Medyczne szczurołapy
czyli krótki kurs medycznego "szczurołapstwa"W początkowej fazie tak zwanej pandemii covid-19 (czyli żałosnej głupawki na którą dało się nabrać miliardy ludzi na całym świecie) ujawniła się niewielka grupa polskich lekarzy i naukowców, którzy próbowali krzewić rozsądek na temat "pandemii". Ludzie ci wzbudzali   mój szacunek, gdyż narażali się  na wściekłe ataki swoich środowisk, do cna przesiąkniętych pierdolcem "pandemicznym", popartym -jak to już wiemy -łapówkami firm farmaceutycznych!

Jednym z takich lekarzy był profesor Kuna z Łodzi.

Jakież więc było moje zdumienie i zaskoczenie, gdy w pewnym momencie tenże profesor ni z gruchy ni z pietruchy, zaczął...naganiać do szczepień, wygłaszając mantrę, że szczepionki są skuteczne i bezpieczne.
Nie mogłem zrozumieć skąd taka radykalna zmiana w poglądach profesora?

Wszystko stało się jasne po konferencji prasowej zorganizowanej przez posłów Konfederacji w polskim Sejmie. W trakcie konferencji ujawniono nazwiska "tuzów" polskiej medycyny skorumpowanych przez firmy farmaceutyczne, od których pobierali oni wynagrodzenia, nie informując o tym fakcie żadnej z polskich instytucji medycznych. Mówiąc inaczej zataili konflikt interesów co w świetle polskiego prawa jest przestępstwem! O fakcie popełnienia przestępstwa posłowie Konfederacji powiadomili prokuraturę, zaś ta  już będzie wiedział co zrobić z powiadomieniem.

Ku mojemu zaskoczeniu na ujawnionej liście płac  wypłacanych "tuzom" polskiej medycyny przez koncerny farmaceutyczne znalazł się....profesor Piotr Kuna z Łodzi.
Oto pełna lista hańby polskich "białych kitli":

Andrzej Horban, Anna Piekarska, Dariusz Maciejewski, Justyna Kowalska, Konstanty Szułdrzyński, Miłosz Parczewski, Krzysztof Pyrć, Krzysztof Simon, Krzysztof Tomasiewicz, Małgorzata Pawłowska, Michał Myśliwiec  Mirosław Czuczwar, Piotr Kuna, Piotr Radziwon, Piotr Szymański, Radosław Owczuk, Radosław Sierpiński, Rafał Krenke, Rafał Nizankowski, Robert Fisiak, Wojciech Szczeklik, Piotr Pierzchalski, Roman Topór- Mądry, Łukasz Szumowski, Adam Niedzielski. (źródło: https://wolnosc.info/pilne-grzegorz-braun-i-konfederacja-ujawniaja-powiazania-rezimowych-lekarzy-z-firmami-farmaceutycznymi/  

Z danych opublikowanych przez firmy farmaceutyczne wynika, że skorumpowali oni kilkanaście tysięcy polskich lekarzy, dla przykładu tylko jedna firma skorumpowała kilka tysięcy lekarzy. (źródło: ŚWIADCZENIA PRZEKAZANE PRZEZ AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o. i spółki z jego grupy kapitałowej )

Zrozumiałem jak podłą taktykę wobec Polaków zastosował profesor Kuna. Najpierw -wygłaszając rozsądne opinie na temat pandemii -próbował wzbudzić  zaufanie do siebie, a gdy już takie zaufanie uzyskał, zaczął przekonywać do...szczepień.

Prof. Piotr Kuna, kierownik II Katedry Chorób Wewnętrznych UM w Łodzi, zapewniał, że „szczepionki są skuteczne i bezpieczne”,  przypominał też  mantrę oszustów pandemicznych, że:
„prawidłowe noszenie maseczek dobrej jakości, ściśle przylegających do twarzy”, połączone z dystansem społecznym oraz myciem rąk, jest „skuteczne”.

W sytuacji gdy udowodniono ponad wszelką wątpliwość całkowitą nie przydatność masek a jednocześnie ich wyjątkową szkodliwość zdrowotną (ponad 100 badań przeprowadzonych na całym świecie stwierdza to jednoznacznie!), profesor Kuna okazuje się być medycznym analfabetą nie czytającym światowej literatury medycznej.

A może on nie jest medycznym analfabetą, tylko groźnym dla ludzi szczurołapem, podstępem zwabiającym ludzi w pułapkę z której jest tylko jedno wyjście: nogami do przodu?

Co niektórzy pamiętają pewnie doskonały film dokumentalny „Szczurołap”. Dla tych którzy nie pamiętają: tytułowy szczurołap na początku starał się zdobyć pełne zaufanie gryzoni (karmił je, długo z nimi przebywał, przemawiał do nich, głaskał, itp) aby je na końcu brutalnie wytępić! 

Profesor Kuna myśli zapewne, że jego  podła taktyka nakłaniania ludzi do popełnienia szczepionkowego samobójstwa (wykorzystująca metodę szczurołapów) , ujdzie mu na sucho, bo przecież apelowali do władz III RP o rozsądek w walce z kowidem.
 
Niestety ma rację! Jedyna nadzieja na sprawiedliwość jest taka,  że z głupoty sam się wyszczepił nie placebo, tylko zajzajerem od Pfajzera , więc może nie zdążyć  wydać judaszowych srebrników?


Anthony Ivanowitz
24.02.2024r.
www.pospoliteruszenie.org