Tarcza antyrakietowa, czyli bajeczka dla głupich Polaków

 

Jeśli Amerykanie twierdzą, że w ramach tarczy antyrakietowej zainstalują w Polsce 10 rakiet „przechwytujących” rakiety wroga, to oczywiście jest to kłamstwo wymyślone by  uśpić czujność Polaków. W 10 silosach zostanie umieszczone dziesięć rakiet balistycznych z głowicami jądrowymi!! (rakiety „przechwytujące” nie muszą być instalowane w silosach!) Skąd takie moje przekonanie? Gdyby amerykańskie rakiety miały przechwytywać i niszczyć rakiety rosyjskie (to znaczy „irańskie”), to powinno być ich nie 10, lecz kilkaset!. Dziesięć rakiet przechwytujących, zniszczy 10 rakiet wroga. A jakie rakiety amerykańskie zniszczą  kolejne rakiety rosyjskie: rakietę 11, 12....101, skoro będzie ich tylko 10?  Brednia pod tytułem „tarcza antyrakietowa” wymyślona przez  amerykańskich wojskowych na użytek polskich kmiotów, pokazuje jak owi wojskowi traktują Polaków: jak stado baranów, którym można wcisnąć dowolny kit,  a głupie „Polaczki” to kupią!

   Intencje Amerykanów są czytelne i oczywiste. Jeśli uda się im rozmieścić w Polsce 10 balistycznych rakiet z głowicami jądrowymi, (tuż pod nosem Rosji), to tym samym uzyskają oni  ogromna przewagę nad Rosją, w strategii odstraszania. 10 rakiet jądrowych odpalonych z terytorium Polski (a więc trudnych do szybkiego namierzenia i zniszczenia) może obrócić  w gruzy 10 największych okręgów przemysłowych Rosji, a więc powalić ją na kolana. To oczywiście ma sens, rzecz jasna  z amerykańskiego punku widzenia.

   Jak odpowiedzą na „tarczę” Rosjanie? Na granicy w Polską zainstalują swoje  rakiety, których zadaniem będzie strącić rakiety amerykańskie, tuż po ich starcie. Amerykanie o tym wiedzą, więc oprócz 10 rakiet balistycznych z głowicami jądrowymi, rozmieszczą setki innych rakiet, których zadaniem będzie nie dopuścić do zniszczenia  swoich rakiet jądrowych przed startem i po starcie. Polska zostanie naszpikowana rakietami i radarami, które Rosja będzie starała się zniszczyć za wszelka cenę. Na małym terytorium (pograniczu polsko – rosyjskim) zlokalizowanych zostanie ogromna ilość przeróżnych rakiet, radarów, innych instalacji wojskowych, oraz wojska! W przypadku konfliktu militarnego pomiędzy Rosją a USA, Polska stanie się pierwszą, śmiertelną ofiarą. W imię czego, sprzedawczyki i zdrajcy rządowi i prezydenccy, narażacie nas na śmiertelne niebezpieczeństwo?

 

Anthony Ivanowitz

20. sierpnia. 2008r

www.pospoliteruszenie.org