Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie...


Od dwóch lat jesteśmy poddawani depopulacji pandemiczno- szczepionkowej, nie zdając sobie sprawy z faktu, że z powodu niewiedzy sami szkodzimy swojemu zdrowiu na wiele różnych sposobów, w tym trując się dwutlenkiem węgla który każdy człowiek wydycha.


Budowane po wojnie domy i bloki mieszkalne są praktycznie pozbawione ...wentylacji. W efekcie ludzie przebywają w pomieszczeniach gdzie stężenie dwutlenku węgla jest tak wysokie, że zagraża zdrowiu a nawet życiu. Tak zwana śmierć łóżeczkowa niemowląt, jest śmiertelnym zatruciem dwutlenkiem węgla. Zawał serca ma taką samą przyczynę, o czym w swojej pogadance internetowej informuje dr Jerzy Jaśkowski, były pracownik naukowy Akademii Medycznej w Gdańsku, chirurg. ( https://www.youtube.com/watch?v=-O5cI633U8w )


Dopuszczalne stężenie dwutlenku węgla w pomieszczeniach gdzie przebywają ludzie wynosi 1000ppm. Wszelkie mierniki dwutlenku węgla są tak skalibrowane, aby po przekroczeniu tej wartości załączyć alarm dźwiękowy i graficzny. Wysokiej klasy mierniki dodatkowo informują głosem: opuść pomieszczenie, poziom co2 niebezpieczny dla zdrowia.

Przy zawartości 20 tys. ppm dwutlenku węgla we wdychanym powietrzu, człowiek ginie w ciągu kilkunastu minut, zaś przy 30 tysiącach w ciągu kilku sekund.

Akademia Medyczna w Gdańsku prowadziła badania zawartości co2 w różnych pomieszczeniach gdzie przebywają ludzie i prawie wszędzie stwierdzono znaczne przekroczenia zawartości dwutlenku węgla w powietrzu którym oddychali zgromadzeni ludzie. Tak było w klasach szkolnych, biurach, salach szpitalnych, itp. Tak też jest w mieszkaniach, co osobiście sprawdziłem mierząc poziom co2 w 6 sypialniach, w sześciu domach, nad ranem o godzinie 6.


W najlepszym wypadku poziom co2 wynosił w sypialni 3 tysiące ppm, zaś w najgorszym zabrakło w przyrządzie skali, pomiar zatrzymał się na poziomie 6 tysięcy ppm. (w sypialni spało 3 osoby, rodzice i 4 letni chłopiec)

Zauważmy, że po całej nocy podtruwania co2, ludzie idą do pracy czy szkoły, gdzie nadal są podtruwani i tak całymi latami!

Skutki zdrowotne ciągłego podtruwania co2 są katastrofalne. Organizm człowieka zbudowany jest w 60-70% z wody. Dwutlenek węgla jest rozpuszczalny w wodzie, tworząc w niej kwas węglowy.

Kwas ten zakwasza organizm człowieka, zaś zakwaszenie organizmu powoduje ogromną ilość różnych chorób, nie kojarzonych z zatruciem co2. Ludzie są więc leczeni różnymi chemicznymi „lekami” które tylko pogarszają ich zdrowie, bo przyczyna choroby nie znika!

Innymi przyczynami zakwaszenia organizmu są:

stosowanie używek (alkohol, papierosy, mocna kawa),

W efekcie zakwaszenia organizmu pojawiają się przeróżne choroby których nie da się uleczyć jeśli nie zniknie przyczyna.

Do objawów zakwaszenia można zaliczyć:

Długotrwałe zakwaszenie organizmu może nieść za sobą poważne skutki w postaci:

Jeśli chcesz być zdrowy, sprawdź poziom co2 w swoim domu, za pomocą miernika poziomu dwutlenku węgla. Miernik taki kupimy na portalu Allegro już za kwotę do 200 zł. Nie jest on zbyt dokładny, (obarczony błędem pomiaru +- 10 ppm) ale dla naszych potrzeb lepszego nie potrzeba.

Jeśli stwierdzisz, że poziom co2 w poszczególnych pomieszczeniach przekracza 1000 ppm, musisz poprawić wentylację w całym mieszkaniu, najlepiej konsultując temat ze specjalistą w tym zakresie, bądź firmą zajmującą się systemami wentylacji!

Warto przy okazji modernizacji systemu wentylacji założyć tak zwany rekuperator. Jest to urządzenie które odzyskuje ciepło z powietrza „popsutego” i oddaje je powietrzu czystemu.Anthony Ivanowitz

29.03.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org