Zbydlęcenie

 

 

   Niższa izba francuskiego parlamentu poparła ustawę zezwalającą na małżeństwa homoseksualne i adopcję dzieci przez gejów i lesbijki. Tym samym (jeśli ustawę zatwierdzi izba wyższa francuskiego parlamentu, co jest pewne), Francja dołączy do grupy 11 krajów

 (w tym m.in.: Belgii, Portugalii, Holandii, Hiszpanii), w których małżeństwa osób tej samej płci są legalne.

   Przyzwolenie na adopcję dzieci przez gejów i lesbijki świadczy o całkowitym zbydlęceniu  społeczeństw, które takie regulacje prawne  (poprzez swoich przedstawicieli w parlamentach) zaakceptowały!!

   Prawo które pozwala na umieszczenie bezbronnego, niewinnego dziecka w „rodzinie” dwóch pederastów, jest haniebne i barbarzyńskie!!! Oznacza ono bowiem, że    polityczni decydenci  ze strachu przed wpływowym  lobby  gejowsko- lesbijskim, poświęcili prawa dziecka na rzecz praw osób psychicznie chorych! (przypominam, że jeszcze do niedawna, homoseksualizm znajdował się na liście chorób psychicznych Światowej Organizacji Zdrowia. Z tej listy usunięto homoseksualizm w skutek politycznych nacisków)

  W zgodnej opinii psychologów,  osobowość człowieka kształtuje się w rodzinie, w pierwszych latach życia dziecka. Do wykształcenie się prawidłowych postaw osobowościowych  dziecka ( które w przyszłości  zdecydują o jakości jego życia)  konieczna jest zdrowa moralnie rodzina, w której  wychowaniem dziecka zajmują się mama (kobieta) i tata (mężczyzna).

   Jakie wzorce przekaże dziecku   mama- pederasta i tata- pederasta?  Jaki klimat dla rozwoju osobowości stworzy dziecku  dwóch pederastów, czyli osobników chorych psychicznie?

   Ci ludzie okaleczą trwale psychikę dziecka i zmarnują mu  całe życie!

Homoseksualizm (czyli seksualny pociąg do osób tej samej płci) idzie zawsze w parze z nadpobudliwością seksualną. Osoby dotknięte tą chorobą  odczuwają  stały, silny popęd seksualny . Na zaspokojeniu tego popędu koncentruje się całe ich życie!

 

   Jaki „dom” zapewnią dziecku  osobnicy  bezustannie spółkujący,  organizujący całe swoje życie  wokół  homoseksualnego seksu,  którego odrażające szczegóły techniczne dziecko będzie zmuszone oglądać 24 godziny na dobę?

   Kto zapewni takiemu dziecku rodzicielskie ciepło i miłość?  Kto zadba aby dzieciak był właściwie żywiony, ubrany, przygotowany do szkolnych zajęć? Pederasta który ugania się po miejskich szaletach, aby zaliczyć kolejną ciotę? Skąd pewność, że  obsesyjnie uzależniony od seksu pederasta nie będzie się dobierał do chłopca którego adoptuje?

   Prawne przyzwolenie na adopcję dzieci przez homoseksualistów oznacza  krańcowe zbydlęcenie elit politycznych  każdego kraju  w którym takie regulacje obowiązują.  Wepchnięcie w łapy pederastów bezbronnych, niewinnych dzieci jest hańbą nie mającą precedensu w historii świata.  Jeśli w takiej sytuacji , tchórzliwie milczą liczne organizacje mające w założeniu  bronić praw dziecka, to  trudno wobec takiej zbrodniczej zmowy koniunkturalnych tchórzy pozostać obojętnym!

   Ponieważ dzieci i ryby nie mają głosu, zaś lobby pederastów  jest wrzaskliwe, więc banda tchórzliwych karierowiczów  (zwane na wyrost „elitą polityczną”) dokonuje zbrodni na dzieciach, gdyż nie są to ich dzieci, tylko społeczne sieroty!  A kto stanie  w obronie  tych nieszczęśliwych istot, w zbydlęconym społeczeństwie?

 

 

 

 

 

Anthony Ivanowitz

12. luty. 2013r

www.pospoliteruszenie.org