Medyczne strzyżenie   baranów!

 

 

   Mam dobre wiadomości dla osób z podwyższonym poziomem cholesterolu, oraz dla obywateli dotkniętych chorobą  Alzheimera

   W książce  “Mity o cholesterolu”, ( wydanej przez Oficynę Wydawniczą  Interspar w roku 2007) niemiecki profesor Walter Hartenbach  (  Pracował w szpitalu uniwersyteckim w Monachium, był ordynatorem oddziałów chirurgicznych w szpitalach w Wiesbaden. Przez kilkadziesiąt lat badał związki nieprawidłowego odżywiania z nowotworami i chorobami naczyń).

dowodzi, że lansowana przez koncerny medyczne teza o szkodliwości podwyższonej wartości cholesterolu jest bajeczką wymyśloną przez owe koncerny.     Książka obala mit wymyślony przez mafię farmaceutyczną jakoby cholesterol miał wpływ na rozwój miażdżycy czy zawał serca.

   Walter  Hartenbach  twierdzi, że cholesterol nie ma żadnego wpływu na rozwój miażdżycy czy zawał serca. Wysoki poziom cholesterolu wiąże się z  dłuższym życiem i mniejszym ryzykiem raka. A zbijanie poziomu cholesterolu może prowadzić do zgonu i nowotworów!

   Obniżanie poziomu cholesterolu we krwi oznacza krociowe zyski dla firm farmaceutycznych, lekarzy i producentów margaryny. I tylko o to chodzi  w podtrzymywanej w mediach wrzawie o „złym” i „dobrym” cholesterolu!

   Omówienie książki  profesora  Hartenbacha  tutaj: http://optymalni.poznan.pl/z-roznych-zrodel/cholesterol-nie-jest-smiertelna-trucizna

   Jesienią zeszłego roku ukazała się w Niemczech książka Cornelii Stolze Zapomnij Alzheimera! Prawda o chorobie, która nie jest chorobą (Vergiss Alzheimer! Die Wahrheit über die Krankheit, die keine ist).

   Autorka, z wykształcenia biolog, współpracowała z takimi czasopismami  jak  „Die Zeit”, „Stern” „Süddeutsche Zeitung”, „Spiegel”, „Financial Times Deutschland”  i „Geo”. Była redaktorką ds. naukowych w „Berliner Zeitung” i „Die Woche” oraz referentką prasową w różnych instytucjach naukowych jak Max-Delbrück-Zentrum für Molekulare Medizin w Berlinie i Max-Planck-Institut für Biochemie. Opublikowała kilka  książek popularno-naukowych; główne obszary jej zainteresowania to medycyna, biologia, biotechnologia, genetyka i psychologia, polityka naukowa.

   Pani Cornelia Stolze twierdzi, że choroba   Alzheimera ....nie istnieje (!), zaś mit o jej istnieniu podtrzymują koncerny farmaceutyczne zbijające fortunę na produkcji leków (które nie działają!)  przeznaczonych do leczenia nie istniejącej choroby.

  Stolze wysuwa dość radykalną tezę, że ta masowo dziś diagnozowana choroba jest w dużej mierze po prostu medycznym błędem. Ponieważ demencja lub demencjopodobne symptomy mogą być wywoływane przez najróżniejsze choroby lub toksyczne uszkodzenia mózgu, to tutaj należy w pierwszej kolejności  poszukiwać przyczyn obniżenia umysłowej sprawności. Okaże się wówczas, że zjawiska zebrane pod nazwą „demencja” (wywołana przez „Alzheimera”) w wielu przypadkach  mogą być – o ile jej prawdziwe przyczyny zostaną rozpoznane  – odwracalne.

   Szczegółowe omówienie książki Cornelii Stolze Zapomnij Alzheimera! Prawda o chorobie, która nie jest chorobą, tutaj:  http://www.tomaszgabis.pl/2012/08/30/zapomnij-o-alzheimerze/

 

   Ani się obejrzeliśmy a po 25 latach „demokracji” znów znaleźliśmy się w sytuacji, (jak za komuny!) gdy prawdziwych informacji w każdej dziedzinie (w tym medycznej) trzeba szukać w egzotycznych źródłach i między wierszami oficjalnej, coraz bardziej załganej i bezczelnej propagandy uprawianej przez media „głównego nurtu”!

   Taka sytuacja niesie coraz to większe zagrożenia dla zdrowia i życia  milionów ludzi, tumanionych codziennie  kłamstwami, by  ogołocić ich z kasy!

 

Anthony Ivanowitz

19. sierpnia. 2014r.

www.pospoliteruszenie.org