Każda szczepionka to chemiczny syf!!!!Parafrazując pruskiego polityka Bismarka: gdybyś widział dobry człowieku jak produkuje się szczepionki i co one zawierają, nigdy nie pozwoliłbyś zaszczepić własnego dziecka!!


Poniżej fragmenty wystąpienia w Sejmie włoskiego naukowca Montanarii.


Podczas posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych, które odbyło się dnia 19 lutego 2019 roku w polskim Sejmie, włoscy naukowcy przeprowadzili wykłady na temat szczepionek. Dr Antonietta Gatti, (przedstawiła ona prezentację pt. 'Metody analityczne badań szczepionek i wyniki tych badań (mikroskopia i chromatografia cieczowa)", oraz dr Stefano Montanari („Zanieczyszczenia w szczepionkach"). Wymienieni naukowcy są autorami znanego badania pt. „New Quality-Control Investigations on Vaccines: Micro- and Nanocontamination""

„..To jest szczepionka przeciwko grypie, a tutaj producent pisze, tutaj jest wydrukowana na pudełku, „Szczepionka zawiera rtęć”. Więc to jest rtęć. I pokażę Państwu, dlaczego to jest takie niebezpieczne. To jest cząsteczka, to jest rtęć. Kiedy znajduje się w roztworze wodnym, ta część cząsteczki, która oddziela się od metalu, od rtęci. Pokażę Państwu później, że wszystkie szczepionki zawierają cząsteczki. Ale musimy tu coś uprzedzić. Są cząsteczki, które są wstrzykiwane wraz ze szczepionką, w tym rtęć. Tak więc cząsteczki wywołują stan zapalny i wywołują stan zapalny mikrobioty.

Mam nadzieję, że wiedzą Państwo, co to jest. To wszystkie małe żywe istoty, jakie zasiedlają nasz organizm. Od mózgu do jelita, a jelita zawierają ich najwięcej. Są bardzo ważne, są mikroorganizmami, które na przykład pozwalają nam wykorzystywać niektóre witaminy – na przykład witaminy A, witaminy K, witaminy E, witaminy D i są pobierane od tych mikroorganizmów i przekształcane i wchodzą do organizmu i są wykorzystywane jako witaminy. Ale one produkują też enzymy, a te enzymy składają się z dwóch białek, z dwóch długich łańcuchów białkowych i pewnego rodzaj małego mostku chemicznego, który je łączy (12:40:00). Te enzymy powstają w taki sposób. To jest duża, wielka cząsteczka, a tu jest rodnik, mały rodnik stworzony wokół nich, wykonany z siarki i wodoru, który nazywany jest rodnikiem sulfhydrylowym. Jest on niezwykle ważny dla enzymów.

Ale rtęć ma taką właściwość i możliwość – i zawsze to robi – usuwa wodór i zajmuje jego miejsce, więc nie ma już siarki i wodoru, ale siarka i rtęć. To jest tak, jakby mieć luksusowy samochód, piękny samochód, bardzo mocny, ale z kwadratowymi kołami, albo nie działający prawidłowo. Enzymy te są niezbędne do wielu, wielu funkcji naszego organizmu i wielu funkcji naszego mózgu. Jeśli ten proces odbywa się w mózgu, mózg już nie działa lub nie działa już prawidłowo. Na przykład autyzm. Jest to jedna z przyczyn autyzmu, jedna z nich, ale bardzo ważna i może nastąpić po kilku miesiącach od wstrzyknięcia. (12:41:00) Ponieważ mamy pewnego rodzaju zapas enzymów, zużywamy je, a kiedy je zużyjemy, zaczynamy wykorzystywać te nieprawidłowe. A kiedy zaczniemy korzystać z takich, one zaczną wywoływać problemy z mózgiem. (12:42:02) (…)


To jest szczepionka przeciwko tężcowi, (12:44:00) tutaj widać jedną cząsteczkę, jedną, ale muszą Państwo zrozumieć, że powiększenie to obraz bardzo mocno powiększony, więc to, co tu widać jest bardzo niewielką częścią tego wszystkiego, co zostało wstrzyknięte, bardzo małym ułamkiem. Więc w ilości, którą się wstrzykuje, w ilości wstrzykniętej szczepionki, są miliony tych cząsteczek – miliony. To jest cząstka wykonana z żelaza, chromu i niklu – stal nierdzewna, mogę to stwierdzić. Czy chcą Państwo wiedzieć dlaczego? Tu jest: żelazo, chrom i nikiel, to aluminium – jest go dużo, ale jest to zadeklarowane. (…)


Jest to kolejna szczepionka, na błonicę, tężec, krztusiec, wirusowe zapalenie wątroby typu B, polio i choroby wywołane przez heamophilius influenzae typu B. Tutaj widzimy cząsteczki, miliony, z tytanu. Tutaj to widać – tytan. Błąd jaki tu można popełnić – margines błędu w tego rodzaju analizie wynosi zero, nie ma możliwości popełnienia błędu, ponieważ każdy poszczególny pierwiastek chemiczny reaguje w inny sposób, ma inny pik, niektóre z nich mają sześć różnych pików, więc jest nie można ich pomylić, ani popełnić błędu.


To kolejna szczepionka – na odrę, świnkę i różyczkę oraz ospę wietrzną. To bardzo dziwna cząsteczka, jak widać, ma dziurę. Jest przedziurawiona i jest z wolframu.

Słyszeli Państwo o wolframie, wspomniałem wcześniej. Widać – wolfram, są dwa piki, wolfram.

Grypa, szczepionki przeciw grypie są najbrudniejsze, ponieważ są wykonywane w pośpiechu. Żadna szczepionka nie jest kontrolowana, nie prowadzi się badań nad szczepionkami, ale szczepionki przeciw grypie są wykonywane w pośpiechu. Są więc bardzo brudne.

Oto co znaleźliśmy: żelazo i tytan. Tu znowu żelazo, chrom, fosfor i krzem. Jest to bardzo dziwne, ponieważ jest to bardzo bardzo duża cząsteczka. Jest to ogromna cząsteczka, złożona z cząsteczek, które są ze sobą sklejone. Cząsteczki te składają się głównie z wapnia, chloru, silikonu i aluminium. (12:47:15) Inna cząsteczka, wszystkie są w tej samej szczepionce – baru. Bar i siarka w tej samej szczepionce, znajduje się w gipsie. Tutaj znowu, składa się z wielu różnych cząsteczek. Jest tu żelazo, chrom, wapń, chlor, siarka, fosfor, silikon, aluminium i tlenek węgla. Znowu wiele cząstek razem, ok, widzicie, mamy, ponieważ, jak powiedziałem Państwu, szczepionki przeciw grypie są najbrudniejsze.

To jest szczepionka przeciwko zapaleniu opon mózgowych. Oto co napisano, co pisze producent, brak skuteczności, żadne badania dotyczące skuteczności nie zostały przeprowadzone. Ale dotyczy to wszystkich szczepionek.

Nigdy skuteczność żadnej szczepionki nie została wykazana i pokażę Państwu, że to jest oficjalne, ale pokażę Państwu oficjalne dane. Żadna szczepionka nie ma udowodnionej skuteczności, ani jedna, pokażę Państwu … To właśnie znaleźliśmy w tej szczepionce – mieszanka wszystkiego, widzą Państwo głównie chrom, fosfor, aluminium …


Tu znaleźliśmy jeszcze coś innego, wapń, chlor. To bardzo dziwne, jest to bardzo dziwna cząstka. Znów, w tej samej szczepionce, podobnie, składa się z wapnia, chloru, siarki. Cóż, mógłbym to długo kontynuować (12:49:08). Ale to jest interesujące, ponieważ jest to szczepionka przeciwko wirusowi brodawczaka, brodawczaka. Wirus brodawczaka, który jest absolutnie bezużyteczny, bezużyteczny – ponieważ brodawczak …. rak z powodu brodawczaka jest rzadki i bardzo łatwo go zdiagnozować, bardzo, bardzo wcześnie, z wyprzedzeniem wielu lat. I można wykonać bardzo prosty zabieg chirurgiczny. Trwa nie dłużej niż 5 minut. Pacjentka nie idzie do szpitala, ale do gabinetu lekarskiego. Po pół godzinie może wrócić do domu i ma 100% sukcesu. To właśnie znaleźliśmy w tej szczepionce – cząsteczki żelaza, cząsteczki bizmutu, cząsteczki ołowiu.


Jest jeszcze coś, co tam jest, nie we wszystkich szczepionkach, nie we wszystkich. SV40, SV40 oznacza: „S” od „simian” – małpi, „V” od „virus” – wirus. SV40 to wirus, którego (12:53:01) nosicielami są te małpy. [Jest] zwłaszcza w nerkach tych małp, i dla nich jest absolutnie nieszkodliwym wirusem. Ale … te, te małpy, nerki tych małp są używane do produkcji szczepionek przeciwko polio, a SV40 wchodzi do tej szczepionki. Po wstrzyknięciu do ludzkich ciał, [wirus] pozostaje w nich – uśpiony, nic nie robi. Nic, ale raz na jakiś czas ożywia się i powoduje raka mózgu i kości. Ale to może trwać 30 lat, 40 lat, 50 lat …. Więc zaszczepiłeś się (12:54:07) i po 40 latach chorujesz na raka mózgu. Kto kiedykolwiek powiąże szczepienia i raka? Ale jeśli zbada się pacjenta szczegółowego badania, znajdziesz SV40, który jest wirusem, który nigdy nie istniał u ludzi …


Widzą więc Państwo, że wykrycie SV40 doprowadziło do ujawnienia, że między 1955 a 1963 rokiem około 90% dzieci i 60% wszystkich dorosłych w USA zostało zaszczepionych szczepionką przeciwko polio zakażoną SV40, opublikowano to 15 lat temu.


Wszystkie szczepionki zawierają galaretki, ponieważ ważne jest, żeby [szczepionki] były chronione przed wzrostem i spadkiem temperatury. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ galaretka jest zrobiona z wieprzowiny, ze świń … skóry świń, i są dwa powody, dla których nie powinno jej tam być. Pierwszy z nich to powód chemiczny, biochemiczny – niestety galaretka – galaretka wieprzowa zawiera glifosat, który jest herbicydem. I to dlatego, że te świnie są karmione … warzywami, ziarnami zawierającymi glifosat. (…)


Istnieje co najmniej około 30 różnych typów szczepionek, które produkuje się z komórek abortowanych płodów. Te linie komórek z płodów są zapoczątkowane na płodach z dobrowolnych aborcji. Dlaczego dobrowolnych? Bo jeśli wykorzystanoby płód usunięty z powodu choroby, z powodu patologii, to najprawdopodobniej otrzymano by tkanki, które nie nadają się do użytku farmaceutycznego. Ponieważ mogą być –i prawdopodobnie są – chorobotwórcze. Trzeba więc używać zdrowych płodów. Istnieje co najmniej 30 rodzajów szczepionek, które oficjalnie zostały – oficjalnie – wyprodukowane przy użyciu płodów. Z aborcji, dobrowolnie usuniętych aborcją płodów. To jest oficjalne, to nie jest coś, co tylko my dwoje wiemy. To wiadomo oficjalnie, jego to wypisane, widzą Państwo, oto lista …. są tutaj, producenci, jest Merck, jest Sanofi, jest Glaxo, Ely Lilly, Crucell (12:58:40) wszystkie szczepionki, wszystkie nie 30 szczepionek, ale 30 rodzajów szczepionek, więc każdy typ może mieć więcej niż jednego producenta. To znowu lista. (…)


Coś ważnego, widzieliśmy, że w szczepionkach jest wiele różnych rzeczy … Ile to jest 1+1+1=? Razem 3…. ale jeśli masz jedną truciznę + jedną truciznę + jedną truciznę … na przykład, to razem jest znacznie więcej niż trzy. Ponieważ one…. każda trucizna zwiększa moc innych trucizn. Więc jeśli masz na przykład trzy różne trucizny, masz sumę o wiele większą niż 3, ale jeśli masz … Na przykład, otrzymaliśmy analizę szczepionki z Francji. Było w niej 295 różnych komponentów, 295. 42 z nich było absolutnie nieznanych w chemii. Mieliśmy skład, ale nikt nie wiedział, co to są za rzeczy.

Na koniec, jak skuteczne są szczepionki według oficjalnych statystyk, więc nie są to jakieś antyszczepionkowcem, oficjalne …. Proszę słuchać, to jest oficjalne, ponieważ jest to wykres przygotowany przez Office of National Statistics of England and Wales. Widzicie tu umieralność na tężec. Jest to niebieska linia, różowa i zielona to ogólna umieralność niemowląt, ale widać, że począwszy od 1901 r. umieralność spada. Tutaj jest szczepienie, zaczyna się szczepienie. Czy widać jakąś różnicę w nachyleniu krzywej? Nic, żadnej.

Tutaj krztusiec, początek, to jest amerykański początek, ze statystyk medycznych Stanów Zjednoczonych, począwszy od 1900 roku. Widać tutaj umieralność na krztuśca, wszystkich choroby zakaźnych, tak samo wygląda, ale widać, że nachylenie, tendencja jest w kierunku zera.

Tutaj jest szczepienie … widać jakąś różnicę w krzywej?

Tutaj jest błonica, znowu Stany Zjednoczone począwszy od roku 1900.

(13:03:19) proszę spojrzeć …. proszę, proszę – tutaj jest szczepienie. Jest nieznaczny wzrost umieralności po szczepieniu, ale może się to zdarzyć, ale nachylenie utrzymuje się bez zmian.

Tak samo…

Tu mamy odrę, odrę. Znowu są to Stany Zjednoczone od 1900 r., Proszę zobaczyć umieralność, ale takie nachylenie, a tutaj w 1963 r. Jest szczepienie, czy widać jakąś różnicę? Nie…. to oficjalne [dane]. To nie jest … dobrze (13:04:01) szczepionki to religia. Więc nie trzeba … religijni ludzie nie dbają o naukę – tam religia, nauka – tam … To jest włoskie Ministerstwo Zdrowia (kiedy? czas mi się skończył?) Włoskie Ministerstwo Zdrowia we Włoszech, mamy 10 obowiązkowych szczepionek, ale włoskie Ministerstwo Zdrowia zostało zmuszone przyznać, że istnieje rodzaj polio, polio, który jest wytwarzany przez szczepionki – dlaczego?

To jest oficjalny dokument z 8 sierpnia 2018 r. … więc sierpień zeszłego roku, dlaczego? Ponieważ są trzy różne szczepy polio – trzy. Ale kiedy pracuje się nad wirusem, trzeba go zmodyfikować. Nie można wstrzyknąć prawdziwego wirusa. Więc trzeba go złagodzić, zmodyfikować. Ale modyfikując go, tworzy się nowego wirusa, coś, co wcześniej nie istniało. Więc były trzy szczepy, teraz mamy cztery. I dlaczego? Byliśmy odporni, wielu z nas było odpornych na trzy szczepy. Nie jesteśmy odporni na czwarty, ponieważ nigdy się nie mieliśmy z nim kontaktu. Więc nie znamy go. Jest on nową formą polio, stworzoną przez szczepionki, więc to jest znowu oficjalne.

Dziękuję Państwu … (13:06:36)


Całość wystąpienia dr Montanarii tutaj: https://stopnop.com.pl/gatti-montanari/Lektura wystąpienia dr Montanari przeraża i szokuje zarazem. Tak zwane „szczepionki” to chemiczny syf, pełen przeróżnych trucizn, resztek metali, tkanek małp, świń i ludzkich płodów.

Żadna szczepionka nie zapobiega żadnym chorobom, tylko je wywołuje!


Dobry człowieku który prowadzisz własne dziecko „na szczepienia”- nie wiesz, że kaleczysz je, zatrujesz na całe życie, a często pozbawisz życia.

Nie wiesz tego i nigdy się nie dowiesz, gdyż jeśli nawet przez przypadek przeczytasz wystąpienie dr Montanarii to nic z niego nie zrozumiesz, a jeśli zrozumiesz, to uznasz to za kłamstwa i manipulację.


Anthony Ivanowitz

17.12.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org