W jakim celu ?

Partyjne sitwy rządzące Polską od 12 lat , doprowadziły kraj do poważnego kryzysu gospodarczego i społecznego . Albo MY - Obywatele Podatnicy zorganizujemy się i zreformujemy obecny , pasożytniczy system , albo ONI - partyjniacy ( nim wybuch społecznego buntu , zdmuchnie ich ze sceny politycznej ) skompromitują demokrację i wyniszczą gospodarkę !! .

W kolejnych wyborach wymieniamy sitwy pseudo-lewicowe , na sitwy pseudo-prawicowe ( lub odwrotnie ) i końca tego chocholego tańca nie widać !

Spróbujmy się zorganizować , póki nie jest jeszcze za późno !!! . Zachęcam do lektury mojej strony i rozpropagowania jej wśród znajomych . Przez najbliższe pół roku , w czwartek każdego tygodnia , będę aktualizował stronę , publikując felietony i artykuły , prezentujące moje poglądy na wiele różnych kwestii . Jeśli będzie nam razem po drodze , jeśli okaże się , że ludzi myślących podobnie jak ja jest wielu , i będą oni skłonni poświęcić swój czas na bezinteresowną pracę , to z ich pomocą podejmę próbę zorganizowania Pospolitego Ruszenie Obywateli RP - ruchu społecznego , którego celem będzie zreformowania polskiego systemu politycznego .Jeśli moja inicjatywa trafi w społeczną próżnię , to strona " www.pospoliteruszenie.org zniknie z sieci .

Antoni Ivanowitz