Kobiece bataliony
czyli jak zadać decydujący cios armii rosyjskiej, jeśli odważy się ona dokonać inwazji na Polskę
Media donoszą, że powołanie do wojska polskiego otrzymało 53 letnia kobieta, posiadająca trzecią grupę inwalidzką.
Mniej więcej w tym samym czasie Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego dokonała napadu na mieszkanie 80 letniej kobiety i jej 90 letniego męża, co dla kobiety zakończyło się zawałem, źrodło:Napad ABW na 80-latkę! – NADCHODZI CHAOS!
Co łączą te dwa pozornie nie związane ze sobą zdarzenia?

Aby odpowiedzieć na to pytanie musimy cofnąć się w czasie do początku wojny Rosji z Ukrainą. Relacjonując to zdarzenie media światowe i polskie zauważyły zdumiewające zjawisko: kobieton ukraińskim udało się strącić kilka samolotów rosyjskich rzucając w nie....słoikami po ogórkach.

Jeszcze większe sukcesy na polu walki odnosili ukraińscy Cyganie, którzy kradli Rosjanom czołgi i samoloty i przekazywali je za drobną odpłatnością niezwyciężonej armii ukraińskiej. Ukraińcy odsprzedawali czołgi i samoloty armii rosyjskiej, oczywiście z odpowiednią marżą, co spowodowało ciągły  ruch w wojskowych interesach ku zadowoleniu Cyganów i wojskowych.

Po tej dygresji historycznej powracamy na nasze podwórko.

Po przekazaniu całego wyposażenia polskiej armii rezunom z Ukrainy, polscy generałowie połapali się, że zdolności bojowe armii spadły do zera, co niezmiernie ich najpierw zdziwiło a później zasmuciło.

Powołano specjalne komisje które miały wypracować sposoby wyjścia z impasu i jedna z nich znalazła rewolucyjne rozwiązanie bazujące na doświadczeniach ukraińskich.

Jeśli ukraińskie kobiety potrafiły strącać samoloty rosyjskie słoikami po ogórkach, to i polskie powinny sobie z takim zadaniem poradzić. Doświadczenia ukraińskie pokazały, ze najlepiej strącają samoloty słoikami po ogórkach kobiety w wieku 53 lat i więcej. Rosjanie w samoobronie szykanują kobiety w tym wieku, dopuszczając się nawet wobec nich aktów napaści na tle seksualnym, w myśl przysłowia, że  "na bezrybiu i rak ryba".

Powołanie do polskiej armii 53 letniej rencistki, jest początkiem szeroko zakrojonej reformy wojskowej, zaś napad ABW na 80 latkę miał udzielić odpowiedzi na pytanie czy kobiety w tym wieku jeszcze nadają się do rzucania słoikami w samoloty i na ile są to rzuty celne.

Pomysł polskich generałów jest taki: utworzyć bataliony kobiece. W batalionach będą służyć kobiety w wieku od 53 lat do 80. Każda z żołnierek otrzyma w ramach uzbrojenia kilka słoików po ogórkach, dwie butelki pół litrowe spirytusu, oraz kilo kiełbasy.

Idąc do boju, bataliony kobiece natychmiast zostaną otoczone przez pułki rosyjskie  z wiadomym zamiarem. I tutaj spotka żołdaków przykra niespodzianka. Polskie żołnierki wyciągną z plecaków gorzałkę, kiełbasę i zaproszą sowietów do konsumpcji informując ich, że w polskiej tradycji leży aby najpierw sobie popić a później dopiero figlować w sensie seksualnym. W jednej butelce będzie gorzałka zatruta (i tą żołnierki będą przekazywać sołdatom) zaś druga butelka będzie zawierać gorzałkę o dużej czystości, którą będą pić żołnierki.

Gdyby wśród rosyjskich żołnierzy trafił się jakiś kulturalny człowiek który by   nie chciał pić spirytusu prosto z butelki, to żołnierka wręczy mu słoik po ogórkach, żeby kultury stało się zadość.  Słoik ten zostanie użyty powtórnie gdyby nadleciały samoloty rosyjskie  i gdyby trzeba było je strącić.

Po konsumpcji alkoholu i kiełbasy (chyba nie muszę wyjaśniać, że kiełbasa też będzie zatruta) rosyjscy żołnierze wyzioną ducha, a jeśli by jakiś  żołnierzyk jeszcze rwał się do seksu, to zostanie potraktowany wyćwiczonym kopem w krocze, co powinno ostudzić jego bojowy zapał!

Po takim boju spotkaniowym, pozostanie tylko uprzątnąć pole walki, czym zajmą się już wojska terytorialne. 
Bataliony kobiece zostaną przewiezione rowerami (wszystkie samochody będące na stanie polskiej armii samochody zostały oddane Rezunom, a ci sprzedali je Rosjanom, za pośrednictwem Cyganów) na inny odcinek frontu i tak aż do ostatecznego zwycięstwa! Naszego albo ich!Anthony Ivanowitz
04.02.2024r.
www.pospoliteruszenie.org