Rewolucja naukowo- techniczna

 

 

   W Piotrkowie Trybunalskim (to takie miasteczko położone  nieopodal Srocka, znane  głównie z mrożących krew w żyłach historii  kryminalnych), 12 letnia dziewczyna urodziła dziecko. Ojcem okazał się 14 letni chłopiec – kolega młodej mamy. Krajowe media poinformowały o powyższym na zasadzie ciekawostki przyrodniczo- biologicznej, nie dostrzegając faktu, że wydarzenie owo jest zwiastunem „nowych  czasów”, które niosą Polsce niebywałe wręcz perspektywy rozwoju i  zamożności.

   Zauważmy na początek, że  12 letnia dziewczynka stała się matką dzięki rewolucyjnym  przemianom jakie się w Polsce dokonały w ciągu ostatnich 20 lat, w wielu dziedzinach. Jedną z tych dziedzin jest  produkcja żywności. Postęp w tej dziedzinie jest tak oszałamiający, że jak  informują różne instytucje kontrolne, polscy producenci potrafią już wytwarzać na przykład wędliny, zawierające tylko ... 2% mięsa!  Pozostałe „wypełniacze” wędlin zawierają przeróżną chemię i antybiotyki odzwierzęce, które tak jakoś działają, że po ich spożyciu już 12 letnie dziewczynki stają się kobietami.  Hodowane w Polsce kurczaki, są tak „napakowane” hormonami i antybiotykami, że  pojawiły się postulaty, aby sprzedawać je na recepty w aptekach.

   Producenci żywności innej niż wędliny, też nie zasypują gruszek w popiele. Generalna tendencja jest taka, aby produkować „żywność” zawierającą jak najwięcej wody i powietrza, doprawionymi do smaku antybiotykami, hormonami, barwnikami i przeróżnymi politetrafluoroetylenami. W efekcie żywność jest tania, dzięki czemu nikt w Polsce nie głoduje. Jeśli zaś temu czy innemu konsumentowi  płci żeńskiej wyrosną wąsy, lub porośnie włosami klatka piersiowa, albo i 12 letnia dziewczynka zostaje matką,  to jest z tego dodatkowy pożytek, bo i media maja pożywkę informując o kolejnych ciekawostkach przyrodniczych.

   Rewolucyjne zmiany dokonały się też w szkolnictwie. Jakość kształcenia tak wzrosła (przynajmniej w dziedzinie oświaty seksualnej), że już  dzieciarnia ze szkól podstawowych garnie się do seksu,  na razie heteroseksualnego, choć apetyty Ministerstwa Oświaty sięgają dalej,   i już trwają tam prace, aby wzorem państw od nas nowocześniejszych, propagować w szkołach seks homoseksualny!

  Wybitny udział w rewolucyjnych przemianach obyczajowych w Polsce mają kolejne rządy. Największe osiągnięcia ma na swoim koncie pan Balcerowicz. Jego reforma polskiej gospodarki powiodła się tak znakomicie, że na przykład w Piotrkowie Trybunalskim, zbankrutowały wszystkie  fabryki. Kolejne rządy też sroce spod ogona nie wypadły i  reformowały i reformują na potęgę.  Niejako przy okazji reform, miliony ludzi  trafiło na bruk, zaś wielu z nich w desperacji uciekło z Polski za chlebem, pozostawiając pod opieką  dziadków  i dalszej rodziny,  swoje dzieci. Te zaś dobrze przez kochających dziadków odżywione, oraz  przez szkoły  wyedukowane, rosną jak na drożdżach, przysparzając tylko od czasu do czasu  pewnych problemów wychowawczych  staruszkom- opiekunom, jak ta 12- letnia dziewczynka o której mówiliśmy na początku. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! Jeśli  już dziewczynki  12 letnie zaczną rodzić dzieci, to czeka nas era niebywałego boomu demograficznego. Polski system emerytalny zostanie uratowany od bankructwa, gdyż będzie miał kto pracować na 40-letnich emerytów i 28-letnich rencistów, którymi w Polsce obrodziło jak nigdzie na świecie! Jeśli tak, to owi emeryci i renciści z nudów wyjadą pracować do Niemiec, pozostawiając swoje dzieci pod opieką  dziadków, którzy już o swoich wnuków zadbają pospołu z nauczycielami ze szkół.....itd, itd...Polska stanie się krajem miodem i mlekiem płynącym, tylko dlatego, że jako społeczeństwo postawiliśmy na rewolucję naukowo-techniczną i ludzi którzy ową rewolucję na nas ściągnęli!

   Aby taka prognoza ziściła się, nic nie należy zmieniać w  życiu społeczno-gospodarczo-politycznym naszego kraju.  Trzymać trzeba obecny kurs do końca, a nawet o jeden dzień dłużej, do czego obecne elity polityczne zachęcam!

 

 Anthony Ivanowitz

30, grudnia. 2010r

www.pospoliteruszenie.org