Depopulacja Izraelitów

 

 

  Gdy w roku 20015 Henry Kisinger publicznie oświadczył, że za 10 lat państwo Izrael  przestanie istnieć, ludzie rozsądni pukali się w głowę!  Kto i w jaki sposób może zniszczyć państwo którego istnienie gwarantuje militarna potęga USA? Amerykańskie wojska zaprowadzą „demokrację”  (z wiadomym skutkiem)  i obalą każdego „tyrana” który by się odważył zagrozić interesom bezcennego Izraela!  Krwawy chaos jaki zapanował w Libii, Syrii, Iraku, Jemenie, po zaprowadzeniu (bądź próbie zaprowadzeniu) w tych krajach „demokracji”  świadczy o tym dobitnie!

  Jednak militarna potęga USA (której Izrael może użyć w dowolnym momencie) nic nie znaczy w obliczu potęgi nieporównywalnie większej: Natury. Po 70 latach istnienia państwa Izrael, Żydzi już wiedzą, że „instalując” swoje państwo w Palestynie popełnili potworny błąd!

Tereny obecnego Izraela są bardzo ubogie w wodę. Gdy zamieszkiwali je Palestyńczycy uprawiając ziemię i hodując kozy, wody wystarczało. Gdy pojawiło się miliony Żydów rozwijając przemysł i nowoczesne rolnictwo, wody zaczęło brakować z każdym rokiem coraz bardziej. Ostatnie kilkanaście lat jest katastrofalne jeśli chodzi o dostępność wody, gdyż rejony te nawiedziła susza. Obecnie państwo Izrael pozyskuje wodę z czterech odsalarni wody morskiej, z rzeki Jordan i jeziora Galilejskiego, oraz ze złóż podziemnych. Poziom wody w jeziorze Galilejskim obniżył się w ciągu kilkudziesięciu  lat o…5 metrów  co grozi katastrofą ekologiczną. Podziemne złoża wody  zostały zanieczyszczone ściekami  które przedostają się do warstw wodonośnych  ziemi  z terytorium Palestyny, która nie buduje oczyszczalni ścieków, gdyż zamknięta „za drutami” nie funkcjonuje jako normalne państwo. Słowem: Izrael przegrywa wojnę z przyrodą i przegra ją ostatecznie!  Budowa następnych odsalarni wody morskiej jest niezwykle kosztowna i nie zapewni dostatek wody koniecznej do rozwoju przemysłu i rolnictwa!   Żydzi muszą sobie znaleźć nowe miejsce do życia gdyż obecne wyeksploatowali w stopniu nieodwracalnym!

Ostateczną katastrofę państwa Izrael może przyspieszyć awanturnicza, samobójcza polityka rządu tego państwa, która polega na próbie fizycznego unicestwienia państw które uznano za wrogie Izraelowi! Rękami USA, Izrael pogrążył w krwawym chaosie Libię, Syrię, Irak, zaś obecnie planuje zniszczyć Iran.

Jeśli USA zaatakuje Iran (do czego usilnie dąży Izrael), zaś ten zrealizuje swoje groźby odpalenia na Izrael tysięcy rakiet (w sytuacji gdy sam padnie ofiarą napaści USA i jej wasali), to z państwa Izrael może pozostać krwawa plama. Miliony Żydów będzie uciekać z Izraela i rozproszy się po całym świecie! Większość z nich trafi do Polski, gdyż nasz kraj jest jednym z nielicznych na świecie gdzie Żydzi mogą się czuć bezpiecznie i gdzie otrzymają ogromne wsparcie finansowe „wyszabrowane” z budżetu państwa polskiego pod pretekstem „odszkodowań” za mienie pożydowskie przejęte przez Polaków po II wojnie światowej! Rząd USA zobligowany ustawą 447 wymusi na polskich władzach realizację żydowskich „roszczeń finansowych”, co będzie równoznaczne z katastrofą finansową całego państwa!

W tej chwili Iran buduje swoje bazy wojskowe w Syrii, czemu Izrael nie może przeciwdziałać, gdyż obawia się rosyjskich rakiet S-300, dostarczonych Syrii przez Rosję! Z terenu Syrii, Iran może zniszczyć maleńki terytorialnie Izrael zmasowanym atakiem rakietowym.

Gigantyczna emigracja do państw zachodniej Europy uchodźców z państw które padły ofiarą agresji USA i jej wasali, rozbudziła w tych państwach radykalne nastroje antyżydowskie nie tylko w kręgach emigranckich ale i wśród rdzennych mieszkańców. W tych państwach Żydzi nie są i nie będą bezpieczni, czego doświadczają już obecnie.

Jest to bardzo zła wiadomość dla nas! Może zalać nas wrogi nam żywioł żydowski, wobec którego Polacy pozostaną bezbronni. Możemy podzielić los Palestyńczyków (zamkniętych za drutami we własnym państwie) czego dopilnują amerykańskie wojska stacjonujące w Polsce, zapewne w tym celu do Polski sprowadzone!

W żywotnym interesie Polaków byłoby uniknięcie przedstawionego scenariusza, na co jednak jako naród nie mamy żadnego wpływu. Wielka światowa polityka rozgrywa się ponad naszymi głowami, zaś kolejne rządy warszawskie przyjmują to do aprobującej wiadomości, wspierając skrajnie niekorzystną dla dla nas politykę Izraela i USA!

Jest jednak światełko w tunelu! Problem Izraela może rozwiązać ostatecznie...żydowska oligarchia finansowa, przy pomocy masowych szczepień. Jeśli przyjmiemy, że celem światowego „szprycowania” jest depopulacja ludności ziemi, to albo masowe szczepienia w Izraelu są „podpuchą” marketingową skierowaną do goi by skłonić ich do szczepień (zaś sami Izraelici szczepieni są solą fizjologiczna), albo też szczepią Izraelitów takim samym „zajzajerem” jak inne nacje w celu ich zdepopulowania!

Dlaczego światowa żydowska oligarchia finansowa poprzez „szprycowanie” chciałaby zniszczyć państwo Izrael? Otóż mieszkańcy Izraela to w 98%...goje, nie mają oni nic wspólnego z etnicznymi żydami. Są potomkami Chazarów, zaś ci są pochodzenia tureckiego.

Shlomo Sand, profesor uniwersytetu w Tel Awiwie, w książce „Naród wymyślony” udowadnia to w sposób nie budzący wątpliwości. Ostatnie badania genetyczne przeprowadzone w Izraelu potwierdzają tą tezę. Jeśli współcześni Izraelici to etniczni ...goje , to po co utrzymywać ich państwo przy życiu? Takie pytanie mogli zadać sobie żydowscy oligarchowie, kalkulując, że taniej wyjdzie im „wyszczepić” Izraelitów” niż ich w nieskończoność utrzymywać w sytuacji gdy z każdym rokiem koszty te lawinowo rosną!

Jaki jest cel szczepień w Izraelu dowiemy się już niebawem. Jeśli w następnych latach śmiertelność „wyszczepionej” populacji Izraela będzie gwałtownie rosnąć, to będzie oznaczać, że projekt państwa Izrael dobiega końca!

   

Anthony Ivanowitz

www.pospoliteruszenie.org

11. lutego. 2021r.