Farsz do pierogów z ludzkich płodów...Płód nie jest człowiekiem, więc who cares? Mogą nawet robić z płodów farsz do pierożków, co za różnica?” – napisał na Twitterze Samuel Nowak, działacz Partii Razem i rzecznik prasowy Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego...”
(źrodło: https://www.tvp.info/58592050/rzecznik-uniwersytetu-jagielonskiego-wywolal-burze-moga-nawet-robic-z-plodow-farsz-do-pierozkow )


Tych wszystkich którzy oburzą się słowami Nowaka, informuję, że ludożerstwo zagościło we współczesnej cywilizacji świata od dawna i na dobre!


Historycznie rzecz biorąc religijne podstawy współczesnego ludożerstwa dostarczył kościół rzymsko- katolicki, który na co dzień propaguje ludożerstwo symboliczne, w postaci „pożerania” przez wiernych ciała Chrystusa pod postacią opłatka i popijania tego krwią Chrystusa pod postacią wina.

Obecny papież (wyjątkowa i żałosna kreatura) zrobił milowy krok do przodu w popularyzacji ludożerstwa, już nie symbolicznego, lecz jak najbardziej prawdziwego!


Jako gorliwy naganiacz szczepionkowy, wezwał wiernych na całym świecie do przyjmowania szczepionek na kowid 19 i zagroził tym którzy tego nie wykonają...grzechem, zaś akty ludożerstwa szczepionkowego nazwał..miłością bliźniego!


Człowiek ten musi wiedzieć, że tak zwane „szczepionki” zawierają tkanki pomordowanych dzieci (które zabito w łonie matek), a wiedząc o tym namawia ludzi do ich „konsumowania” czyli ludożerstwa w czystej postaci!


Namawianie do ludożerstwa szczepionkowego podjął się prawie w całości kler katolicki na całym świecie, co świadczy o tym, że jest to zorganizowana mafia przestępcza namawiająca ludzi nie tylko do ludożerstwa ale i do popełniania masowego samobójstwa, gdyż „szczepionki” zabijają i kaleczą ludzi w skali masowej!

Masowe ludożerstwo uprawia współczesna medycyna w tak zwanej transplantologii. Różne organy ludzkiego ciała aby nadawały się do przeszczepów muszą zostać pobrane od ludzi żywych, organy pobrane ze zwłok do tego celu się nie nadają!

Jak więc morduje się ludzi aby pobrać z nich organy do przeszczepów i dać je „do pożarcia” bogatym i chorym kanibalom?

Wymyślono tak zwaną „śmierć” kliniczną mózgu, czyli stan w którym człowiek żyje, tylko jego mózg już (teoretycznie) nie pracuje.

Jest to zbrodnicze kłamstwo które zdemaskował prof., Jan Talar, który wybudził ze śpiączki mózgowej tysiące ludzi, których chciano uśmiercić aby pobrać od nich narządy do przeszczepów!


W skretyniałych do cna społeczeństwach „cywilizacji” zachodniej (co pokazały „pandemie” i „epidemie” kovid-19, zaś ostatnio amok ukraiński), jest tylko kwestią czasu aby masy ludzkie ogłupione chazarską propagandą sączoną ludziom przez całą dobę, zaczęły się wzajemnie pożerać, zaczynając od „farszu do pierogów z ludzkich płodów”, by następnie zacząć pożerać dzieci trochę już przerośnięte w dowolnym wieku!!!!


Anthony Ivanowitz

02.03.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org