Maseczkowe ludobójstwo
Na temat szkodliwości zdrowotnej noszenia masek na twarzy napisano już niezliczoną ilość artykułów, pojawiły się niezliczone opinie naukowców i lekarzy wyjaśniających dlaczego maski noszone na twarzy są szkodliwe dla zdrowia.

Pomimo tego „władze” większości państw na świecie terroryzując ludzi zmuszają ich do noszenia masek pod groźbą kar pieniężnych, czyli świadomie próbują wpędzić ludzi w różne choroby. Trudno to nazwać inaczej niż polityką ludobójczą!

Uporządkujmy temat zdrowotnej szkodliwości noszenia masek.

  1. W wydychanym przez ludzi powietrzu znajduje się dwutlenek węgla, który jest dla człowieka trujący. Zakładając maskę utrudniamy odprowadzanie dwutlenku węgla na zewnątrz. W efekcie część dwutlenku węgla powtórnie zasysamy do płuc.

  2. Aby uzyskać dobre natlenienie organizmu, powietrze którym oddychamy powinno mieć co najmniej 19,5% tlenu. Zakładając maskę ograniczamy swobodną wymianę gazową, co powoduje, że pod maską zawartość tlenu jest mniejsza.

W internecie można znaleźć dziesiątki filmów, amatorskich pomiarów zawartości dwutlenku węgla i tlenu pod różnymi maskami, w trakcie ich eksploatacji. Wyniki takich eksperymentów są jednoznaczne: maski powodują pogorszenie jakości powietrza którym ludzie oddychają, gdyż obniżają poziom tlenu i podwyższają zawartość dwutlenku węgla do poziomu niebezpiecznego dla zdrowia.

Dlaczego takich badań nie przeprowadzają instytucje państwowe powołane do monitorowania i kontrolowania środowiska pracy i życia ludzi?

Co robi Państwowa Inspekcja Pracy? Dlaczego nie przeprowadzi prostych badań, które pokażą na liczbach skutki oddychania przez maski? Czy się zajmują Sanepidy? (testują ludzi na kowida, testami które się do tego celu nie nadają).

Trucie się ludzi własnym dwutlenkiem węgla i duszenie powietrzem zubożonym w tlen, to dopiero początek „maskowego” horroru!

Powierzchnia masek, to idealne miejsce (bo wilgotne i ciepłe) do rozwoju grzybów, pleśni, wirusów, bakterii i wszelkich innych patogenów. Aby takiego zagrożenia uniknąć należałoby zmieniać maskę co 15 minut. Jeśli tego nie zrobimy, to z każdym wdechem będziemy infekować płuca biologicznym „syfem”.

Prawie całość obecnych na polskim rynku masek pochodzi z importu z Chin, Indii, Pakistanu, Wietnamu i Turcji. Na filmie poniżej możecie zobaczyć w jakich warunkach produkuje się maski w Indiach. I te szmaty walające się po podłodze, „obmacane” przez dziesiątki brudnych rąk, Polak zakłada na twarz i przez nie oddycha.

www.youtube.com/watch

 

Z jakiego materiału wykonane są maseczki? Kto ten materiał bada pod kątem bezpieczeństwa zdrowotnego? Jakim środkiem chemicznym są impregnowane maski i w jakim celu?

Jaki jest wpływ tych środków i ich oparów na skórę, układ oddechowy, oczy i inne organy?

Nikt tego nie wie i nikogo to nie interesuje! Sanepid bawi się w testowanie, które jest tak potrzebne jak pryszcz na dupie! Państwowa Inspekcja Pracy zeszła do podziemia tak głębokiego, że nie wiadomo czy jeszcze istnieje! A co robią na Akademiach Medycznych? W dziesiątkach przeróżnych laboratoriów i instytutach?

Jeśli noszenie maski miałoby sens zdrowotny, to powinien być jakiś system ich zbierania po użyciu i utylizacji jak odpad medyczny!

Jest taki system: polega on na rzuceniu zużytej maski gdziekolwiek! W efekcie zaplute i zasmarkane maski walają się po ulicach i chodnikach, stanowiąc zagrożenie epidemiologiczne!

Czy kogoś to interesuje?

 

Obowiązek noszenia masek to jeden z elementów ludobójstwa, zafundowany nam przez system oligarchii finansowej. Przed tym ludobójczym ciosem możemy się jednak obronić! Wystarczy uszyć sobie samemu maskę z firanki o dużych oczkach ( moja maseczka jest uszyta z firanki o wymiarach oczka 3mmx 3mm).

Ponieważ polscy ludobójcy nie wpadli jeszcze na pomysł aby określić techniczne parametry maski, więc „wszystko” co zakryje nos i usta jest maską!

Mina policjantów i ochroniarzy na widok mojej „maski” jest bezcenna!

Nie daj się Polaku udusić w masce, jeśli ulegniesz terrorowi ludobójców- ZGINIESZ z powodu własnej głupoty!!

 

Więcej na temat szkodliwości noszenia masek tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Druga%20fala%20epidemii.html

albo tutaj: https://pl.technocracy.news/masks-are-neither-effective-nor-safe-a-summary-of-the-science/ Szczególnie godny polecenia jest ten ostatni artykuł. W jednym miejscu opublikowano wyniki badań naukowców z całego świata, pokazujących, że maski są bombami z opóźnionym zapłonem, które zniszczą zdrowie wszystkim którzy je noszą! Artykuł jest w języku polskim!

 

Anthony Ivanowitz

01.01.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org