej, którzy prawie w 100 % przyjmują jakieś leki. Jeśli producent szczepionki nie wie jakie będą interakcje szczepionek z lekami bo tego nie badał, to na jakiej podstawie zaleca jej stosowanie wobec ludzi którzy przyjmują przeróżne leki i na czas szczepień nie mogą z nich zrezygnować? Odpowiedzi brak!

  5. Producent zaleca aby szczepionki były przechowywane w temperaturze – 80 st. C. A co się stanie jeśli z przyczyn losowych temperatura przechowywania zostanie obniżona powiedzmy do -10 st.C? A jeśli taką szczepionką zostaną „wyszczepieni” ludzie? Wpłynie to jakoś na ich zdrowie? W jaki sposób? Odpowiedzi brak!

  6. Szczepionka zawiera w swoim składzie składniki czynne biologicznie, które nigdy jeszcze nie były stosowane ani w szczepionkach ani w lekach. Jakie będą skutki zdrowotne tego eksperymentu za lat 10, 20, 40? A jakie w następnych pokoleniach?

    Odpowiedzi brak!

Można zadać kilkadziesiąt innych pytań, dotyczących bezpieczeństwa szczepionek, ale już tylko wymienione dyskwalifikują specyfik firmy Pfizer jako produkt bezpieczny, pomijając fakt, że nie ma szczepionek bezpiecznych.

Wprowadzenie takiego produktu na rynek wyczerpuje znamiona przestępstwa z artykułu 165 p.2 Kodeksu Karnego ( Kto wyrabiając lub wprowadzając do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje, środki spożywcze lub inne artykuły powszechnego użytku lub też środki farmaceutyczne nie odpowiadające obowiązującym warunkom jakości, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat) .


Na koniec uwagi na temat szczepionek ordynatora oddziału zakaźnego szpitala w Tarnowie Zbigniewa Martyki:

Drogi Rodaku, czy chcesz wystąpić w roli szczura na którym banda przestępców przeprowadza eksperymenty medyczne?

Szczury mają silny instynkt przetrwania, jeśli natkną się na jakiś produkt nadający się teoretycznie do jedzenia, to najpierw degustacji dokonuje najstarszy szczur, jeśli przeżyje inne szczury przyłączają się do konsumpcji. Jeśli zdechnie, inne szczury omijają trefny produkt.

Czy my Ludzie jesteśmy głupsi od szczurów? To pytanie kieruję do milionów rodaków deklarujących gotowość poddania się „wyszczepieniom”.Anthony Ivanowitz

07.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org