Uwaga trucizna!
W wywiadzie przeprowadzonym przez redaktor Edytę Paradowską (telewizja PL1) z porucznikiem Jakubem Kuśpitem (strażakiem udzielającym się w organizacji „Bronimy Munduru”) dowiadujemy się szokujących informacji!

Otóż rząd warszawski świadom fiaska (fiaska w ich mniemaniu)„szczepień”, które olało prawie 40 % polskiej populacji, przygotowuje potężną (drugą po szczepionkach) akcję depopulacyjno-terrorystyczną z użyciem tym razem tabletek zawierających (oficjalnie) związek jodu.


Tabletki te w liczbie 60 mln. sztuk zostały już zakupione i rozprowadzone po państwowych komendach straży pożarnej. Tam czekają na odpowiedni sygnał, by rozdać je Polakom z powodu sfingowanego wzrostu radioaktywności na terenie całego kraju, spowodowanego zapewne jakimś kłamliwym wydarzeniem na Ukrainie (na przykład awarią elektrowni atomowej, po rosyjskim ataku rakietowym)


Czego dowiadujemy się z wywiady?

  1. Z państwowych komend straży pożarnych wycofano do kalibracji dozymetry mierzące poziom napromieniowania. Przestawiono ich wskazania tak, że po kalibracji już pokazują podwyższony poziom promieniowania!

  2. Jeden z producentów tabletek (Polfa Tarchomin) nie posiada ich w swojej ofercie handlowej i na oficjalne zapytanie dziennikarki o skład chemiczny tabletek, badania bezpieczeństwa, skuteczności, certyfikaty, itp. - nie odpowiada!

  3. Drugi producent rok temu zakończył działalność w Polsce i nie ma z nim kontaktu.

  4. Porucznik twierdzi, że otrzymał informację od wiarygodnego źródła, że tabletki mogą zawierać grafen, metale ciężkie i jakieś nie zidentyfikowane związki chemiczne.

To śmierdzi na kilometr prowokacją i powtórzeniem numeru ze szczepionkami, lecz tym razem skutki tego ataku terrorystycznego mogą być natychmiastowe. Po ogłoszeniu przez media alarmu o zatruciu radioaktywnym, poinformują one, że w ciągu 6 godzin ludzie powinni zażyć tabletki i podać je dzieciom.

Miliony przerażonych Polaków będzie się tratować w kolejkach, aby zdążyć na czas połknąć truciznę, a ponieważ większość z nich już wcześniej została zatruta szczepionkami więc w krótkim czasie dokonają żywota!

Zachęcam do wysłuchania całego wywiadu z porucznikiem Kuśpitem, oraz do ostrzeżenia bliskich o szykowanym ataku terrorystycznym na ludność Polski.

Wywiad z porucznikiem tutaj: https://www.gloria.tv/post/ciU9RUNYgXfm4uhvrdThiJDVkUwaga!!! Trucizna?!!! „Por. Jakub Kuśpit w PL1 – jodek potasu od rządu” (wywiad z 11.10.2022 roku).Anthony Ivanowitz

15.10.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org