Złodzieje i ofiary.

 

 

Po raz kolejny ( nie wiadomo już który),  polskie okrągło- stołowe sitwy polityczne oraz usłużne im media,  zaatakowały z furią radio Maryja.  Tym razem pretekstem był felieton Stanisława Michalkiewicza wyemitowany na antenie tego radia. Do ataku na radio, Michalkiewicza i Rydzyka włączył się „ postępowy „ kler ( Pieronek, Życiński, Gocławski), nuncjatura papieska, Marek Edelman i Bóg wie kto jeszcze.   Wszystkie „ postępowe „ media domagają się zgodnym chórem głów Rydzyka i Michalkiewicza, oraz położenia kresu działalności radia Maryja. Co tak rozwścieczyło polskich „europejsów „??? Otóż pan Michalkiewicz miał czelność  przedstawić słuchaczom radia Maryja poglądy znanego amerykańskiego politologa żydowskiego pochodzenia, pana Normana Finkielsteina, na pewną drażliwą dla środowisk „europejsów” kwestię. Otóż twierdzi on, że  organizacje żydowskie zrzeszone  w Światowym Kongresie Żydowskim ( WJC),  zawiązały spisek przeciwko państwu polskiemu. Celem spisku jest wyłudzenie odszkodowań od Polski za mienie żydowskie pozostawione w Polsce po II wojnie światowej. W grę wchodzi astronomiczna kwota 60 mld. dolarów USA. ( poglądy N. Finkielsteina  przedstawiam szerzej w artykule pt. „ Jedwabne -  kto i w jakim celu nadmuchał ten balon”, dostępnym na stronie www.pospoliteruszenie.org)  . Zauważmy, że atak „ mediów „ i sitw politycznych, skupił się nie na N. Finkielstejnie, lecz na Michalkiewiczu i radiu które poglądy Finkielsteina przedstawiło. Dlaczego ? Ano dlatego, że zaatakowanie Finkielsteina wymagałoby dyskusji merytorycznej z góry przez „europejsów” przegranej, ( gdyż swoje poglądy Finkielstein udowodnił w sposób nie budzący żadnych wątpliwości!), zaś atak na Michalkiewicza nie wymaga żadnego dowodu, tylko przypięcia  łatki „ antysemity”. Numer z „ antysemitą” w przypadku Finkielsteina nie przejdzie, bo jest on  Żydem, którego rodzina pochodzi z Warszawy.

W całym demokratycznym wolnym świecie, Norman Finkielstein publikuje książki, udziela wywiadów, występuje w mediach i jest to oczywiste i zrozumiałe, gdyż człowiek ten wypowiada się w sprawach ważnych i interesujących światową opinię publiczną. W Polsce, już pierwsza próba zaprezentowania poglądów tego politologa,  wywołało wściekłą reakcję mediów i polityków, sprowadzającą się do żądań.... zamknięcia radia które nadało audycję propagującą  poglądy Finkielsteina. W demokratycznym państwie prawa byłby  to  skandal wołający o pomstę do nieba!!! Złodziejskie sitwy polityczne ( zwane na wyrost „ elitami”), domagają się zamknięcia radia, gdyż głosi ono poglądy im niewygodne!!! Te same sitwy, na co dzień mają pełne gęby  frazesów o demokracji, wolności słowa i poszanowania swobód obywatelskich!!. Gdyby owe „ elity” kierowały się w swoim działaniu polskim interesem narodowym, to i N. Finkielstein i S. Michalkiewicz i ojciec Rydzyk,  winni być  ogłoszeni bohaterami narodowymi. Ujawniając złodziejski plan obrabowania Polski przez  przedsiębiorstwo „Holokaust” ( tak Finkielstein nazywa organizacje zrzeszone w WJC),  wymienieni panowie być może udaremniają  jego wykonanie, a więc  zapobiegają uczynieniu z Polski dziada i bankruta. A może właśnie dlatego, radio Maryja i Michalkiewicz zostali tak brutalnie zaatakowani?? Psują oni dobrze zapowiadający się geszeft !!!Szajka rodzimych złoczyńców w  porozumieniu ze złodziejami żydowskimi  wpadła we wściekłość, gdyż ktoś próbuje udaremnić ich monstrualne złodziejstwo! Już podzieli skórę na niedźwiedziu ( czyli 60 mld. dolarów ) pomiędzy siebie, a tu jakiś Michalkiewicz - za pośrednictwem radia „ Maryja” - niedźwiedzia im płoszy!.

Jeśli polskim sitwom politycznym i będącym na ich usługach mediom uda się zniszczyć radio Maryja, to będzie to  ostateczny cios zadany polskiej demokracji. Stanie się ona już tylko i wyłącznie atrapą skrywającą przeróżne złodziejskie kliki i sitwy, które pospołu rozkradną i zniszczą polskie państwo, przy wydatnym udziale przedsiębiorstwa „Holokaust „ i polskojęzycznych „ europejsów”.

 

Anthony Ivanowitz

7.kwietnia.2006.

www.pospoliteruszenie.org