Następny etap wojny.
Trwa wojna, światowej, żydowskiej oligarchii finansowej z resztą świata.

Pierwszy etap wojny ( szczepienia, czyli zatrucie miliardów ludzi truciznami nazwanymi „szczepionkami”) mamy za sobą. Teraz potrzeby jest czas aby „szczepionki” zrobiły swoje.

Obecnie jesteśmy świadkami drugiego etapu depopulacji: wojny na Ukrainie. Ten etap ma spowodować krach gospodarczy w państwach „białego człowieka”, a w efekcie strach, chłód i głód.

Przyczyna światowego krachu zostanie przypisana Putinowi i wojnie na Ukrainie (nawet pozornie rozsądni ludzie nie dostrzegają, że wojna na Ukrainie to ustawka depopulacyjna), zaś masowe zgony spowodowane szczepieniami oraz gospodarczym załamaniem, „utoną” w powodzi medialnych wrzasków dezinformacyjnych.

Zdecydowana większość ludzi na świecie dała się nabrać zarówno na „szczepionki” jak i na wojnę na Ukrainie, zaś niebawem da się nabrać na „tabletki z jodem”.

Chazarskie media ogłoszą, że oto Rosja zbombardował elektrownie atomową na Ukrainie, albo, że zrzuciła bombę atomową na Kijów lub inne miasto.

Laboratoria badające poziom radiacji potwierdzą wzrost promieniowania, na tej samej zasadzie jak laboratoria medyczne na całym świecie potwierdziły „pandemię” i bezpieczeństwo szczepionek.

Oczywiście będą to tak samo wiarygodne informacje jak te dotyczące „pandemii”.

Media rozpętają panikę i rozpoczną akcję propagowania podawanie dzieciom i dorosłym tabletek z jodem. Przypomnę, że tabletki takie już zostały dostarczone do polskich szkół, zaś rząd USA zakupił ogromną ilość takich tabletek.

Co takie tabletki faktycznie zawierają, nikt (poza producentami) nie wie i żadne laboratorium na świecie tego nie zbada, co już zostało przećwiczone ze „szczepionkami”.

„Tabletki” spowodują masowe zgony i różne choroby, co osłabione szczepieniami społeczeństwa w sensie dosłownym wpędzą do grobu.

Taki jest scenariusz depopulacyjny na najbliższe miesiące, czego większość ludzi nie zauważy, zaś osoby o tym ostrzegające potraktuje tak samo jak w przypadku „pandemii”: czyli jako szurów i płaskoziemców!


Poniżej artykuł o planowanym mordzie „tabletkowym”, ze strony: www.dakowski.pl


Tabletki jodu „na promieniowanie”: Kolejne trucizny do rozwiązania następnego nieprawdopodownego zagrożenia

Benjamin Fulford poruszył bardzo dobrą tezę na temat pigułek antyradiacyjnych: „… Biden zezwolił na wydawanie 290 milionów dolarów na „leki antyradiacyjne”, które według lekarzy CIA otrują każdego, kto jest na tyle głupi lub ignorantem, żeby je zażywać. spójrz na skutki uboczne wymienione na stronie producenta.”
Edward7 https://gloria.tv/post/2Y9fQTgLfXm6D4qeq68YnQo8Y
Immune Thrombocytopenia (ITP) Treatment | Nplate® (romiplostim) – Najczęstsze działania niepożądane Nplate ® u dorosłych to: ,ból głowy, ból stawu, zawroty głowy, problemy ze snem, tkliwość lub osłabienie mięśni, ból rąk i nóg, ból brzucha (brzucha), ból ramienia, niestrawność, mrowienie lub drętwienie dłoni i stóp, zapalenie oskrzeli, zapalenie zatok (zapalenie zatok), wymioty, biegunka, zakażenia górnych dróg oddechowych, kaszel, mdłości, ból jamy ustnej i gardła (ból jamy ustnej i gardła). Do najczęstszych działań niepożądanych leku Nplate ® u dzieci w wieku 1 roku i starszych należą: siniaki, zakażenia górnych dróg oddechowych, ból jamy ustnej i gardła (ból jamy ustnej i gardła), ból głowy… czy to jest jod…

Istnieje wzorzec = Niewidzialne zagrożenia • destrukcyjne i śmiertelne rozwiązanie

Covid
= Brak wirusa • Rozwiązanie; Śmiertelna szczepionka

Zmiana klimatu = fałszywa • rozwiązanie; zagłodzić i zamrozić świat dzięki polityce zerowej emisji dwutlenku węgla (to my jesteśmy dwutlenkiem węgla, który chcą wyeliminować)

I teraz … Promieniowanie = Mogą zrzucić bombę, która wygląda jak bomba nuklearna lub zaaranżować fałszywy „wyciek” z elektrowni jądrowej i zgłosić zanieczyszczenie radiacyjne • Rozwiązanie; Więcej blokad i śmiertelna pigułka samobójcza.

Nplate zwiększa szansę na zakrzepy krwi.

„MOCNY strzał” – zaszczepiony biorący pigułki, mający już zakrzepy, będzie miał mega zakrzepy … Uważaj na „rozwiązania” na niekończącą się listę fałszywej propagandy strachu.

Dylan11, video: Radiation Pills: The Next Poison Solution To The Next Invisible Threat
Schemat eksterminacji: zastrzyki mRNA hamują naprawę DNA, globalne zda…
Staje się teraz całkowicie oczywiste, jaka będzie następna faza osiągnięcia globalnego wyludnienia. Faza broni biologicznej w szczepionkach osiągnęła pewien poziom chorobliwego „sukcesu” w oczach globalistów, prawdopodobnie zabijając 1-2 miliardy ludzi w ciągu następnej dekady, ponieważ uszkodzenie przez białko kolczaste (grafen) zbierają swoje żniwo. Ale nawet to nie jest wystarczające dla demonicznych istot kontrolujących naszą planetę, ponieważ szukają czegoś bliższego 90% całkowitej redukcji populacji ludzkiej.

Wstrzyknięte mRNA – powoduje około 90% tłumienie mechanizmu naprawy DNA znanego jako NHEJ – Non-Homologous End-Joining. Jest to mechanizm komórkowy, który istnieje w komórkach ludzi, zwierząt i roślin, aby zachować integralność genetyczną — warunek konieczny do życia. Dzięki mechanizmowi NHEJ jesteśmy w stanie automatycznie naprawić pęknięcia podwójnej nici (DSB) w naszych chromosomach, gdy jesteśmy poddani promieniowaniu jonizującemu. Powszechnymi źródłami promieniowania jonizującego są ekspozycja na światło słoneczne, komercyjne loty odrzutowcem i mammografia (nawet 5G – jest na granicy jonizacji) . Kiedy nasz silnik NHEJ działa normalnie, chromosomy uszkodzone przez promieniowanie jonizujące są naprawiane i nie stają się guzami nowotworowymi. Ale kiedy NHEJ jest stłumione, organizm nie może naprawić uszkodzeń DNA i zaczyna rosnąć mikroguzy. Poniższy wykres pochodzi z bombowego badania tłumienia NHEJ opublikowanego w czasopiśmie Viruses . Znajdziesz go tutaj. Pokazuje prawie 90-procentową supresję NHEJ w obecności białka kolczastego (grafenu dopow.), o którym teraz wiemy, że przenika do jądra komórki.
Anthony Ivanowitz

14.10.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org