Pacjencie, lecz się sam z pomocą pijawki

 

 

    Bijatyka na sztachety lekarzy z biurokratami (o to kto ma ponosić odpowiedzialność za poprawność określenia na receptach stopnia odpłatności za leki)  trwa w najlepsze, zaś ofiarami tej chamówy padają –jak zawsze -Bogu ducha winni pacjenci. Ich los i interes nikogo nie interesuje!

    Zarówno lekarze jak i  urzędasy są świecie przekonani, że ludzie chorzy tak czy inaczej nie mają innego wyjścia jak tylko pokornie  korzystać z ich usług. A jeśli tak, to  można nimi pomiatać  i traktować jak psie gówno!

    Taki stan rzeczy na linii lekarze- biurokraci- aptekarze- pacjenci, wynika z nikłej wiedzy tych ostatnich, którzy gdyby tylko chcieli, mogliby bez trudu przywołać do porządku całą tą pasożytującą na nich bandę, po prostu nie korzystając z ich  usług! Co w zamian? Medycyna ludowa, która  w przypadku dużej części chorób  jest skuteczniejsza od  medycyny, nazwijmy to naukowej, oraz przynosząca mniej szkód ubocznych dla organizmu, a najczęściej nie przynosząca takich szkód w ogóle!

  Od wielu lat cierpiałem na alergię niewiadomego pochodzenia, która objawiała się tym, że  kilka miesięcy w roku (w miesiącach zimowych) pęka mi skóra na dłoniach, robi się ona podrażniona, czerwona, pojawiają się drobne pęcherzyki, miejsca zaognione swędzą. Słowem przypadłość bardzo dokuczliwa, której tak zwanej naukowej medycynie nie udało się ani zdiagnozować (określić alergenu) ani wyleczyć. 

   Przypadkowo dowiedziałem się, że wszelkiego rodzaju alergie, bardzo dobrze leczy kuracja pijawkami (tak zwana hirudoterapia), więc w desperacji sobie taka kurację zafundowałem.

Miła pani w gabinecie hirudoterapii przystawiła mi  cztery pijawki, po dwie za każdym uchem, co kosztowało mnie 130 złotych.  Zabieg jest bezbolesny, w miejscu przystawienia pijawki czułem lekkie szczypanie, oraz – nie ukrywam- obrzydzenie, które zwalczyłem nie patrząc na pijawki.  Po zabiegu, miejsca w które „wgryzły” się  pijawki zostały  zabezpieczone opatrunkiem, gdyż ślina pijawek tak rozrzedza krew, że przez kilkanaście godzin nie jest ona w stanie zakrzepnąć i krew sączy się z ranki nawet przez 24 godziny!

   Bez specjalnej nadziei obserwowałem swoje dłonie i moje zdumienie narastało z godziny na godzinę. Po kilku godzinach od zabiegu zaognienie na dłoniach wyraźnie zmalało, po sześciu- zaczęła znikać wysypka, po dwunastu- zaczęły zarastać  pęknięcia, zaś po dwóch dniach po uczuleniu nie pozostało śladu!

   To co nie udało się medycynie naukowej przez kilkanaście lat, w ciągu jednego 40 minutowego seansu, „załatwiły”  cztery pijawki!

   Mile zaskoczony takim obrotem sprawy, przeprowadziłem rozmowę z właścicielem gabinetu, od którego dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy. Są schorzenia, które kuracja pijawkami leczy prawie w 100%, o ile zostanie rozpoczęta odpowiednio wcześnie. Są to: hemoroidy (pijawki przystawia się na chore miejsca, co jest bardzo trudnym zadaniem, bo trzeba się do tych miejsc dostać, co wymaga pracy nie tylko pijawki, ale i dodatkowo 2 osób które muszą „odsłonić” pijawce miejsce pracy), oraz  bardzo groźne dla życia i zdrowia, zakrzepice. Pijawki leczą skutecznie dziesiątki schorzeń, bez żadnych skutków ubocznych!

   W wielu państwach świata kuracja pijawkami jest  prowadzona w szpitalach rutynowo. Tak jest w USA, Rosji, Chinach, Indiach, oraz w wielu państwach europejskich!

Dlaczego nie w Polsce?   Nasi lekarze nadal z uporem zniechęcają pacjentów do leczenia pijawkami (gdyż upowszechnienie się tej metody pozbawiłoby ich dużej części pacjentów i ich pieniędzy), jednak sami (oraz członkowie ich rodzin) bardzo chętnie z tej terapii korzystają, gdyż mają świadomość, że przy wielu schorzeniach (głownie zakrzepicy) terapia ta jest wyjątkowo skuteczna, a przy tym tania i nie dająca żadnych powikłań!

   Jak poinformował mnie właściciel gabinetu  hirudoterapii, kilkanaście procent jego pacjentów stanowią lekarze i ich rodziny!

   W USA przystawia się pijawki do mięśnia sercowego (wcześniej otwierając klatkę piersiową) , co przywraca sprawność tego narządu po przebytym zawale.

   Drogi, schorowany Polaku, traktowany wszędzie jak śmieć! Nie jesteś tak całkowicie bezbronny, przynajmniej wobec mafii w białych fartuchach. Przy wielu schorzeniach możesz ich oficjalną medycynę (i ich samych ) olać, korzystając z bogatej ofert medycyny ludowej w tym z pijawko-terapii, która leczy skutecznie, szybko i bez powikłań dziesiątki chorób!

 

Anthony Ivanowitz

6. stycznia. 2011r

www.pospoliteruszenie.org