Jak zakończy się wojna na Ukrainie?


Dokładnie tak samo jak zakończył się komunizm w Polsce!


Siła każdej armii zależy nie tylko od uzbrojenia, jakości kadry dowódczej, zaplecza technicznego, itp., ale również od siły agentury umieszczonej w obozie przeciwnika.

W tym zakresie Rosjanie są mistrzami świat, co wielokrotnie udowodnili.


Nie inaczej jest w armii ukraińskiej! Jak ten atut wykorzysta Putin?

Dokładnie w ten sam sposób jak Kiszczak z Jaruzelskim „oddali” władzę opozycji demokratycznej w Polsce, a konkretnie własnej agenturze którą do roli „opozycji” starannie przez lata przygotowali!

W jednym ze swoich ostatnich wystąpień Putin

wezwał armię ukraińską do bezpośrednich rozmów, z pominięciem jego zdaniem skorumpowanych i zbrodniczych władz Ukrainy.

Jak to będzie oficjalnie wyglądało w praktyce?


W armii ukraińskiej utworzy się jakiś Komitet Ocalenia Narodowego, który aresztuje prezydenta i rząd Ukrainy, poprosi Putina o zawieszenie broni, oraz negocjacje prowadzące do zakończenia wojny.

Putin łaskawie się zgodzi, rozpoczną się negocjacje które doprowadzą do pokoju na warunkach Putina. I po wojnie!

Na miejscu Putina tak bym to właśnie rozegrał, a przecież on jest lepszym szachistą niż ja, a dodatkowo ma mu kto podpowiadać.

Jakie są zalety takiego rozwiązania? Armia i społeczeństwo ukraińskie uniknie upokarzającej klęski, zakończą się walki i umęczona Ukraina na jakiś czas odzyska spokój!


Niewykluczone, że Ukraińcy taki rozwój wypadków przyjmą z entuzjazmem, gdyż życie pod żydowsko banderowskim butem stało się udręką.

Świat również odetchnie z ulgą, gdyż utrzymywanie przy życiu państwa które stanowi czarną cywilizacyjną dziurę, nikogo nie interesuje!

Kilka najbliższych dni pokażą czy moje przypuszczenia ziszczą się.


Anthony Ivanowitz

25.02.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org