Jak swinska grypa zmutowała do kowida


Epidemia świńskiej grypy z roku 2009 i obecna covid-19 , to szwindle bliźniaczo do siebie podobne.

I wtedy i obecnie „epidemię” i „pandemię” wymyślili ci sami ludzie i te same instytucje, propagandę uprawiają te same żydowskie media, metody straszenia ludzi śmiercionośnymi wirusami są takie same i wtedy i obecnie. Świńska grypa i Covid-19 to dzieci tych samych rodziców!

Przypomnijmy czym zakończyła się świńska grypa w 2009r?

Ano tym samym czym zakończy się obecna „pandemia”! Masowymi szczepieniami!

W 2009 roku mafii szczepionkowej nie udało się zmusić rządów krajowych do wprowadzenia obowiązkowych szczepień (z wyjątkiem Szwecji która takie obowiązkowe szczepienia wprowadziła, z katastrofalnym skutkiem dla swoich obywateli, więcej na ten temat tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Szwedzkie%20ostrzezenie.html ) co skutkowało zniszczeniem ponad 90% szczepionek, gdyż przy braku przymusu szczepień nie było chętnych do roli królików doświadczalnych!

Masowe szczepienia na świńską grypę w Szwecji nie miały żadnego uzasadnienia medycznego, gdyż śmiertelność z powodu grypy była na tym samym poziomie jak w krajach gdzie takich szczepień nie było!

Przekręt ze świńską grypą okazał się gigantycznym sukcesem finansowym dla producentów szczepionek: zarobili oni ok 18-19 mld dolarów sprzedając produkt „szczepionko podobny” , który tylko dlatego udało się „wcisnąć” klientom, gdyż okazali się nimi rządy państw, zapewne wcześniej skorumpowane!

Byłoby grzechem tak pięknego sukcesu finansowego nie powtórzyć! I właśnie teraz jesteśmy świadkami „powtórki z rozrywki”. Jednak tym razem przekręt covid-19 jest przygotowany staranniej, z większym rozmachem i wykorzystaniem większych środków finansowych.

Jako człowiek który całe swoje życie zawodowe przepracował w marketingowym fachu, muszę oddać szczepionkowym szulerom sprawiedliwość: to jest genialny plan handlowy!


Najpierw przekonać ludzi, że zwykła grypa sezonowa stanowi dla nich śmiertelne zagrożenie, później nakręcić psychozę strachu do takiego poziomu aby spanikowane społeczeństwa same domagały się szczepionek. Na koniec trzeba im te szczepionki sprzedawać w nadziei, że powikłania poszczepienne będą wymagać leczenia a więc wygenerują one popyt na niezliczoną ilość nowych „leków”, które wywołają nowe choroby wymagające szczepień i leczenia, itp., itd...

To jest handlowy samograj, który byłby jednak niemożliwy do zrealizowania bez udziału w przekręcie mediów światowych i lokalnych, które wcześniej zostały przejęte przez mafię szczepionkową!

Opisany przekręt byłby niemożliwy również bez udziału rządów krajowych, które okazały się być tylko agenturą mafii szczepionkowej, wykonujących bez szemrania wszelkie polecenia tej mafii!

„Pandemia” świńskiej grypy i udział w tym przekręcie rządu krajowego Niemiec, doprowadziły do powstania w tym państwie parlamentarnej komisji śledczej, która wyjaśniła kulisy tego oszustwa, jednak żaden z polityków, czy członków mafii szczepionkowej nie poniósł żadnej odpowiedzialności karnej.

Kilka tygodni temu powstała w Niemczech podobna komisja tym razem pozaparlamentarna (kilku członków tej komisji zasiadało w komisji parlamentarnej w roku 2010), która przygotowała pozew sądowy przeciwko rządowi pani Merkel i złożyła ten pozew w sądzie amerykańskim.


Zdumiewa ogromna liczba osób która została zaangażowana do przeprowadzenia akcji marketingowej „covid-19, w mediach, w środowiskach medycznych, w świecie naukowym, oraz wśród tak zwanych pożytecznych idiotów, którzy uwierzyli marketingowej bajeczce i za darmo przyłączyli się do szczepionkowej mafii, siejąc panikę i dezinformację!!

O ile w roku 2009 szczepienia były dobrowolne, o tyle obecnie będą również „dobrowolne” , ale wymuszane pośrednio przez szereg restrykcji: jak zakaz korzystania z transportu lotniczego (wiele linii lotniczych już zapowiedziały takie obostrzenia) dla osób nie zaszczepionych, jak wprowadzenie paszportów sanitarnych co wprowadzają obecnie władze Irlandii, itp.

Czy obecna „pandemia” ma tylko cel handlowy polegający na „wciskaniu” przestraszonym ludziom szczepionek, czy też stoją za nią również cele ideologiczne (depopulacja w celu ochrony Matki Ziemi przed ludzką swołoczą niszczącą ziemski ekosystem) tego dowiemy się już niebawem.


Antony Ivanowitz

26.11.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org