Ludzie uciekajta doktory jadąLudzie, uciekajta! Doktory jadą do szpitala zabierać! Chowajta się! ,,Noce i dnie" - odc. 6Liczne źródła literackie z całego świata, pokazują, że najlepszą strategią wobec „dohtorów” którzy „jadą do szpitala zabierać” jest ...uciekać gdzie pieprz rośnie.


Strategię taką stosują obecnie Murzyni w krajach afrykańskich. Gdy tylko do jakiejś wioski zbliżają się „dohtory” z misją „wyszczepienia” wszystkiego co się rusza, mieszkańcy w panice uciekają do dżungli i tyle ich „dohtory” widzą.


Tym prostym sposobem „wyszczepionych” jest kilka procent Afrykańczyków i na więcej się nie zanosi!

Podobną taktykę stosowali Hindusi w roku 2011, gdy całe wioski uciekały do dżungli aby zapobiec „wyszczepianiu” dzieci, szczepionką niby na polio. Niestety nie wszyscy zdążyli przed „dohtorami” zbiec, więc ci zaszprycowali miliony hinduskich dzieci, z których 500 tysięcy zostało sparaliżowanych.


Ofiar byłoby zdecydowanie więcej, gdyby nie spostrzeżenie jednego z hinduskich rodziców. Zauważył on, że wystarczy odstrzelić łby kilku „dohtorom” , a cała reszta poucieka.

To odkrycie położyło kres mordowaniu dzieci przez „dohtorów”. Teraz to „dohtory” uciekały do dżungli i tylko dzięki temu przeżyli!


W Polsce pacjenci uciekają jeszcze przed „dohtorami”, co prawda nie do dżungli z braku takowych, lecz w domowe pielesze, ale bliski jest moment, że to „dohtory” będą wiać gdzie pieprz rośnie, zwłaszcza gdy jakiś wkurwiony obywatel któremu „dohtory” zabiły kogoś z rodziny, odstrzeli łeb medycznemu szczurołapowi, albo i „da mu kosę” w serce.

Po takim incydencie, „dohtorom” wróci rozsądek i okaże się, że „ich przy tym nie było”. To nie oni „wyszczepiali”, mordowali ludzi pod respiratorami, zamykali przed chorymi ludźmi swoje gabinety, kaleczyli dzieci, straszyli obywateli grypą doprowadzając ich do utraty rozumu, ...to nie oni!

To inni!

I jak zawsze największym zbrodniarzom, szczurołapom medycznym, włos z głowy nie spadnie, chyba, że wymiar sprawiedliwości wezmą w swoje ręce obywatele, tak jak to zrobili hinduscy rodzice!


17.02.2022r.

Anthony Ivanowitz

www.pospoliteruszenie.org