Do zaszczepionych Polaków


Na czym polega problem milionów Polaków którzy dali się „wyszczepić”?

 


 

 

 

 

 

Tym problemem jest ich safandulstwo!

 

Z natury (w większości) są to dobrzy ludzi, żyjących "po Bożemu", nie czyniący nikomu krzywdy, pogodni i nastawieni pozytywnie do życia? Dobrzy fachowcy w swoich dziedzinach, dobrzy i opiekuńczy rodzice, itp.


 

Tym Safandułom  nie przjydzie do głowy myśl, że istnieją inni ludzie: tak zdeprawowani i zdziczali, że będą mordować innych,  jeśli   tylko ktoś im za to zapłacić! A jeśli tymi mordercami okazują się lekarze i pielęgniarki,  to taki fakt naiwni ludzie wypierają ze swojej świadomości!!


Są „ludzie” którzy dla 60 zł (tyle płacą lekarzowi za jedno zaszczepienie) są gotowi dać się wyruchać psu, a za 1000 zł zamordują człowieka pod respiratorem!


Wy (ludzie dobrzy i łatwowierni) nie dopuszczacie nawet myśli, że rząd który z własnych podatków utrzymujecie, może być tak zbrodniczy, że chce Was wymordować!

Przecież to jest niemożliwe, żeby większość rządów na świecie chciała wymordować własnych obywateli!


To jest niemożliwe - tak sobie kalkulujecie.


Identycznie kalkulowali sobie żydzi w czasie II wojny światowej, którym Niemcy obiecali, że wywożą ich na roboty!
Przecież Niemcy to kulturalny naród który wydał na świat niezliczoną ilość naukowców, poetów, pisarzy, filozofów i różnych innych twórców. Więc jak tak kulturalny naród mógłby mordować żydów w skali masowej?? Przecież to jest całkowicie nie możliwe!


I jechali żydzi w bydlęcych wagonach "na roboty" i dopiero w komorach gazowych dowiadywali się, że kulturalni Niemcy ich właśnie mordują!


Ci żydzie (nieliczni) którzy nie dali się zwieść hitlerowskiej propagandzie i nie wykonywali polecań niemieckich siepaczy- przeżyli!


Wy osoby zaszczepione jesteście takimi samymi ofiarami zbrodniczego reżimu jak żydzi w czasie II wojny światowej.
Daliście się oszukać bandyckiemu systemowi i teraz tkwicie w komorach gazowych czekając kiedy zbrodniarze szczepionkowi wpuszczą gaz!


Jest mi Was autentycznie żal, wielu moich znajomych się zaszczepiło, porządnych, wartościowych ludzi - lecz niestety naiwnych i łatwowiernych, dających wiarę kłamliwej propagandzie żydowskich gebelsowkich mediów!
Giniecie na własne życzenie w okrutnym świecie, którego nie rozpoznaliście z powodu własnego safandulstwa!
Jest mi was autentycznie żal - niech Was Bóg ma w swojej opiece!!!

 


 

Anthony Ivanowitz

02.06.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org