Robią sobie z nas jaja, czyli Omikron atakuje
Po zaszczepieniu większości ludzi w krajach „białego człowieka”, organizatorzy tego mordu doszli do wniosku, że można już się ponabijać z oszukanych i zaszczepionych jeleni, gdyż z ich strony żadnej reakcji obronnej nie będzie, będą oni zajęci leczeniem powikłań poszczepiennych, a niektórzy z nich nic już nie będą musieli robić !

Sygnał do robienia sobie jaj ze Szczepanów dał wydział propagandy (którego nie ma) rządu światowego (którego też nie ma.)

Otóż wzmiankowany wydział propagandy nie tylko opłaca medialnych i rządowych oszustów straszących ludzi nie istniejącą chorobą wszędzie na świecie (również w Polsce), ale wymyśla też coraz to nowe nazwy dla nieistniejących wirusów.

Dotychczas zasada była tak, że każdy kolejny nie istniejący wirus był nazywany kolejną literą z alfabety greckiego. Ale aktualny nie istniejący wirus nazwano Omikronem, pomijając dwie litery greckiego alfabety: „nu” i „ksi”.

Oficjalne wyjaśnienie tego zjawiska jest takie, że „nu” w wielu państwach kojarzy się z odgłosem ryczącej krowy, zaś ksi, to bardzo popularne w Chinach nazwisko. Trudno więc wystraszyć jeleni całego świata wirusem który ryczy jak krowa, albo mówi w języku mandaryńskim. Tak to tłumaczy WHO.

A jaki jest faktyczny powód nazwania aktualnie nie istniejącego wirusa nie „nu”, czy „ksi”, tylko Omikron?

Autorzy tej nazwy liczą na to, że ciekawskich pochodzenia tej nazwy będzie wielu i, że spróbują oni to ustalić w pisując słowo Omikron do wyszukiwarki internetowej.

Ci którzy tak uczynią dowiedzą się, że Omikron” to: ….włoska komedia

w reżyserii Ugo Gregorettiego z gwiazdą kina lat 60. Renatem Salvadori.

O czym jest ten film?

Omicron to ufoludek, przybysz z kosmosu, kierowany w swej misji przez centralę obcych na planecie Ultra. Misja jego polega na tym, by dostawać się do wnętrza ciał ludzkich przez ukłucie przypominające obecne szpryce i w ten sposób poznawać i zmieniać obyczaje człowieka, przed planowaną inwazją. 

W filmie nie brakuje symboliki  masońskiej, tych trójkątów, piramid etc., doczekał się też w następnych latach całkiem licznych sequeli, również posługujących się imieniem Omicron, w tym audycji radiowych, gier itp. kanałów publicznych, itp. ( więcej o ufoludku Omikronie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=8r2RHj8cxgc )

Już „czaicie” przesłanie ministerstwa propagandy (którego nie ma) rządu światowego (którego też nie ma)?

Tak, tak, robią sobie z nas jaja, dając do zrozumienia,że daliśmy się oszukać na ufoludka z kosmosu, tak jak w roku 1938, głupi amerykanie dali się oszukać na inwazję Marsjan ze słuchowiska radiowego.

Oszukali nas w sposób tak banalny, że większość ludzi na Ziemi ze strachu przed ufoludkiem „poszczepiła się” nie mając pojęcia czym! Teraz okazuje się, że „poszczepili się” silną trutką która ich pokaleczy bądź zabije...Ha, ha, ha, jaja jak berety. Dali się nabrać jak dzieci na ufoludka Omikrona! Ha, ha, ha!

Można już sobie robić jaja ze Szczepanów, oni już się nie „odwiną”!


Przesłanie to zostało poprawnie doczytane również przez polskich pracowników ministerstwa propagandy (którego nie ma), zaczęli i oni dokazywać. Niejaka profesor Szuster z uniwersytetu w Lublinie publicznie porobiła sobie jaja ze Szczepanów, informując ich, że ufoludek Omikron jest 500 razy bardziej zaraźliwy od poprzedniego ufoludka....ha, ha, ha....jaja jak berety! Śmiać się Szczepany, jak jeszcze który ma na to siłę!!


Inny profesor (z uniwersytetu w Końskich, katedra gotowania na gazie) ogłasza publicznie, że zgony osób zaszczepionych to kłamstwo, gdyż żaden nieboszczyk „poszczepienny” jeszcze się do niego nie zgłosił!

Ha, ha, ha....jaja jak berety, śmiać się Szczepany, jak jeszcze który ma na to siłę!


Dlaczego polscy (?) propagandyści robią sobie z nas jaja?

Bo mogą!!! Oni wiedzą, że nikt im ryja nie obije, ani głowy do gołej skory nie ogoli, (że o odstrzeleniu łba nie wspomnę), bo polskie Szczepany z niecierpliwością oczekują na następnego ufoludka z kosmosu, którego nazwą jakoś jeszcze śmieszniej, na przykład Koralgol, od tytułu bajeczki dla dzieci, „Miś Kolargol”!!Anthony Ivanowitz

03.12.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org