Podstępnie wyszczepią Twoje dzieci.Po „wyszczepieniu” ponad połowy dorosłej części Polaków i nieco poniżej 50 % dzieci, dalsze możliwości dobrowolnego szprycowania wyczerpały się.


Zbrodniarze szczepionkowi jednak nie odpuszczą! Wobec dorosłej części populacji będzie stosowany różnego rodzaju szantaż, a być może nawet szczepienia terrorystyczne, zaś dzieci które uniknęły dotychczas szprycy, zostaną „wyszczepione” perfidnym podstępem.


Zauważmy, że Polska jest jednym z nielicznych krajów na świecie, gdzie obowiązują obowiązkowe szczepienia dla dzieci i młodzieży, na różne choroby. Ponieważ jednocześnie wszystkie instytucje państwowe w Polsce (w tym odpowiedzialne za dopuszczenie leków i szczepionek na rynek) znajdują się pod kontrolą zbrodniarzy szczepionkowych, zaś producenci szczepionek dla dzieci i producenci „szczepionki” na covid-19, to są te same firmy kontrolowane przez tych samych ludzi, to możliwość podstępnego „wyszczepienia” dzieci trutką na szczury , jest banalnie prosta.


Buteleczki z napisem powiedzmy „szczepionka na gruźlicę” zostaną wypełnione w fabrykach farmaceutycznych , trutką na szczury zwaną szczepionką na covid-19 i podane dzieciom w Polsce w ramach szczepień obowiązkowych.

Po dwóch latach szczepionkowego szaleństwa, wiemy już, że nasz przeciwnik jest kłamliwy, podstępny i bezwzględny. Idzie do celu dosłownie po trupach ludzi zabitych szczepionkami i nie cofnie się przed żadną zbrodnią, podstępem czy szantażem aby dopiąć swego, czyli zdepopulować dorosłych gojów i ich dzieci.


Depopulacja dzieci jest wyjątkowo łatwa: można je pozatruwać w ramach szczepień obowiązkowych! Nikt z rodziców nie ma możliwości sprawdzenia, co zwierają konkretne szczepionki obowiązkowe, a ponieważ żadna instytucja w Polsce ich nie bada, więc „okazja czyni złodzieja”!

Apeluję do rodziców, którzy uratowali własne dzieci od kalectwa i śmierci nie szczepiąc je trutką na szczury. Odnieśliście zwycięstwo w jednej bitwie, ale wojna trwa nadal! Zbrodniarze szczepionkowi będą chcieli zatruć wasze dzieci podstępem, wykorzystując do tego obowiązkowy system szczepień w Polsce.


Nie dajcie się nabrać! Zrezygnujcie z wszelkich szczepień swoich dzieci, dmuchajcie na zimne.


Nawet jeśli nie mam racji, to rezygnacja z wszelkich szczepień wyjdzie waszym dzieciom NA ZDROWIE. ŻADNE SZCZEPIONKI NIE ZAPOBIEGAJĄ ZACHOROWANIOM NA ŻADNE CHOROBY, TYLKO TE CHOROBY WYWOŁUJĄ.


Jeśli wydaje ci się, że tak zwane „tradycyjne” szczepionki są dla Twojego dziecka bezpieczne i skuteczne, to jesteś w tragicznym błędzie. Przeczytaj wystąpienie dr Montanarii ( prowadzącego we Włoszech państwowe laboratorium analizy szczepionek) w polskim Sejmie, a bielmo opadnie ci z oczu!

(wystąpienie dr Montanarii tutaj: http://pospoliteruszenie.org/chemiczny%20syf.html )


Anthony Ivanowitz

24.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org