Polskie media – wstyd i hańba .

 

 

 

Pamiętacie Państwo nagonkę  krajowych „ przekaziorów „ na działacza polonijnego z Urugwaju , pana Kobylańskiego ??? Polskojęzyczne media, przy udziale IPN i osobiście jego szefa  , zaszczuły go, zarzucając , że w czasie II  wojny denuncjował Żydów gestapo . Była to chęć zaszkodzenia radiu  „Maryja „ które wspierał finansowo. oraz jemu samemu, gdyż  miał czelność dawać kasę radiu, które " robi koło pióra " polskim sitwom politycznym. Zadanie wykonano, człowieka opluto i co ?????????????????????????????????????????????????????....................................................................................................... ..... Grobowa cisza!!!!  !!
Miało być śledztwo, miał być wystosowany wniosek o ekstradycję,  IPN miał sprawę wyjaśniać ... jakość milczy...kamień w wodę... dlaczego ??? Czyżby nic nie znaleźli ???
I takie skurwysyństwo zadomowiło się w Polsce na dobre !!! . Opluć bezkarnie, zniszczyć człowieka, a później w..... krzaki . Z tej konkretnej sprawy ( i dziesiątek im podobnych ) wyłania się ponury obraz polskich mediów . Stały się one narzędziem dezinformacji społeczeństwa, oraz  niszczenia ludzi niewygodnych  dla takich , czy innych odłamów sitw politycznych  będących aktualnie u władzy. Czwarta władza , jest w Polsce równie zdemoralizowana i skurwiona, jak i  cały światek polityczny.  Ponieważ : sądownictwo polskie  przeżarte jest korupcją i nieudolnością , więc sponiewierany przez media człowiek nie ma praktycznie żadnych realnych   możliwości  obrony, bo trudno uznać za takową, korzystny  nawet wyrok sądowy, wydany po 5, czy 6 latach .  I tak oto, doczekaliśmy czasów, ( jak z najgorszych czasów komuny ) , gdy każdego niewygodnego politycznie człowieka można zniszczyć , z pomocą skurwionych i pozbawionych skrupułów dziennikarskich miernot , najczęściej tych samych szubrawców co za komuny, bądź ich sumiennych uczniów.

 

  Polskie media ,to jedna wielka agentura !!!! Za komuny praktycznie każdy( z małymi wyjątkami !!!!) dziennikarz  był tajnym współpracownikiem SB. Ponieważ nie przeprowadzono lustracji tego środowiska, więc pełno w nim esbeckich kanalii , które wykonają każde zlecenie- najbardziej  nawet podłe i parszywe - jeśli tylko opłacić ich sowicie.  Odrażające i niebezpieczne kurwy , walczące zajadle by ich nie zdemaskować , a więc nie otworzyć archiwów IPN. Jeśli ten wrzód nie zostanie przecięty, to o uczciwych mediach w Polsce możemy zapomnieć !!!

 

 


Anthony

www.pospoliteruszenie.org

14.08.2005r.