Kowidowe mleko już się rozlałoPo roku masowych szczepień, bandyci depopulacyjni osiągnęli swój cel, przynajmniej w stosunku do ludzi rasy białej.

Wyszczepienie” trucizną depopulacyjną w wielu państwach europejskich zbliżyło się do 100% populacji! Już nic więcej depopulatorzy robić nie muszą: teraz tylko poczekają kilka lat na efekt, czyli masowe zgony poszczepienne i niezliczone kalectwa wywołane przez „szczepionki”.


USA, Kanada, Australia i państwa europejskie już są „załatwione”, pozostanie po nich cywilizacyjna „czarna dziura”. Największym rozsądkiem wykazali się obywatele byłych demoludów, którzy w większości nie dali się oszukać i „szczepienia” olali!

Ci mają pewne szanse na ocalenie.


Gdy na początku kowidowej zbrodni wielu naukowców i lekarzy przestrzegało przed tragicznymi skutkami „szczepień”, oszalała ze strachu gawiedź popędziła masowo do „szpryc- punków”, puszczając ostrzeżenia pomimo uszu!

Teraz już wiemy, że katastroficzne wizje naukowców i lekarzy dotyczące skutków szczepień okazały się zbyt optymistyczne. Wielu z nich twierdziło, że masowe wymieranie poszczepienne rozpocznie się w 2-3 lata po szczepieniach.

Pomylili się!

Masowe wymieranie już się rozpoczęło na ogromną skalę, rok po pierwszych szczepieniach! Informacje na ten temat płyną z różnych wiarygodnych źródeł z całego świata. I tak dla przykładu.


Kanadyjski naukowiec dr Kyle Beattie dokonał niezwykle ważnej analizy statystycznej danych ze 145 krajów dotyczących zgonów i zachorowań po wprowadzeniu masowych szczepień na covid.


Wprowadzenie szczepień zwiększyło umieralność w skali globu średnio o 463% i zachorowalność na całym świecie, średnio o 260%.

Poniżej streszczenie oraz link do tej pracy.
http://dakowski.pl/prowadzenie-tych-szczepien-zwiekszylo-umieralnosc-srednio-463-i-zachorowalnosc-na-calym-swiecie-260/


Alarmujące informacje płyną od firm ubezpieczeniowych.


Jak podaje w swoich najnowszych raportach ubezpieczeniowa firma One America, śmiertelność osób w grupie wiekowej 18-64 lat w Stanach Zjednoczonych wzrosła o 40%, w porównaniu do okresu przedpandemicznego.

( więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/wymierania.html


Inne firmy oferujące ubezpieczenia na życie, donoszę o tym samym!


Broken ubezpieczyniowy „Howden” informuje, że na całym świecie branża ubezpieczeń na życie została „zasypana” zgłoszonymi roszczeniami z tytułu odszkodowań po zgonach osób ubezpieczonych. Zgłoszono roszczenia w wysokości 5,5 miliarda dolarów w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2021 r. w porównaniu z 3,5 miliarda dolarów w całym 2020 r.

(źródło: https://anthony.neon24.pl/post/166193,fatalna-wiadomosc-dla-rodzin-zaszprycowanych-szczepanow )W miarę upływu czasu będzie tylko gorzej! Szpitale zostaną sparaliżowane przez ogromną liczbę chorych, których pokaleczono szczepionkami. Co gorsza nie wiadomo jak leczyć powikłania poszczepienne, (o czym mówią lekarze z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców) więc w zasadzie ludzie ci nie będą leczeni, ALBO BĘDĄ NA NICH PROWADZONE EKSPERYMENTY MEDYCZNE.

Zapchanie” szpitali ofiarami szczepień, uniemożliwi leczenie „tradycyjnych” chorób, w tym nowotworowych i chorób serca, co nasili umieralność, gdyż te choroby były dotychczas podstawowymi przyczynami zgonów.

Masowe zgony przyspieszą, co propaganda medialna depopulacyjnych bandytów będzie usprawiedliwiać jakimiś nowymi mutacjami kowida, oraz będzie wskazywać winnych, czyli osoby nie zaszczepione!

Najbliższe lata będą dla ludzi horrorem, którego jeszcze w historii ludzkości nie było!

Ludzie zaszczepieni będą masowo umierać, pokaleczeni -nim umrą -doświadczą upokorzeń i cierpień wszelakich.

Osoby nie zaszczepione będą się temu bezradnie i z przerażeniem przyglądać!

Chyba, że zdarzy się jakiś cud, który uwolni nas od depopulacyjnych bandytów!

+

PS.Śmiertelność grypy (zwanej teraz kowidem) wynosi w skali całego świata wynosi poniżej 1% (0,15 %.). Średnia wieku osób zmarłych na grypę (kowida) wynosi 83 lata. W Polsce umarło na grypę w roku 2019 około 150 osób. I tyle umierało w latach wcześniejszych. Znając te dane, jak można było uwierzyć w pandemię i epidemię, oraz w to, że grypa stanowi jakieś zagrożenie dla życia?

Jakim trzeba być „inteligentnym inaczej”, aby pozwolić sobie wpuścić do organizmu jakiś płyn o nieznanym składzie chemicznym i nieznanym działaniu, wyprodukowany przez firmy wielokrotnie karane sądownie za działania na szkodę pacjentów. Właściciele tych firm od kilkunastu lat głoszą publicznie potrzebą depopulacji za pomocą „szczepionek”, i milionom ludzi nie zapaliła się w głowach „czerwona lampka? Za skutki szczepień nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności, również i to nie przeszkodziło milionom ludzi poprosić o „szprycę! Nie jestem w stanie tego zrozumieć i żadne wyjaśnienia tego fenomenu do mnie nie trafiają.!!!!

Podawane obecnie przez media informację, jakoby dziennie umierało na grypę (kowida) kilkaset osób, to ordynarne kłamstwo, fabrykowane przez skurwionych lekarzy. Za wypisanie karty zgonu lekarz inkasuje 200 zł jeśli wpisze przyczynę zgonu inną niż kowid, oraz 800 zł jeśli wpisze kowida!

Polska „służba zdrowia” stała się nie tylko morderczym ramieniem bandytów depopulacyjnych, lecz również wylęgarnią wszelakich patologii i przestępstw, w tym wobec sprawozdawczości i statystyki! To prawie w w całości środowisko kryminalne!

Lumpen inteligencja!Anthony Ivanowitz

15.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org