Co nam szykują światowi lucyferianie

Po roku trwania kowidowego szaleństwa, ludzie rozumni już wiedzą kto i dlaczego zorganizował im to makabryczne przedstawienie!


Cel podstawowy kowidowej szopki: wymordować większość ludzi na Ziemi za pomocą szczepień. Realizacja tego planu idzie pełną parą i ma się zakończyć w roku 2025r, czego organizatorzy zbrodni nie ukrywają!

Ile ludzi uda się do tego czasu wymordować szczepieniami, oraz chorobami spowodowanymi przez szczepienia, noszenie masek, izolację społeczną, zamykaniem firm, unieruchomieniem służby zdrowia, itp.?

Jeśli lucyferianie zadowolą się skalą depopulacji, to szaleństwo kowidowe zostanie błyskawicznie zakończone. Jeśli będzie im mało zbrodni będą prowokować lokalne konflikty wojenne, co jednak jak sądzę nie będzie konieczne.

Ludność świata została tak wystraszona przez media wirusem śmiertelnej...grypy, że większość ludzi dobrowolnie popełni szczepionkowe samobójstwo, sądząc, że tym sposobem uniknie zachorowania na chorobę której nie ma!

Jeśli światowy rząd lucyferiański uzna, że zdepopulował już wystarczającą liczbę ludzi na Ziemi, to nastąpi niespodziewany zwrot akcji, najpierw w jaskini zbójców (czyli w USA) zaś później na całym świecie!

Zauważmy, że na Ziemi pozostaną tylko ci co się nie zaszczepili, a więc mądrzejsza część populacji. Problem będzie polegał na tym, że ci co przeżyją stracą w zbrodni kowidowej członków rodzin, znajomych, przyjaciół, sąsiadów i będą doskonale wiedzieli kto im takie piekło zgotował!

To będzie bardzo niebezpieczna dla lucyferian zbiorowość ludzi pełnych wściekłości i żądnych odwetu.

Tą bombę muszą lucyferianie rozbroić i z łatwością to zrobią. Oni po prostu ujawnią ogrom popełnionych zbrodni i wskażą winnych. Będą nimi rządy w poszczególnych państwach, będą to jakieś „płotki” które teraz brylują w telewizjach (jakieś Simony i Horbany) , będą to lekarze którzy podjęli się „mokrej” roboty (i wymordowali miliardy ludzi szczepionkami, respiratorami i odmową leczenia) , będą to skurwieni dziennikarze siejący panikę w mediach, poświęcą też kilku zbrodniarzy ze swego grona (kilku dziadków i tak już stojących nad grobem).


Ci ludzie zostaną rzuceni na pożarcie tłumów i kilka milionów z nich straci życie, ku uciesze lucyferian! Media światowe przez nich kontrolowane „rozdmuchają” na cały świat zbrodniczy spisek syjonistyczny, unicestwiony w końcu przez ….no właśnie przez kogo?


Ano przez jakiegoś „zbawcę” ludzkości. Kto nim będzie? Być może były prezydent USA Tramp, może jakiś generał armii amerykańskiej, albo i jakiś specjalnie do tego celu przygotowany Bolek?


Zbawca ludzkości nie tylko uwolni świat od zbrodniarzy kowidowych, ale i przywróci ...swobody demokratyczne, takie jak były przed erą covid-19. Oczywiście będą to pozory demokracji takie jakie znamy od dawna, ale to wystarczy aby uspokoić gniew ludu i skłonić ich do wytężonej pracy na rzecz światowego rządu lucyferiańskiego!


Przed nami jeszcze kilka lat kowidowej udręki, którą zgotują nam słupy światowej mafii syjonistycznej zwanej rządem III RP. Oni też trafią do dołu z wapnem jak już zrobią swoje! Jednak jest to dla nas marne pocieszenie!


Tym sposobem lucyferianie osiągną swój cel, zapewniając sobie bezkarność, tak jak zawsze gdy w grę wchodzi ludobójstwo!

Świat rozpocznie niekończącą się wędrówkę od początku, aż do następnego ludobójstwa!


Anthony Ivanowitz

28.04.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org