Program placek krowi +Jak to słusznie zauważył były prezydent USA Ronald Reagan: rządy państw nie rozwiązują problemów, tylko je tworzą”.

Tak też jest w Polsce!

Dla przykładu: wszystkie kolejne rządy warszawskie przez dziesięciolecia tworzyły problem braku węgla w Polsce likwidując kopalnie, zaś ostatnio w ramach „sankcji” przeciwko Putinowi, wstrzymując import węgla z Rosji. W efekcie w tym roku zabraknie na polskim rynku prawie 10 mln ton węgla, na złość Putinowi!

I kto wie czy na takim deficycie problem by się zakończył, gdyby do akcji nie wkroczył...rząd warszawski. Natychmiast opracował on program „chrust +”. Polega on na tym aby każdy Polak zamiast węgla nazbierał sobie w lesie chrustu, którym będzie on ogrzewał swój dom i gotował posiłki na złość Putinowi.

Na wieść o tym podstępnym knowaniu rządu warszawskiego, pan Putin podobno wpadł we wściekłość i kazał nasilić działania wojenne na Ukrainie, aby Polaków puścić z torbami metodą na „pomoc Ukrainie”. W zamyśle Rosjan Polacy już „oskubani” do gołej dupy metodą na „pomoc” Ukrainie, zaczną masowo wywozić do tego państwa chrust, co spowoduje brak w kraju tego strategicznego obecnie surowca! Nie będzie więc ani węgla ani chrustu!


Rysuje się więc czarny scenariusz dla Polski gdyż nie będzie już niczego, jak to postulował wiele lat temu kandydat na prezydenta Pan Kononowicz (chyba z Białegostoku), którego program zakładał „zlikwidowanie wszystkiego”!

Tak więc rząd warszawski w swoich zapędach reformatorskich idzie w ślady pana Kononowicza i zlikwiduje wszystko, oczywiście na złość Putinowi i na pohybel Rosji.


W takiej sytuacji kierowany troską o los Polaków i ojczyzny spieszę z radą i pomocą. Mam pomysł jak przetrwać zimę pomimo braku chrustu i węgla.

Mój program nazywa się „krowie gówno +” . Zakłada on wykorzystanie do ogrzewania domów, oraz zasilania elektrowni naturalnego paliwa jakim jest krowie łajno. W wielu państwach gdzie nie ma chrustu ani węgla wykorzystuje się jako opał wysuszone „krowie placki”. Zróbmy przybliżony bilans.

W Polsce żyje ok 6 mln 300 tysięcy krów. Każda krowa robi kupę średnio 2 razy dziennie, jedna kupa waży średnio 2 kg. Tak więc w ciągu doby polskie krowy wysrają 25,2 mln kg cennego opału, który trzeba jednak wysuszyć tak jak to robią w państwach o deficycie chrustu.


Zauważmy, że po przekazaniu całego uzbrojenia i amunicji polskiej armii Ukrainie, polskie szwejki w liczbie prawie 100 tysięcy chłopa nie mają co robić i wałęsają się po koszarach z nudów pijąc gorzałkę co fatalnie wpływa na morale.

Otóż skierowania ich do obsługi programu „krowie gówno +” dało by im jakieś zajęcie, wyjątkowo pożyteczne i oczekiwane społecznie.


Do pomocy można by im skierować ukraińskie niewiasty których zjechało do Polski prawie 3 miliony i które też są bez zajęcia. Dwie takie panie wybrały się w Kluczborku do salonu piękności i kazały sobie wykonać wszystkie zabiegi upiększające jakimi dysponował salon. Gdy przyszło do płacenia oburzone Ukrainki oświadczyły, że niech płaci za nie burmistrz tego miasteczka, gdyż Polacy są sługami narodu ukraińskiego, co mówił w telewizji jakiś idiota z rządu warszawskiego.


Burmistrz zapłacił (oczywiście nie ze swojej kasy tylko z budżetu miasteczka), więc i on powinien być skierowany do zbierania krowich gówien, gdyż udowodnił swoją decyzją, że nadaje się tylko do tego.

Tak więc podstawy programu „krowie gówno +” zarysowałem, w razie potrzeby koncepcję rozpracuję w szczegółach, oczywiście za darmo, na złość Putinowi i na pohybel kacapom.


Co oczywiste program wymusi utworzenie Centralnej Agencji Zbierania Krowich Gówien z rocznym budżetem wielu miliardów złotych, co powinno skłonić polityków PIS do natychmiastowego działania!

Zagrożeniem dla realizacji programu jest jak zwykle rząd warszawski. Gdy już cały majątek Polski zostanie przekazany na Ukrainę (łącznie z chrustem) na złość Putinowi , pan Morawiecki może wpaść na pomysł aby już wysuszone krowie placki (gotowe do użycia) przekazać do Kijowa!

Wtedy nie będzie już niczego i Polacy będą szczęśliwi jak to postuluje w swoim „Wielkim Resecie” pan Szwab, a wiele lat wcześniej proponował pan Kononowicz!


Anthony Ivanowitz

09.07.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org