Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek

 

 

    Piotrków Trybunalski (to takie miasteczko położone niedaleko Srocka) aż huczy od plotek. Jak podała lokalna gazeta internetowa (gazetatrybunalska.pl),  -być może ?- prezydent miasta (pan K. Chojniak)  jest w homoseksualnym związku z dyrektorem szkoły podstawowej, niejakim Z. Włodarczykiem.

      Domniemamy romans  prezydenta wywołał wielkie poruszenie w miasteczku, tym większe, że był on dotychczas znany z niezwykłej wręcz pobożności. Tak wielkiej, że nikt w miasteczku nie potrafił tak szybko klękać na mszach świętych, ani też nikt nie klęczał tak długo jak  pan Chojniak,  modląc się przy tym żarliwie!

   Nawet księża dobrodzieje dziwują się pobożności  Prezydenta, choć niejednego „klenczona” już w życiu widzieli!! I tenże jakże bogobojny obywatel miałby  zdradzać własną żonę  i to z chłopem? (nawiasem mówiąc też żonatym)?       

    To się księżom dobrodziejom w głowach nie mieściło, choć o różnych grzeszkach swoich owieczek  nie jedno na spowiedziach słyszeli! Ale żeby taki bogobojny prezydent....i to z chłopem?

    Spieszę uspokoić mieszkańców  Piotrkowa i księży dobrodziejów: domniemamy romans homoseksualny prezydenta, to nie skandal obyczajowy, tylko część genialnej strategii marketingowej miasta mającej na celu gospodarcze zdynamizowanie trybunalskiego grodu!

   Przypomnę, że kilka lat temu, inny prezydent (pan Matusewicz)  miał równie genialny plan rozwoju miasta. Obywatel ten dobrowolnie (no może nie do końca dobrowolnie)  udał się do zakładu karnego (na 3 lata) aby tam pośród licznej rzeszy biznesmenów którym powinęła się noga, prowadzić akcję marketingową zachęcającą tych przedsiębiorczych ludzi do inwestowania w Piotrkowie, po opuszczeniu przez nich zakładu karnego.  Pomysł nie do końca wypalił, gdyż biznesmeni po opuszczeniu zakładu karnego co prawda odwiedzali Piotrków, ale głównie w charakterze złodziei  samochodów.

  Plan obecnego prezydenta  jest zdecydowanie lepszy i ma szansę na powodzenie.  Stratedzy z urzędu miasta zauważyli, że z chwilą gdy prezydentem Słupska został homoseksualista Biedroń,  władze USA natychmiast podjęły decyzję aby w pobliżu Słupska zlokalizować bazę wojskową i baterię rakiet wycelowanych w złowrogiego Putina!  Dlaczego wybór pana Biedronia na prezydenta Słupska , spowodował natychmiastową decyzję władz USA , co do budowy bazy wojskowej?

   Otóż w armii USA istnieje silne lobby gejowskie, które wszelkie decyzje lokalizacyjne nowych baz wojskowych rozpatruje w kontekście interesów erotycznych  swego środowiska.       Skoro mieszkańcy Słupska wybrali na prezydenta geja, to widocznie Słupsk „gejami stoi”. W takim środowisku gdzie i prezydent i wyborcy są gejami, interesy erotyczne  żołnierzy gejów będą właściwie  realizowane! Po takiej konstatacji, decyzja władz USA mogła być tylko jedna: budujemy bazę w pobliży Słupska, w Redzikowie!

   Zamysł prezydenta Piotrkowa jest podobny: sprowokować sytuację obyczajową która pokaże całemu światu (w tym władzom wojskowym USA), że Piotrków jest miastem jeszcze bardziej obyczajowo wyzwolonym niż Słupsk.  Jeśli lobby gejowskie w armii USA dowie się o wyczynach pana prezydenta Piotrkowa (podkreślmy to jeszcze raz:  wymyślonych dla potrzeb kampanii marketingowej!) , to uzna Piotrków za bardzo interesujące miasto do zbudowania w nim następnej bazy wojskowej!

   I oto właśnie chodzi w sprowokowanej „aferze obyczajowej”. Ze zrozumiałych względów władze Piotrkowa nie mogą oficjalnie  przyznać się do opisanej intrygi, aby nie spłoszyć amerykańskich inwestorów, którzy już ponoć przysłali na  przyszpiegi jakiegoś geja, co potwierdził nam w dyskrecji  recepcjonista pewnego hotelu!

   Otóż realizacja opisanej strategii marketingowej Piotrkowa pomoże raz na zawsze rozwiązać problem jeziora Bugaj! Na wodach  tego akwenu może zostać zlokalizowana baza marynarki wojennej USA. Po pogłębieniu dna jeziora pomieści ono co najmniej 3 okręty podwodne,  kilka  lotniskowców,  zaś na brzegach jeziora  kilkadziesiąt rakiet balistycznych wycelowanych w złowrogiego Putina!

   Obsługa tak wielkiego potencjału wojskowego będzie wymagać obecności kilkunastu tysięcy  żołnierzy USA wiadomej orientacji seksualnej. Żołnierze ci „nakręcą” gospodarczą koniunkturę miasta w każdej dziedzinie! Miasto rozkwitnie: produkcja, handel, przemysł rozrywkowy  oraz państwowa i prywatna służba zdrowia , otrzymają niebywały impuls rozwojowy!

   Przedstawiona strategia rozwojowa pana Prezydenta Chojniaka, aby była skuteczna wymaga dyskrecji! Władze USA nie mogą się dowiedzieć, że w istocie cały ten „skandal obyczajowy” to pic na wodę fotomontaż, oraz, że pan Prezydent to w istocie nie nowoczesna osoba obyczajowo wyzwolona, tylko religijny bigot  przesiadujący w kościołach!

   Dlatego uprasza się ludność Piotrkowa (oraz przeróżnych dziennikarzy i blogerów) o „podkręcanie” tematu „skandalu obyczajowego” do czasu aż zainteresują się nim media światowe!

   Po raz pierwszy od zakończenia II wojny światowej przyszłość naszego miasta jest w naszych rękach! Piotrków drugim Słupskiem jest w zasięgu ręki, zaś naszym Redzikowem będzie Bugaj!

 

Anthony Ivanowitz

20. czerwca. 2016r.

www.pospoliteruszenie.org