Do prostego człowieka
Kandydata na szczepana krakenowego


Prosty człowieku, i ty wykształcony na profesora i ty tylko po podstawówce - nie daj się oszukać!

Producenci szczepionek i będący na ich żołdzie lekarze, politycy i dziennikarze, chcą abyś się zaszczepił, tym razem na Krakena.
Dlaczego im wszystkim na tym tak zależy?

Bo gdy Ty i miliony tobie podobnych "wyszczepicie się", oni zarobią miliardy, a Ty albo zostaniesz zabity albo pokaleczony, co ich już nie obchodzi!!

Kraken którym Ciebie teraz straszą, to zwykle przeziębienie lub grypa. Wcześniej straszyli cię kovidem, ale to też było zwykłe przeziębienie lub grypa.
Ani przeziębienie, ani grypa bez względu na to jak ją inaczej nazwiemy (czy kovid, czy kraken) nie jest chorobą zakaźną. Udowodniono to w dziesiątkach doświadczeń próbując zarazić osoby zdrowe poprzez wprowadzenie im do organizmów  płynów ustrojowych pobranych z nosów i jam ustnych osób chorych!

Nie było ani jednego przypadku aby osoby zdrowe zaraziły się od osób chorych. Pisałem na ten temat wielokrotnie!
Grypa jest skutkiem wyziębienia organizmu i po wygrzaniu ciała mija samoistnie i nie wymaga leczenia, o czym informują wszystkie podręczniki medyczne na świecie!

Więc zamiast podejmować ryzyko wpuszczania sobie do ciała jakieś berbeluchy o nieznanym składzie, ...ciepło się ubieraj.
A gdy pomimo tego zachorujesz, wygrzej się pod pierzyną i po 7 dniach będziesz zdrowy.

Grypa daje minimalną śmiertelność, w skali roku umierało na tą chorobę w Polsce (przez erą kovida) ok 150 osób, w wieku średnio ...84 lat. I tak jest obecnie, duża śmiertelność grypy to oszustwo statystyczne, polegające na przypisywaniu każdemu zgonowi jako przyczynę kowida, nawet jeśli nieszczęśnik zginął w wypadku drogowym! Śmiertelność grypy w skali całego świata wynosi 0,21%.
Jeśli grypa daje minimalną śmiertelność (nawet nazwana krakenem), jeśli nie jest to choroba zakaźna, to co ci chcą wpuścić do ciała oszuści szczepionkowi?
Odpowiedzą ci, że osłabione wirusy! Ale jeśli grypą nie da się zarazić, to oznacza, że wirusy  grypy nie istnieją.

Jeśli więc w szczepionkach nie ma żadnych osłabionych czy nie osłabionych wirusów (nikt na świecie nie udowodnił, że jakiekolwiek wirusy istnieją!), to co one zawierają?


Nigdy się tym nie zainteresowałeś, prosty człowieku??

Tak zwane szczepionki zawierają  chemiczny i biologiczny gnój w sensie dosłownym. Gnijące szczątki ludzkich i zwierzęcych tkanek "wzbogaca" się o całą paletę trucizn!  (pisałem o tym wielokrotnie) I ten zabójczy syf chcą ci wpuścić do ciała! Czy po to aby uchronić cię przed chorobą która mija samoistnie i nie wymaga leczenia?

Zastanów się, jeśli jeszcze potrafisz, a gdy pomimo przedstawionych faktów pobiegniesz po szprycę, to po sprowadzeniu na siebie nieszczęścia poszczepiennego, nie zawracaj nam dupy ani sobą ani swoimi NOP-ami (chorobami!)

Anthony Ivanowitz
08.12.2023r.
www.pospoliteruszenie.org