Morel i inni, czyli dosiego roku.

 

Stalinowscy zbrodniarze: Halina Wolińska- Brus i Salomom Morel, otrzymują od polskiego państwa, zasłużone emerytury. Wolińska przebywa obecnie w W. Brytanii, zaś Morel w Izraelu. Oboje są pochodzenia żydowskiego. Budżet naszego bogatego państwa, wypłaca obojgu, po 5 tysięcy złotych miesięcznie. Wolińska w latach stalinowskich, zasłużyła się socjalistycznej ojczyźnie, katując oficerów AK, zaś Morel- jako komendant obozu w Świętochłowicach ( w którym tuż po wojnie przetrzymywano więźniów politycznych i Niemców) – odpowiada za zamordowanie ponad 1500 osób.

Polska jest demokratycznym państwem prawa ! . Jeśli nie można zbrodniarzy ukarać ( gdyż władze państw do których uciekli, odmówiły ekstradycji do Polski),  to trzeba im płacić. Emerytura to nie żaden akt łaski państwa, lecz uczciwie, ciężko wypracowane świadczenie. Katownie oficerów AK, albo i mordowanie ich, to poważna, odpowiedzialna praca.... nie w kij dmuchał.  Ileż trzeba się namęczyć, napocić,  aby odprawić w zaświaty 1500 osób !. Jakiż to nadludzki wysiłek, batożyć pejczem nagich oficerów AK, lub wybijać im zęby nogą od krzesła. A ileż się trzeba naszarpać, aby powyrywać  więźniowi paznokcie !. To ciężka, mordercza wręcz praca. Władze polskiego państwa doceniają ludzi ciężko pracujących. I nie tylko górników.

Gdyby Morel, albo Wolińska, nie dopełnili urzędniczych czynności, i na przykład nie załatwili sobie numerów NIP i PESEL, to wówczas ZUS mógłby im wstrzymać wypłacanie emerytur. Ale oni - szczwane lisy – mają i NIP i PESEL, a może nawet i REGON. Prawnicy z MON – u , bezradnie rozkładają ręce: trzeba płacić. Robotę wykonywali solidnie, z sercem, NIP i PESEL mają, to niech się rodziny pomordowanych i torturowanych składają na emerytury dla oprawców. Takie prawo, i taka sprawiedliwość,.... kurwa mać !!!.

 

Chuj Wam w dupę Rodacy !!!

Dziękuję Wam za takie prawo i taką sprawiedliwość ! . Dlaczego Wam ?  Co cztery lata dokonujecie mądrych i roztropnych wyborów politycznych.  Wyłaniane przez Was „ elity”, strzegą prawa i demokracji jak źrenicy w oku. Dzięki temu, zbrodniarze stalinowscy ( nie tylko Morel i Wolińska, ale i tysiące innych  ), mają się dobrze, i  w dostatku- na koszt polskich podatników - dożywają dni swoich, w otoczeniu kochających wnuków i  rodziny.

Jeszcze raz: Chuj Wam w dupę Rodacy !. Morel, Wolińska i tysiące im podobnych, dziękują Wam serdecznie i z całego serca. Wprawdzie 5 tysięcy złotych na miesiąc, to żaden majątek, ale oni jako patrioci, rozumieją, że Polska jest biednym, wyniszczonym przez wojny i komunizm krajem, i na więcej go nie stać !!.

Dosiego Roku !!!

 

Anthony Ivanowitz

3.stycznia.2006r.

www.pospoliteruszenie.org